+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Мінеральна вата Rockwool ( Роквул ) мінвата Товарів у наявності: 9

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Мінеральна вата Rockwool ( Роквул ) мінвата

Переваги утеплювачів Роквул?

Якщо ви живете в кліматичній зоні з холодними зимами, то без утеплювача вам ніяк не обійтися. А холодної зима вважається, якщо пікові просадки температур в ній доходять хоча б до 10 градусів морозу.

Як ви самі розумієте, в таких умовах живе величезна кількість людей. Чим і пояснюється дивовижна популярність утеплювачів на ринку (особливо популярні, забігаючи наперед скажемо, мінераловатні плити Роквул Руф Баттс). Без них нам би довелося дуже туго.

 Rockwool ( Роквул ) ціна

Утеплювачі бувають різноманітними, але краще за всіх себе зарекомендували мінераловатні зразки. Особливо кам'яна вата Rockwool. Про неї зараз і піде мова.

Отже, розберемося спочатку, що собою взагалі являє кам'яна вата, як утеплювач.

 

Насправді цей матеріал має безліч назв. Кам'яна, базальтова, мінеральна - все це назви одного й того ж утеплювача, що складається з м'якого теплоізоляційного матеріалу.

Проводять його за різними технологіями. Кожен виробник має свої секрети і нюанси. Наприклад, мінвату Роквул і утеплювач Роквул Фасад Баттс створюють із застосуванням спеціальних добавок, що практично ідеально захищають її від впливу вологи. Також, саме мінвата Rockwool славиться своєю легкістю і надзвичайної пружністю.

Купити Rockwool ( Роквул )

Втім, загальна технологія завжди залишається однаковою. В роботі використовується базальтовий камінь. Це лавиноподібний мінеральна порода.

Базальтовий матеріал переплавляють в високотемпературних печах, а потім додають в отриманий зразок спеціальні смоли. В результаті утворюються волокна, з яких і сплітають плити мінеральної вати.

Волокна ці вкрай міцні, витримують величезні навантаження, не горять. Все це позначається на підсумкових властивості мінеральної вати.

Компанія ж Роквул виробляє мінераловатні утеплювачі вже дуже тривалий час. Їх технічні характеристики максимально підвищені. Це можливо завдяки застосуванню секретних технологій, що були розроблені за роки присутності виробника на ринку.

Мінплити Роквул як і утеплювач Шелтер мають величезну вагу на ринку і розкуповуються, як гарячі пиріжки. А все тому, що за ці гроші люди отримують виняткову якість. Та й відгуки від покупців надходять тільки хвалебні.

загальні характеристики Rockwool ( Роквул )

Розберемо тепер технічні характеристики, якими найчастіше забезпечуються мінераловатні утеплювачі. Ми тут будемо розглядати тільки загальні характеристики в сильно усередненому варіанті, тому як різновидів утеплювачів є просто величезна кількість, і кожен чимось відрізняється.

Якщо говорити про щільність, то тут у плит розкид найбільший. Середній показник дорівнює 50-80 кг / м3. Але все залежить від конкретного напрямку використання матеріалу. Так, мінеральна вата для скатної покрівлі буде дуже легким, практично повітряної. Відповідно і щільність у неї буде низька.

І зовсім інші характеристики будуть у мінвати для плоскої покрівлі. Тут плити вже мають високу щільність, особливо якщо мова йде про облаштування експлуатованої покрівлі.

По частині теплопровідності (чи не найголовнішою характеристикою для утеплювача) мінвата знаходиться на рівні 0,038-0,043 Вт / м як у утеплювача для покрівлі Rockwool

Це прекрасний показник, що говорить про її хороших теплоізоляційних характеристиках. Відзначимо, що такі низькі показники - це заслуга компанії Роквул. Далеко не всі мінераловатні утеплювачі мають такі ж технічні параметри.

Мінеральна вата не горить у вогні - це стосується всіх її різновидів. Вона також гидрофобная, тобто не вбирає воду. Коефіцієнт її водопоглинання коливається від 0,5 до 2% від загальної маси.

Важливо врахувати також паропроникність мінвати. Цей показник дозволяє з успіхом застосовувати її для облаштування покрівлі, дихаючих стін і взагалі будь-яких натуральних конструкцій, що можуть сприяти природної регуляції мікроклімату в приміщенні.

Коефіцієнт стиснення або деформування теж визначається тим, де конкретно плити будуть застосовуватися. Також він дуже серйозно взаємодіє з щільністю. Чим нижче щільність, тим вище буде його показник.

Так, плити для утеплення скатної покрівлі мають показники щільності на рівні 30-40 кг / м3, коефіцієнт деформації у них набагато вище. У деяких він доходить до майже 50% (Rockwool Лайт Баттс Скандик).

 

Це означає, що плиту можна буде без особливих зусиль стиснути так, щоб усунути до половини її обсягу. При цьому ніяких руйнувань в структурі спостерігатися не буде.

 

Як тільки вектор докладання зусиль пропаде, плита тут же повернеться до свого попереднього положення. Такі рішення теж часто практикуються популярними компаніями типу Роквул, так як сприяють зручності в роботі. В цьому випадку вам навіть не потрібно турбуватися про нарізку плит і підгонці під розмір каркаса.

У деяких випадках коефіцієнт стиснення у плит, навпаки, дорівнює всього кільком відсоткам від загального обсягу. Тобто плита майже не стискається. Це пояснюється її високою щільністю і спрямованістю на прийом прямих фізичних навантажень.

Зразки Лайт Баттс мають низьку щільність і високий коефіцієнт стиснення. Їх легко монтувати між крокв і взагалі скрізь, де вам тільки буде зручно. Цей утеплювач багато в чому універсальний.

 

Моделі Руф Баттс є повною їх протилежністю. Це в міру важкі, вкрай щільні плити, що здатні витримувати колосальні навантаження. Вони призначені для обробки як не експлуатованих, так і експлуатованих покрівель.

Плити все захищені від води, вкрай довговічні і зручні в монтажі.

Rockwool ( Роквул ) для фасадів мінеральна вата

 

Для фасадів також часто користуються окремими моделями з лінійки Лайт Баттс. Однак тут основне навантаження на себе бере лінійка Венти Баттс, що призначається для облаштування вентильованих фасадів.

 

Такий утеплювач відомий своєю гидрофобностью і відсутністю реакції на більшість атмосферних і побутових чинників. До того ж плити спеціально розраховані на облаштування між елементами каркаса.

Rockwool ( Роквул ) для стін і перегородок мінвата

В цільової сфері теж використовують плити базальтового утеплювача. Тільки тут уже основний пріоритет лягає на утеплювач Лайт Баттс Скандик, який практично ідеально підходить для заданих робіт.

 

Для утеплення перегородок і створення повноцінних розділових ліній використовують Роквул Акустик. Плити такого зразка відомі своєю можливістю добре гасити шуми від зовнішніх впливів, тому вони відмінно справляються із завданням освіти окремих перегородок.

Причому перегородки ці є повноцінними, з їх допомогою можна ділити великі приміщення на дрібні, при цьому ізолюючи їх як з точки зору банального поділу простору, так і з точки зору шумових випромінювань.

Утеплення лазень і саун ведуть за допомогою повністю гідроізольованих плит Сауна Баттс.

Rockwool ( Роквул ) для підлог

На підлогах можна використовувати все той же універсальний Роквул Лайт Баттс. Зокрема, він прекрасно підходить для монтажу під лаги. Тільки в цьому випадку лаги потрібно буде гарненько закріпити і обшити дошками.

 

Мінеральна вата Rockwool безсумнівно один з кращих теплоізоляційних матеріалів відомих відмінною якістю, чудовим енергозбереженням, стійкістю до вогню і поруч інших виняткових характеристик.

Мінеральна вата Rockwool

 

Будівлі споживають 40% всієї витрачатися в світі енергії. І велика частина цієї енергії просто втрачається в повітря. Теплоізоляція будівель - сучасний і ефективний спосіб енергозбереження. Всесвітній досвід будівництва енергоефективних будинків доводить можливість зменшення витрат енергії до 90%.

Сировиною при виробництві мінераловатних утеплювачів бренду служать гірські породи вулканічного походження: в процесі виробництва виходить природна екологічна вата з базальту.

Мінвата Rockwool : характеристики Минвата Rockwool активно застосовується для утеплення будинків, покрівель, фасадів, камінів, бань, саун завдяки своїм унікальним властивостям

Негорючість - вироби з мінеральної вати Rockwool можуть витримати без деформації температуру більше 1000 градусів. Є такий термін - абсолютна пожежна безпека, саме він застосуємо до теплоізоляційних виробів роквул. Навіть коли сполучна випаровується при тем-ре 250 ° С, базальтові волокна залишаються цілісними і неушкодженими, пов'язаними між один одним, зберігаючи міцність і забезпечуючи захист від вогню. Мінераловатні утеплювачі Rockwool відносять до групи НГ - негорючих будматеріалів. Завдяки сукупності своїх технічних характеристик вони дозволяють істотно уповільнити руйнівні процеси несучих конструкцій об'єктів.

 

Утеплення даху і мансарди Rockwool ( Роквул ) мінеральна вата

Гидрофобность - третя за рахунком відмінна риса мінеральної вати Rockwool. Базальтова вата Роквул практично не вбирає вологу, каплеькі просто стікають по поверхні утеплювача. Це дуже важливо для енергозберігаючих процесів, так як волога, проникаючи в пори мінеральної вати, погіршує її теплозахисні властивості.

Паропроникність мінеральної вати дозволяє легко виводити пари з теплого вологого приміщення назовні. Мінвата Rockwool ні в якій мірі не перешкоджає повітрообміну в приміщенні, створюючи комфортний мікроклімат в утепленому приміщенні.

Жорсткість, стійкість до деформацій - мінераловатні утеплювачі Rockwool мають характерну структуру, що забезпечує відмінну опірність механічним впливам. Матеріал складається з перехресних в різних напрямках волокон, що збільшує жорсткість матеріалу.

Звукоізоляція - матеріали з мінеральної вати Rockwool відчутно знижують рівень звуку завдяки відкритій пористій структурі, зменшуючи можливість виникнення вертикальних звукових хвиль і покращуючи повітряну звукоізоляцію.

Мінеральна вата продукція компанії  Rockwool  ділиться по застосуванню на 5 основних груп:

- Теплоізоляція плоских покрівель,

- Теплоізоляція зовнішніх стін,

- Загальнобудівельні теплоізоляція,

- Технічна,

- Теплоізоляція для сендвіч панелей.

Технічні характеристики мінеральної вати Rockwool ( Роквул )

Низька теплопровідність - мінеральна вата Rockwool відрізняється високими теплоізоляційними властивостями (низьким коефіцієнтом теплопровідності): кращими в своєму класі коефіцієнтами теплопровідності - від 0,042 Вт / мК до 0,046 Вт / мК. Характеристики теплопровідності не змінюються навіть при експлуатації мінвати при високих температурах.

Негорючість - вироби з мінеральної вати Rockwool можуть витримати без деформації температуру більше 1000 градусів. Є такий термін - абсолютна пожежна безпека, саме він застосуємо до теплоізоляційних виробів роквул. Навіть коли сполучна випаровується при тем-ре 250 ° С, базальтові волокна залишаються цілісними і неушкодженими, пов'язаними між один одним, зберігаючи міцність і забезпечуючи захист від вогню. Мінераловатні утеплювачі Rockwool відносять до групи НГ - негорючих будматеріалів. Завдяки сукупності своїх технічних характеристик вони дозволяють істотно уповільнити руйнівні процеси несучих конструкцій об'єктів.

Гидрофобность - третя за рахунком відмінна риса мінеральної вати Rockwool. Базальтова вата Роквул практично не вбирає вологу, каплеькі просто стікають по поверхні утеплювача. Це дуже важливо для енергозберігаючих процесів, так як волога, проникаючи в пори мінеральної вати, погіршує її теплозахисні властивості.

Паропроникність мінеральної вати дозволяє легко виводити пари з теплого вологого приміщення назовні. Мінвата Rockwool ні в якій мірі не перешкоджає повітрообміну в приміщенні, створюючи комфортний мікроклімат в утепленому приміщенні.

Жорсткість, стійкість до деформацій - мінераловатні утеплювачі Rockwool мають характерну структуру, що забезпечує відмінну опірність механічним впливам. Матеріал складається з перехресних в різних напрямках волокон, що збільшує жорсткість матеріалу.

Звукоізоляція - матеріали з мінеральної вати Rockwool відчутно знижують рівень звуку завдяки відкритій пористій структурі, зменшуючи можливість виникнення вертикальних звукових хвиль і покращуючи повітряну звукоізоляцію.

Утеплювач Rockwool - високотехнологічний , економічний і енергоефективний теплоізоляційний матеріал європейської якості. Основою базальтового утеплювача Rockwool служить кам'яна мінеральна вата. Широке застосування базальтовий утеплювач Роквул знайшов у технологічному процесі утеплення будинків та інших об'єктів житлового , адміністративного та господарського сектора. Застосування базальтового утеплювача Rockwool дозволяє істотно знизити витрати на опалення житлових і виробничих приміщень , причому як утеплювач Роквул може бути ефективно використаний не тільки для утеплення стін і підлог будівлі , але і при зведенні їх покрівлі та фасадів. Широке застосування базальтовий утеплювач Rockwool отримав також як чудовий матеріал для теплоізоляції труб , повітроводів і широкого спектру промислового устаткування. Завдяки своїй здатності поглинати звукові хвилі в широкому частотному діапазоні , базальтова мінвата Роквул ефективно справляється ще з однією найважливішою функцією - звукоізолюючого і звукопоглинального матеріалу. Багатофункціональність , надійність , довговічність і демократична (з урахуванням енергозберігаючих можливостей теплоізоляції Rockwool ) ціна базальтового утеплювача Rockwool пояснюють його популярність на ринку сучасних будівельних матеріалів. Детальніше ознайомитися з цінами на Rockwool ви можете в нашому розділі з прайсами . Компанія « Rockwool » має шістдесятирічний досвід у виробництві виробів з мінеральної вати і займає в цій області провідну позицію в світі. Мінеральна вата «Rockwool» - натуральний , неорганічний продукт , що отримується в результаті плавки мінеральних порід. В якості сировини використовуються виключно гірські породи для отримання вати високої якості. Перевагою ізоляції з мінвати «Rockwool» (порівняно з іншими ізоляційними матеріалами, особливо органічного походження) є можливість поєднання тепло і звукоізоляції з протипожежним захистом . Вироби з мінвати «Rockwool» негорючі. Ефективно утеплюють і збільшують пожежну безпеку. Завдяки оригінальним технологічним рішенням мінвата « Rockwool » володіє структурою, що дозволяє отримати кращі техніко -експлуатаційні параметри при одночасному зменшенні ваги вироблюваних виробів.