+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Битовки, вагончики Немає жодного товару в цій категорії.

Побутовки, Битовки, вагончики, модульні будівлі, Вагончики .

  Одним з головних умов організації процесу будь-якого будівництва - є забезпечення робітників, будівельних бригад , тимчасовим житлом , на будівельному майданчику. Найбільш підходящим варіантом , в даному випадку , є побутівки металеві будівельні ( вагончики , блок -контейнери , битовки житлові ) .

    Наша компанія пропонуємо Вам будівельні металеві побутівки , вагончики утеплені , побутовки дачні , які ви можете використовувати круглий рік , за рахунок додатково утеплених підлог і стель , а також зовнішніх стін.

   ПЕРЕВАГИ НАШИХ побутівок , вагончиків : Надійні , якісні каркаси побутівок з металевого швелера 120х60х4 мм! Вигідні , реальні ціни Зручна схема оплати: готівковий і безготівковий розрахунок Термін виготовлення від 5 днів Висока безпека конструкцій Використання якісного електрообладнання Організація доставки побутівок по Львову , Києву та Україні Безкоштовне встановлення на об'єкті Гарантія 12 місяців Можливість додаткової комплектація (кухні , кондиціонери , душові кабіни , унітази , умивальники , вішалки , конвектори тощо) Використання екологічно чистих будівельних матеріалів Фото- звіт виготовлення побутівок Реалізація складних і нестандартних конструктивних рішень Нижче пропонуємо , ознайомиться з вартістю вагончиків , побутівок будівельних .

 Побутівки - розмовні назви , будь-якого часового та допоміжного приміщення , які використовується в побутових потребах підприємств , будівництв , дачних ділянках. Також окрім « побутові» , в розмовній мові є безліч аналогічних назв побутових приміщень пристосованих в різних місцевостях України , таких як: вагон -будинки, пересувні вагончики, битовки на колесах , побутові вагончики , житлові вагончики київ , балок , пересувка , барак , вагончики і тп . Будівництво та виготовлення битовки , в основному припускає допоміжні приміщення побутові тимчасового призначення як невеликі мобільні будівлі контейнерних типів або збірно - розбірних типів до 2 -х поверхів. Основними конструкціями мобільних будинків є блок -контейнери Для побутових потреб , широкою популярністю користуються садові будинки і побутівки дерев'яні часто використовувані для дачі в самому початку освоєння земельної ділянки , де ще не побудований капітальний будинок . Садові будинки і побутівки дерев'яні відрізняються від мобільних побутівок з блок-контейнерів більш меншим терміном служби , але це і найдешевші побутівки. Також побутівки - це мобільні будівельні конструкції, призначені для проживання робітників і будівельних бригад , також використовуються для використання як господарських блоків , для зберігання будівельного інструменту , техніки та будівельних матеріалів . Всі битовки будівельні можуть бути оснащені додатковою комплектацією , а саме: посиленою електричною системою , меблями ( двоярусні металеві ліжка , столи , стільці) , металеві броньовані двері , вікна металопластикові з енергозберігаючим профілем і склом , сантехнічним обладнанням , умивальники , душові кімнати та ін Продаж побутівок будівельних . Побутовки недорого будівельні , на сьогоднішній день , є одним з найбільш оптимальних і недорогих варіантів тимчасового житла , і при цьому володіють достатньою необхідної практичністю. Також їх можна використовувати, як садові і дачні будиночки. Купити будівельні вагончик , продам битовку .

 Отримати додаткову інформацію про нашому асортименті обладнанні , а також , купити металеву битовку , замовити садові будиночки , і інше будівельне обладнання , зателефонуйте