+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

OSB плита Товарів у наявності: 18

на сторінку
Показані 1 - 12 із 18 пунктів
Показані 1 - 12 із 18 пунктів

Купити  ОСБ (OSB-3) - ПЛИТА (OSB-3) Плита ОСБ, OSB (Oriented Strand Board) ціна

ОСБ плита : якісна і надійна орієнтовано стружкова плита - найкраща ціна Львів!

Орієнтовано-стружкові плити, або орієнтовано-стружкова плита (OSB / ОСБ) - це пресована древесностружечная плита, в якій плоска тріска (її довжина 8-12 см, а товщина 0,5-0,8 мм) покладена в три шари, кожен з яких строго перпендикулярний попередньому. Стружку просочують смолою і воском і спресовують при високій температурі, завдяки чому пиломатеріал стає монолітною плитою - без пустот і мікротріщин. Якісну OСБ Львів сьогодні пропонує в достатніх обсягах, щоб задовольнити потребу розвивається будівництва.

Історія виникнення ОСБ

Перша орієнтовано-стружкова плита з'явилася як альтернатива вафельним плитам і фанері в Канаді в 1982 році на заводі «Едісон-OSB», що належав компанії «Пелікан Сомілз Лімітед». Вона була так само міцна, як хвойна фанера, але, фактично виготовлена ​​з відходів переробки лісу, ОСБ вартість мала не таку високу і виявилася дуже вдалою альтернативою. За дуже короткий термін OSB, ціна, якої була дуже привабливою, стала популярним будівельним матеріалом: сьогодні в світі виробляється більше 150 мільйонів кубометрів ОСП, а цифра продовжує зростати.

види ОСБ (OSB) плити

Критеріями для поділу на види служать міцність на вигин по головній осі і вологостійкість пиломатеріалу.

 Плита   Осб 1 - плита призначена для використання в умовах зниженої вологості, з неї роблять меблі, обшивку, упаковку;

Плита    Осб 2 - має невисоку вологостійкість, але більш міцна і використовується в облаштуванні несучих конструкцій всередині приміщення;

Плита    Осб 3 - найпопулярніша в нашій країні плита, властивості якої дозволяють її експлуатувати у вологому середовищі - і зовні, і всередині приміщення;

Плита   Осб 4 - експлуатаційні властивості плити дозволяють її використовувати в несучих конструкціях з підвищеною вологістю і підвищеними механічними навантаженнями. А в разі додаткового ламінування ОСБ використовують в якості опалубки багаторазового застосування (кількість циклів - до 50).

 

Застосування ОСБ ( OSB )

Орієнтовано-стружкових плит використовують:

 

    для дахів - як основу під бітумну черепицю;

    для тимчасових огорож будівельних майданчиків;

    для спорудження сходів і сходових майданчиків;

    для обладнання залізничних вагонів і кают на кораблях.

 

З ОСБ (OSB) роблять:

    підлоги, стіни-перегородки, вікна та двері;

    опалубку бетонних платформ;

    транспортні ящики і піддони;

    стіни в бараках, контейнерах і кемпінгах;

    виставкові стенди, стелажі, стійки;

    меблеві стільниці та прилавки;

    конструкційні елементи садових меблів, літні будиночки та альтанки.

 

ОСБ купити, переваги орієнтовано-стружкової плити

    Міцність. OСБ, ціна якої нижче, ніж ціна фанери, в 2,5 рази міцніше інших деревно-стружкових аналогів. При цьому здатність утримувати цвяхи і шурупи така ж, як у якісній масивної дошки.

    Вологостійкість. Якщо орієнтовано-стружкових плит (ОСП-3) залишити в воді на добу, вона збереже показники міцності, і розбухання пиломатеріалу складе приблизно 17%.

    Стабільна геометрія. Навіть при тривалій експлуатації плита не тріскається, в ній не утворюються внутрішні порожнечі, тому пиломатеріал не втрачає геометричної форми.

    Довговічність. При дотриманні умов експлуатації термін служби не обмежений.

    Простота обробки. Плити можна стругати, свердлити, різати будь-яким інструментом, їх можна фарбувати і склеювати між собою.

    Легкий монтаж. ОСБ відмінно тримає кріплення - цвяхи, саморізи, шурупи.

    Невелика вага. 1 кв. м пиломатеріалу важить всього 8-12 кг, що значно полегшує і транспортування, і монтажні роботи.

    Естетичність. Завдяки яскраво вираженою структурою натурального дерева плита красива, і тому рішення багатьох будівельних фірм ОСБ купити для оздоблювальних робіт здається закономірним.

ОСП-орієнтовано-стружкова плита або в англійському написанні OSB (Oriented Strand Board) це деревна плита, яку виготовляють шляхом пресування прямокутних плоских щепов в умовах високого тиску і температури, з використанням сполучних водостійких смол. Хтось називає матеріал "ОСБ плита", хтось "ОСП" або "ОСБ» - не будемо нав'язувати якусь одну назву, нехай застосовуються всі.

ОСБ - універсальний будівельний матеріал, який у професіоналів отримав назву "американська фанера".

ОСБ, завдяки своїм унікальним фізико-механічними властивостями, раціонального використання сировини і малої собівартості є на протязі більше 30 років найбільш популярною деревної будівельної плитою серед американських (в США 60% ринку будівельних панелей доводиться на ОСБ) і європейських споживачів. У новому тисячолітті орієнтованостружкова плита почала своє стрімке наступ на російський будівельний ринок.

Склад: ОСБ плити містять до 95% деревини - це одна з найбільш екологічно чистих деревних плит - як щодо виробництва, так і по відношенню до готової продукції. Низька частка сполучного забезпечує не тільки екологічну безпеку, а й легкість (щільність плити - близько 650 кг / м³).

Технологія виробництва: прямокутні плоскі тріски товщиною 0,5-0,7 мм і довжиною до 140 мм укладаються в трьох шарах, смужки щепов в зовнішніх шарах розташовуються уздовж головної осі плити, а у внутрішньому шарі перпендикулярно. Сполучна і спеціальне водовідштовхувальне покриття поверхні забезпечують водо- і вогне-стійкість плит, що значно перевищують подібні характеристики масиву деревини.

 

Особливості: головною відмінністю орієнтовано-стружкової плити від інших деревних плит є те, що відмінні механічні характеристики досягаються не кількістю сполучною смоли, а особливим способом розташування Стренд. Те, що Стренд у зовнішніх і внутрішніх шарах орієнтовані перпендикулярно один одному, дозволяє плиті демонструвати відмінну міцність поряд з відмінною еластичністю. А кріплення добре утримується нещільність сполучного, а численними тонкими щепами, орієнтованими в площині, перпендикулярній до осі кріпильних елементів.

Залежно від водостійкості і міцності плити поділяються на 4 типи:

OSB1. Плита з невисокою водостійкістю і показниками міцності. Застосовується в основному усередині приміщень, там де вологість не висока

OSB -2. Плита з невисокою водостійкістю і хорошими характеристиками міцності. Може застосовуватися в несучих конструкціях в місцях з невеликою вологістю.

OSB 3. Плита з відмінними характеристиками міцності і водостійкості.

OSB 4. Плита з відмінною водостійкістю і надвисокими показниками міцності.

У нашій країні найбільшого поширення набули плити OSB3. Вони є чудовою альтернативою фанері підвищеної вологостійкості або фанері ФСФ.

- це будівельний матеріал деревного походження. Він являє собою спресовану плиту, виготовлену з прямокутної стружки і синтетичної смоли методом гарячого пресування. Плита ОСБ в Львові стала першою плитою деревного походження, яка була створена спеціально для будівництва. Відмітна особливість цього матеріалу - досить товста і довга тріска (до 0,7 мм і до 150 мм відповідно), яка має різну спрямованість в шарах. Завдяки цій особливості матеріал виготовляється в 3 або 4 шари. Така будова плити дозволяє порівнювати її з фанерою, а за своїми фізико-механічними властивостями плита ОСБ навіть надійніше, ніж ДСП, МДФ, ДВП. Плита ОСБ - свого роду «поліпшена деревина», оскільки, зберігаючи в собі всі корисні якості масиву, вона не має таких недоліків, як сучки і різні напрямки волокон, властиві звичайному дереву. ОСБ плити можуть застосовуватися в якості основного конструкційного матеріалу в дерев'яних будівлях, для виготовлення покрівельних панелей, панелей для стін, підлог і стель, садових меблів і будівель, конструкції лісів і опалубки для робіт з бетоном і т.д. Переваги плит ОСБ Особливий спосіб обробки деревної тріски і її точна орієнтація в зовнішніх шарах забезпечують такі характеристики плити ОСБ: - Однорідність, жорсткість і міцність; - Мінімальне число з'єднань при монтажі; - Мінімальні допуски в розмірах; - Підвищення ефективності праці; - Можливості для використання у вологому середовищі; - Нешкідливість для людини і економія природного деревини; - Привабливий зовнішній вигляд; - Стійкість до погодних умов. Всі ці позитивні якості матеріалу зумовлені використанням натуральної деревини і застосуванням технології вирівнювання стружки гидрофобной емульсією і клеєм. Мікроструктура зчепленої між собою стружки охороняє краю плити від обламування в процесі кріплення цвяхами або шурупами. Важливо й те, що плита володіє високою механічною стійкістю до сколюванню і вигину (що особливо актуально в скелетном будівництві). Плита ОСБ в Львів - це перша в світі плита, виготовлена ​​на конвеєрному пресі. Завдяки цьому матеріал відрізняється стабільними розмірами, проявляє стійкість до ударів, різноманітним атмосферних умов, характеризується хорошою звукоізоляцією і простотою роботи з ним.

Купити QSB, ОSB ПЛИТА Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів. Ціна на ОСБ, ОСП плиту з Румунії, Польщі, Білорусії, Чехії