+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Металовироби Немає жодного товару в цій категорії.

blok.lviv.ua спеціалізується з питань ворожнечі і оптової торгівлі металом, а також всілякими виробами сучасного металопрокату: фасонний прокат, сортовим прокатом плоским прокатом листового типу та трубним прокатом. Крім названої вище продукції на базі нашої компанії виготовляються всілякі зразки металопродукції, які сьогодні активно використовуються в промисловому та приватному будівництві, а також інструмент для порізки металу і його обробки.

Для максимальної динаміки процесу розвитку компанії керівництво чітко сформувало основний курс її розвитку. Грунтується він на активних продажах виробів сучасного металопрокату:

балка двотаврова;
арматура;
катанка;
труби різних діаметрів;
листовий прокат;
швелера;
куточок сталевий;
нержавеющуая сталь;
оцинкованая сталь.Арматурні стержні різних діаметральні перетинів на сьогоднішній день використовуються для промислового виготовлення різних типів металоконструкцій з метою підвищення показників міцності бетону. Наша компанія поставляє потенційному замовнику арматурний прокат в мотках або в'язках прямих прутів. У другому випадку довжина стрижнів може перебувати в діапазоні від 8 до12 метрів. Показники максимальної кривизни арматурних стержнів у процесі поставки не повинні перевищувати 0,8%.

Компанія завжди готова запропонувати увазі споживача катанку, яка виготовляється з сортів вуглецевої сталі. У зв'язку з реальними потребами замовника, ми виготовляємо катанку звичайної і підвищеної тонкощі.

Листи стали, виготовлені за холоднокатана і гарячекатана технологіям, доступні нашим покупцям з різними габаритними розмірами. Стандартний листовий прокат поставляється в листах, товщина яких дорівнює 0,4-160 мм. В даному випадку товщина всього рулону не повинна перевищувати 1,2-12 мм. Крім плоского прокату листового типу наша компанія також реалізує оцинкований лист покрівельного типу, який активно використовується будівельними компаніями нашої країни для проведення стінових і покрівельних робіт.

Практично завжди в наявності у нас є катають швелер і балка двотаврового типу. Дані вироби сучасного металопрокату дуже широко використовуються в різних галузях цивільного та промислового будівництва. Саме з їх допомогою зводяться складні перекриття і колони, опори, підвісні шляхи і мостові споруди.