+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Обладнання для СТО Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

Обладнання для СТО, купити обладнання для автосервісу


На сьогоднішній день кожна друга людина має автомобіль, що призводить до зростання навантаження на СТО і автосервіси. Є два шляхи вирішення даної проблеми - розширення мережі автосервісів або модернізація технічного оснащення вже існуючих, що істотно більш економний спосіб, особливо для початківців СТО і автосервісів, тому ми пропонуємо Вам якісне обладнання для СТО та обладнання для автосервісу від провідних світових виробників.
 
Нове обладнання для СТО дозволить вам перейти на новий технічний рівень
 
Нове обладнання для сто (станцій технічного обслуговування) сучасного формату, забезпечить для вас кращу продуктивність і істотно скоротить час на обслуговування одного автомобіля, що дозволить збільшити обороти в день, а при збільшенні оборотів відповідно збільшиться прибутковість вашого автосервісу. У компанії ви можете купити обладнання для автосервісу за доступними цінами в Дьвові або інших регіонах України.
 
Сучасний технічний прогрес зробив сучасні прилади більш компактними і менш вимогливими до обслуговування при більш якісному виконанні поставлених завдань і простоті роботи з оснащенням, що робить їх використання більш вигідним з будь-якого боку, як з боку ергономічності, так і з боку обслуговування.
 
Що ми пропонуємо?
 
Блок Львів пропонує для вас сучасне обладнання для станцій техобслуговування (СТО) і автосервісу відповідає стандартам якості та надійності. Нарівні з продажем обладнання пропонує високоякісну техніку власного виробництва таку як діськоправільниє верстати, що відповідають стандартам якості та надійності і сертифіковані в Україні.
 
Широкий спектр пропонованого технічного забезпечення надає інструмент, апаратуру і установки для будь-якої задачі спрямованої на сервісне обслуговування, ремонтні роботи, діагностику несправностей, шиномонтажні роботи та роботи по обслуговуванню коліс автомобіля, а так само багато що інше. Пропонує обладнання сто як для обслуговування легкових автомобілів, так і вантажних автомобілів і сільськогосподарської техніки з гарантією якості, доступністю цін і якісним сервісом. Ви залишитеся задоволені обладнанням для СТО, адже такого широкого спектру вибору обладнання для СТО і автосервісу немає ніде.
 
Інтернет-магазин обладнання для СТО та автосервісу, як зручний спосіб вибору і покупки
 
За допомогою інтернет-магазину ви можете купити технологічне обладнання для СТО (станцій техогляду), без необхідності виїзду з дому і телефонних дзвінків і ми доставимо ваше замовлення на вказану вами адресу без зволікань. Ви завжди знайдете те, що вам потрібно завдяки широкому вибору техніки та інструментів, адже нами охоплені практично всі області діяльності СТО та автомайстерень і ми можемо надати вам як стенди для регулювання розвал-сходження, шиномонтажні стенди та підйомники, так і невеликі компресори, які ви можете використовувати у себе в гаражі, домкрати, які можна кинути в багажник, щоб був завжди при собі і всілякий інструмент, що є незамінним для будь-якого автовласника. За допомогою форми зворотного зв'язку вам завжди передзвонить консультант і відповість на всі зачепили вас запитання з приводу цікавить товару. Доставка проводиться по всій території України і СНД. Необхідно лише вибрати товар і заповнити форму замовлення. Оплата товару проводиться зручним для вас способом: банківським переказом або готівкою. На всі товари надаються гарантії.