+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Терасна дошка Немає жодного товару в цій категорії.

Купити Терасна дошка (доска) - цей термін, що прийшов до нас з морської практики, знайомий багатьом будівельним фахівцям. Декою в США називають корабельну палубу, а терасса зветься матеріал, що покриває палубу (палубна дошка або настил). На практиці ж палубна дошка (терасна, садові, декінг) застосовується на Заході не тільки морським флотом, вона стала справжнім надбанням і одним з кращих оздоблювальних матеріалів у будівництві будь-якого приватного будинку. Терасна дошка сьогодні користується підвищеним попитом не тільки на зарубіжному, а й на вітчизняному ринку. Вона привертає до себе увагу завдяки унікальним властивостям і привабливим зовнішнім виглядом, використання її практикується в будь-якій широті нашої неосяжної країни, адже, зносостійкість і стійкість до атмосферних впливів (прямих сонячних променів, перепадів температур, підвищеної вологості) вражає.

Терасні дошки - це поєднання натуральної краси деревини і міцності пластика. До складу декинга входить якісна подрібнена деревина (близько 60%) і армуючі елементи (близько 40%). До складу армуючих елементів входять полімерні матеріали, сполучні добавки, стабілізатори та кольорові пігменти. Завдяки оптимальному співвідношенню всіх цих матеріалів, тераси ідеально підходить для монтажу підлогових покриттів всередині і поза приміщенням: тераси будинку, веранди, лоджії, балкони, альтанки, садові доріжки, патіо, спортивні майданчики, експлуатовані дахи, причали, палуби яхт, річкові судноплавний, пороми і багато інших.

Головними критеріями, що впливають на вартість терасної дошки, можна назвати:

    збереження геометрії матеріалу при активному впливі морської або дощової води;
    збереження первинної форми, що дозволяє використовувати її не боячись деформації при будь-яких морозах (морозостійкість висока: до -50 С);
    міцність і зносостійкість, яка дозволяє без праці витримувати величезні навантаження до 1000 кг / м²;
    безпечна і комфортна укладання в умовах підвищеної вологості;
    легкий монтаж і демонтаж;
    можливість створення єдиного стилю конструкції будь-якого розміру завдяки рівному кольором і геометричним параметрам;
    висока екологічність;
    просочення водонепроникним складом, що запобігає її від гниття, цвілі, лущення, розколювання і набухання від вологи. Поверхня не ковзає, не залишає скалок!

Експлуатаційні терміни терасної дошки складають від п'ятнадцяти до п'ятдесяти років залежно від ціни на терасну дошку, її бренду, умов експлуатації і способу використання. Продаж терасної дошки здійснюється в багатьох салонах і магазинах Москви. Вибрати й купити терасну палубну дошку на будь-який смак і колір зможе кожен. При покупці Вас проконсультують і розкажуть про всі переваги використання матеріалу і про простоту монтажу за допомогою спеціальних замків, що створюють міцне зчеплення.

Вибравши терасну дошку, Ви ніколи не пошкодуєте, адже навіть через багато років, Ви будете радіти незмінною красі і міцності цього матеріалу.