+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Терасна дошка Crespano Parchetti  Немає жодного товару в цій категорії.

Не тільки внутрішні приміщення вимагають від свого власника якісного і надійного покриття. Вимоги до підлогових матеріалів, які розташовуються в зовнішніх приміщеннях не менше, а швидше і більш суворі. Терасну дошку використовують для укладання підлоги на терасах відкритого та закритого типу. Найбільший вітчизняний салон підлогових покриттів здійснює продаж терасної дошки Crespano Parchetti. Це вироби відомого у всьому світі італійського виробника підлогових покриттів. На вітчизняний ринок компанія представила кілька найбільш популярних своїх колекцій.
Де купити терасну дошку Crespano Parchetti

Побачити і купити вподобані моделі Креспано Паркет можна за допомогою барвистих каталогів інтернет магазину. Щоб задовольнити постійно зростаючий попит вітчизняних споживачів на красиве сучасне покриття, наш магазин намагається постійно поповнювати свій і без того чималий асортимент новими моделями. Великий вибір терасної дошки Crespano Parchetti допомагає відвідувачам салону легко і просто придбати оригінальний підлогу будь сподобалася моделі. Але не тільки велика колірна гамма і різноманітність фактури обумовлює високу популярність нашого торгового центру. Розумна цінова політика, яка склалася завдяки тому, що - офіційний дилер виробника терасної дошки Креспано Паркет виробника, робить покупку приємною справою.
Унікальні властивості Crespano Parchetti

    Високий ступінь зносостійкості дозволяє підлозі від Crespano не боятися експлуатації на відкритому повітрі, а покупцеві не бояться, що його красивий підлогу швидко вийде з ладу.
    Виробництво цього покриття здійснюється на сучасному обладнанні та на основі інноваційних технологічних розробок. Це дозволяє виробникові постачати на світовий ринок міцне і стильне покриття.
    Екологічна безпека. Натуральні матеріали, використовувані для створення підлогового покриття, не тільки абсолютно нешкідливі для здоров'я, але і сприяють створенню гармонійної атмосфери.
    Матеріал Crespano покривається спеціальними лаками і маслами, які забезпечують його антиковзні властивості навіть при намоканні під час дощової погоди.
    Легкість монтажу.
    Простота в обслуговуванні і догляді.

Скільки коштує терасна дошка Crespano Parchetti

Ціна терасної дошки Креспано Паркет залежить від її забарвлення і деревини, з якої вона зроблена. Любителі світлих відтінків зможуть придбати дошки для своїх терас вартістю від 432 гривні за метр квадратний і до 1676 гривнів. Така досить висока вартість визначається і надміцним матеріалом, який використовується у виробництві світлої дошки. Клієнти можуть придбати Crespano Parchetti і по такій демократичній вартості, як 6030 рублів за метр квадратний. Цей більш низький ціновий показник зовсім не означає, що покупець купить неякісний матеріал. Виробник гарантує його високі експлуатаційні характеристики, а невисока вартість визначилася завдяки темної забарвленням і поширеній матеріалу для виробництва - ясену.