+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Засоби по догляду та захисту терасових систем Немає жодного товару в цій категорії.

Для збереження привабливого вигляду терасових систем сьогодні існує безліч спеціальних засобів. Вони бувають для захисту поверхні від дії факторів навколишнього середовища і доглядають. Виділяють комбінований їх вигляд. Такі кошти одночасно і захищають поверхню деревини, і забезпечують належний за нею догляд. При цьому деякі призначаються для обробки деревини перед монтажем і після.

Вибір доглядають і захисних засобів для терасових систем слід здійснювати продумано. Підбір їх залежить від типу деревини. Далеко не кожне масло підходить для обробки терасових систем з модрини та сосни. Воно буде відрізнятися складом, якщо призначене для покриття з нещільної і не маслянистої деревини. І вже точно для обробки вуличних покриттів не підходять засоби, спеціально розраховані для домашнього застосування.

Для захисту терас з листяних деревних порід рекомендується вибирати такі засоби, у складі яких були б алкаідние смоли, масло з кісточок льону і тунговое. Примітно, що витрата коштів для покриттів з листяних порід буде більш економічним, ніж для настилів з іншої деревини. Це обумовлено тим, що в деревині з модрини, сосни та інших порід вже є певна кількість натуральних олій. Витрата масла також буде відрізнятися в залежності від гладкості поверхні. На настил з шорсткою поверхнею піде менше масла, ніж, якщо він буде ідеально гладким.

Окремо варто сказати про спосіб застосування захисних масел. Масла певного виду не рекомендується наносити при попаданні на настил прямих сонячних променів і в тому випадку, якщо він гарячий. Особливу увагу слід приділити інструкції, що додається до засобу. Кошти можуть відрізнятися температурним режимом, при яких їх можна наносити. Знайти відповіді на всі подібні питання і купити масло для обробки деревини високої якості, ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині.