+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Терасна дошка Porch UltraShield Немає жодного товару в цій категорії.

Американська компанія творці терасної дошки Porch UltraShield явлется піонером у розробці та виробництві виробів з композитних матеріалів. Секрет успіху полягає в тому що при виготовленні терасної дошки Porch UltraShield були зібрані думки підрядників, архітекторів, будівельників, домовласників і приведені в життя. Терасна дошка Porch UltraShield поєднує в собі силу високоякісного поліетилену і деревних волокон, вкритих оболонкою з пластику яка повністю захищає дошку від подряпин, плям і вицвітання. Пластик який ми використовуємо у виготовленні Porch UltraShield так само використовується у виробництві м'ячів для гольфу які відомі своєю міцністю! У нас ви можете купити терасну дошку Porch UltraShield безпосередньо від американського виробника, оригінал.
Терасна дошка Porch UltraShield

Терасна дошка Porch UltraShield - це нововведення в Україні з'явилося з-за кордону. Терасна дошка Porch UltraShield вартість використовується широко в Америці, Європі, Азії, відрізняється корисними характеристиками: красою, різноманітністю кольору, несхильність корозії, гниття, високою морозостійкістю.

Терасна дошка купити Porch UltraShield не дивується ні грибками, ні бактеріями ні комахами. Її не треба обробляти фарбою і лаком. Компонентні добавки, які використовують при її виробництві, захищають терасові настили від дії ультрафіолетового світла. Звідси - незначна зміна кольору, під час експлуатації, а він досить тривалий - 30 років.
Декінг терасна дошка. Терасна дошка пластик.

Використовується вона для покриття підлоги на терасі, на відкритому повітрі. Композитна терасна дошка ціна добре витримує весняні добові перепади температур, від - 10-ти, до + 5-ти ° C, зберігаючи лінійні розміри. Вона відрізняється стійкістю до дії морської води. Чи не всмоктує воду, не змінює форми, у неї стабільна геометрія і висока ударостійкість. У неї немає ні сучків, ні скалок.

Терасна дошка композит ніякого особливого догляду не потребує. Статеве покриття періодично слід мити під напором струменя води з простого садового шланга, з використанням звичайних миючих засобів, без використання кислоти, чистячих і абразивних засобів. Забруднення терасної дошки продуктами харчування, такими як масла, напої, соуси - слід терміново видаляти, користуючись водою з щіткою.

Якщо на поверхню полімерної терасної дошки потрапила сигарета - ніякого спалаху не буде. Просто залишається пляма, яка з легкістю віддаляється наждачним папером. Завдяки поверхні, вона у неї рифлена, терасна дошка полімерна не слизька. Взимку полоєм не покривається, легко очищається від снігу віником або щіткою. Декінг терасна дошка володіє масажним ефектом, завдяки своєму покриттю.

Терасна дошка композит. Терасна дошка з ДПК.

Сотні років людина застосовує ліс в будівництві, і теплоту природного дерева важко замінити. Але дерево не витримує тривалої експлуатації на вулиці, вимагає постійних і матеріальних, і фізичних витрат.

Композитна терасна дошка має порожнисту конструкцію, що дозволяє використовувати: приховані кріплення, прокладання всередині неї електричних кабелів і кабелів системи теплої підлоги. Терасна дошка пластик легко піддається обробці, як і звичайна, з деревини.

Композитна терасна дошка ціна використовуються для укладання статевого покриття на терасі, навколо невеликих водойм і плавальних басейнів. Це особливо актуально в причорномор'ї, наприклад в Одесі терасна дошка полімерна дуже популярна для оформлення ландшафтного дизайну, для облаштування доріжок у дворі, причалів для яхт. Її не слід використовувати в сирих і закритих місцях, а також під водою.

У таких місцях як лазня, морозильна камера, сауна або парилка, на складах - можлива деформація дошки. Нагрівання понад 800 градусів Цельсія - також не рекомендується. В період експлуатації на відкритих майданчиках - допускається незначна втрата кольору, під впливом сонця.

Декінг терасна дошка і її застосування.

Porch UltraShield вельми широко застосовується: це і будівництво веранди або тераси, і укладання доріжок на дачі, площ біля басейнів ит.д. Терасна дошка пластик є унікальним будівельним матеріалом, який не боїться ні води, ні сонячного світла і має ряд інших переваг. Porch UltraShield може виготовлятися деревини тика, дуба, секвої, кедра, модрини а також з деревинно-полімерного композиту і пластика. Porch UltraShield є сложновоспламеняемим, погано горить, має високу вологостійкість і особливої ​​нековзноюповерхнею, добрепереноситьперепадивологостіітемпературиповітря. Також у нього привабливий зовнішній вигляд і фактура, через що він відмінно вписується в природний фон заміського дачної ділянки.
Терасна дошка з ДПК. Терасна дошка Україні

Щоб захистити дошку від комах, її покривають і просочують спеціальними складами, які не тільки створюють особливий захисний шар, а також надають їй більш насичений вид натуральної деревини. Перш ніж приступати до монтажу терасної дошки, цей матеріал повинен "акліматизуватися", пробувши в даних умовах кілька днів. При кріпленні терасної дошки використовують саморізи з нержавіючої сталі і спеціальні металеві пластини, які роблять це кріплення непомітним.

Терасна дошка Porch UltraShield

У наш час все більшої популярності набуває терасна дошка фото (деревно-полімерний композит). Комбінуючи в собі натуральний чи хімічний полімер і 100% натуральний наповнювач з дерева, ми отримуємо так зване «рідке дерево», яке є досить практичним у використанні для покриття підлог. Суттєвою рисою цього матеріалу є той факт, що готові вироби ми набуваємо із залишків від виробництва дерева: стружка від верстатів, тирса, деревне борошно та інші залишки споживання натуральної сировини.

Аналізуючи сучасне виробництво, слід зазначити, що зараз йде посилений процес вдосконалення даної методики. Поєднуючи в собі якості дерева та полімеру, цей неповторний продукт характеризується такими властивостями як прекрасна теплопровідність, екологічна безпека. Терасна дошка полімерна відрізняється високим показником стійкості проти вологи, здатністю переносити різні перепади температури і погодних умов. Також терасна дошка ДПК має високу пожежостійкість в порівнянні з деревним покриттям. Схильність гниттю і впливу комах у даного будматеріалу зовсім відсутня. Терасна дошка ДПК не вимагає особливого догляду за ним, який вимагає лише періодичну очистку водою і щіткою.

Крім усього цей терасна дошка з ДПК досить економічна за ціною і прослужить вам дуже довгі роки. Завдяки чудовій стійкості до вологи така терасна дошка особливо актуальна в місцях, які безпосередньо контактують з водою. Провідні позиції терасна дошка з ДПК займає при покритті підлог веранд, альтанок, гаражів, танцювальних майданчиків, а також використовується в будівництві парканів, хвірток, доріжок. Крім цього область застосування ДПК поширюється і на спорудження дверей, столів, підвіконь і оббивку фасадів будинків.

Крім величезного ряду переваг такого матеріалу, як деревно-полімерна композитна терасна дошка ціна, існують також деякі негативні моменти. Провідним недоліком є ​​виникненняцвіліуразінедостатньогопровітрюванняприміщення. Вирішення цієї проблеми полягає у використанні дорогих і особливо підготовлених добавках. При постійному комбінуванні двох негативних впливів - високих показниках температури і вологи, різко зменшується зносостійкість покриттів з ДПК.

При вірною і доцільною експлуатації терасна дошка України з полімеру прослужить вам дуже довго, буде надійним і красивим покриттям.
Композитна терасна дошка ціна. Терасна дошка полімерна.

Для того щоб будувати відкриті приміщення, необхідно використовувати такі будівельні матеріали, які не бояться прямого впливу води та сонячного світла. У даній статті піде мова про терасах, і відкритих майданчиках, а якщо бути більш точним, то про матеріал, який застосовується при такому будівництві. Терасна дошка з ДПК - це матеріал призначений для відкритих майданчиків і відмінно підійде не тільки для тераси, а й для викладки доріжок і майданчиків навколо басейнів.

Відразу хочеться відзначити високу пожежостійкість терасної дошки. Множинні випробування цього матеріалу показали, що навіть при займанні вона дуже погано горить. По-друге, у цього матеріалу висока вологостійкість і не ковзаюча поверхня, чим і обумовлений частий вибір саме терасної дошки для установки доріжок до водойм і басейнів. До того ж, вона ідеально вписується в природний фон ділянки.

Монтаж такого типу деревини не викличе ускладнень, але перед тим як починати монтажні роботи, необхідно дати дошці кілька днів на акліматизацію. Терасна дошка фото закріплюється саморізами з нержавіючої сталі.

Буквально рік тому з'явилися перші композитні терасові дошки, що поєднують в собі властивості натуральної деревини і полімерного матеріалу. Композитна терасна дошка використовується для того, щоб надати деревині більше міцності та експлуатаційної стійкості, навіть у найбільш важких для неї умовах. Композитні дошки найменше потребують ремонту, а їх заміна проводиться вкрай рідко.