+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Паркан (огорожі) Немає жодного товару в цій категорії.

Будівництво парканів - це наша робота. Ми будуємо паркани різних видів "під ключ". При цьому ми дотримуємося головного принципу - Замовник не повинен відволікатися і розпорошуватися на будь-які організаційні питання: ми самі все Виготовити, привеземо і встановимо. При цьому ми беремо на себе відповідальність за якість побудованого паркану.

У повсякденному житті будівництво паркану іноді перетворюється на клопітка і забирає багато нервів подія. Причина проста (її всі знають, але все одно намагаються робити по-своєму) - будівництво паркану здається досить легким заняттям, з яким впораються сусід з кумом, а ще частіше - заїжджаючи бригада "шабашників-заробітчан". І ось тут починається маса різноманітних "веселих" (у лапках, природно) подій. У сусіда з кумом щось не виходить або покосилася, щось забули привезти, немає якогось інструменту або ще чогось. А вже справжнє "веселощі" частенько влаштовують "веселі заробітчани" після випитої в обід пляшки горілки (а їх ще й годувати треба) ... Ну да ладно, що і як буває все прекрасно знають, тому відразу говоримо по суті: у нас НЕ БУВАЄ будь-яких вищеописаних подій, нестиковок, непрівезённих матеріалів, відсутніх інструментів, нерівних або неякісних зборів (а які довгострокові гарантії якості може дати кочующая по країні "заробітчанська" бригада?). У нас від Замовника потрібно тільки вибрати вид забору і отримати через кілька днів красиво і якісно готовий паркан, за який ми несемо повну відповідальність.

Прочитавши ці рядки, деякі відразу ж іронічно хмикнуть - "У вас напевно дорого ..."

Відповідаємо: не дорожче, ніж у випадкових і ні за що не відповідають "заробітчан" і набагато безпроблемним, якісніше і швидше, ніж у кума з сусідом.

Давайте почнемо з особистої зустрічі в нашому офісі, а ще краще - відразу у Вас на об'єкті. Ми готові оперативно розпочати роботу. А від Вас буде потрібно тільки вибір виду паркану, яким Ви будете насолоджуватися вже через кілька днів!