+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Паркан з профнастилу Немає жодного товару в цій категорії.

Паркани з профнастилу

Профнастил (профлист) на сьогоднішній день вважається одним з кращих матеріалів для будівництва огорож. Паркани з профнастилу стають все більш затребуваними серед замовників завдяки надійності і міцності профнастилу, різноманітності кольорів забарвлення, видів профілю листа і його розмірів.

Паркани з профнастилу - це той тип огорожі, який не тільки прикрасить Ваш ділянку, а й виконуватиме функції вітро-, пило- та звукозащити. Безумовними перевагами даного забору є довговічність як конструкції, так і профлиста, а також легкість при проведенні монтажних робіт. Так як профлист спочатку є матеріалом для зовнішнього використання, він не змінює своїх властивостей під впливом ультрафіолету, опадів і температурних перепадів.
Профнастил як матеріал для забору відмінно поєднується з каменем, цеглою, плиткою та ковкою. А досить велика кількість пропонованих на ринку кольорів за шкалою RAL, дає можливість підібрати максимально відповідний колір. Ми також виконуємо монтаж огорож з профнастилу, пофарбованого з двох сторін (один колір - на вулицю, другий колір - у двір). Крім того, можливий монтаж огорож з профнастилу з малюнком під камінь, під цеглу, під дерево (див. Розділ профнастил Printech з малюнками).

Паркани з профнастилу як правило замовляються висотою від 1,5 до 2,2 м, але технічно висота може бути до 4-5 м, обмеження тут можуть бути хіба що фінансово-естетичні.

Наша компанія виконує установку огорож з профлиста з використанням:

1. Стовп металевий (від 40х40, до 80х80 мм), поглиблення 800 - 1000 мм, крок 2500-3000 мм;

2. Профільна труба 40 * 20 мм, нівроку в два або три ряди;

3. Каркаси воріт і хвіртки: рама з 50 куточка або профільної труби 50х25 (60х30). Стовп 80х80 або 100х100 мм;

4. Металевий лист (0,45 - 0,5 мм): оцинкований, або з полімерним покриттям.

Нижче наведені різні варіанти наших огорож з профнастилу - огорожа з профнастилу з фундаментом, без фундаменту, паркан з профнастилу з планками, без планок, паркан з профнастилу з малюнком, паркан з профлиста зі стовпчиками і т.д.