+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Паркан з цегляними стовпами Немає жодного товару в цій категорії.

Паркани з цегляними стовпами

Паркани з цегляними стовпами, виконані на фундаменті - це один з найбільш міцних і довговічних типів сучасних огорож.

Також паркани з цегляними стовпами виділяються своїм багатим зовнішнім виглядом, створюючи красивий загальний вигляд всієї ділянки з будинком.
Забір з цегляними стовпами може бути виконаний в різних варіантах - заповнення між стовпами може бути виконано з профнастилу, кованих секцій, сітки з полімерним покриттям, дерева. Але найголовніше при будівництві таких зборів - це правильний підбір цегли. Адже цегляні стовпи повинні багато років забезпечувати міцність конструкції, не втрачаючи при цьому естетичного зовнішнього вигляду. Тому ми дуже ретельно ставимося до використання цегли для стовпів і, як результат, гарантуємо високу якість і довговічність такого паркану.

У нас є фахівці по кладці стовпів, які є справжніми майстрами своєї справи і мають за плечима багаторічний досвід. Відповідно, надійність і зовнішній вигляд всіх стовпів, так само як і всього паркану, будуть гарантовані високим професіоналізмом фахівця по кладці.
Забір з цегляними стовпчиками дозволяє реалізувати практично будь-який бажаний зовнішній вигляд огорожі території - вона може бути як переглядається, якщо між секціями використані решітки або кування, так і закритою, якщо використані профнастил або дерево.

Мінімальна довжина замовляється паркану - 30 м.

Вартість паркану з цегляними стовпами (з урахуванням монтажних робіт):

Вартість - від 400 грн за погонний метр, уточнюємо в залежності від обраного типу та конструктивного виконання паркану.