+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Покрівельні аксесуари Товарів у наявності: 13

на сторінку
Показані 1 - 12 із 13 пунктів
Показані 1 - 12 із 13 пунктів

Покрівельні аксесуари

У наш час все більше уваги приділяється дизайну фасадів, в тому числі і дизайну покрівлі. Адже стиль будинку в основному визначає дах. Саме вона надає йому архітектурну завершеність. Будинки стають все вишуканіше, а дахи все більш складними. «Ламані» дахи, звичайно ж, покращують зовнішній вигляд споруди, але при цьому значно ускладнюють роботу монтажу. І для того щоб втілити в життя сміливі сучасні проекти, необхідні не тільки сучасні матеріали, а й маса різних покрівельних аксесуарів. Застосування цих додаткових аксесуарів до покрівлі обумовлено, насамперед, можливістю створення цілісної, герметичній конструкції. Адже, така інженерна система, повинна бути максимально надійною. Її завдання протистояти найсильнішим вітровим поривам, а також витримувати снігові і зливові навантаження. Звичайно ж, тривалість функціонування будь-якої покрівлі залежить від правильності технічних процесів при монтажі. Але аксесуари покрівлі вносять свою чималу лепту у вирішенні цього завдання. Тому важливість їх застосування недооцінювати ніяк не можна. Адже це невід'ємна частина правильно змонтованого покрівельного споруди. Вони виконують функцію ущільнювача між листами покриття і в місцях, де покриття зістиковується з елементами водостічної системи, каналами вентиляції, димоходом і мансардними вікнами.
Покрівельні аксесуари від провідних європейських виробників!

До покрівельних аксесуарів відноситься дуже широкий спектр покрівельних матеріалів: - покрівельні огородження, карнизні і торцеві планки, перехідні мостики та сходи; - вироби для відведення води, стрічка примикання - водовідливи, сливи, гребені і жолоби; - Снігозатримувачі (Снігорізи), які забезпечують поступовий схід снігу з дахів; - конькові стрічки, хребти, громовідводи, ендови (єндова), що допомагають облаштувати складні місця покрівлі; - захисні ковпаки для димохідних та вентиляційних шахт, що запобігають попадання в них сміття; - Добірні елементи, що дозволяють з'єднати покрівельні панелі, приховати стики і закрити мікрощілини від попадання під покрівлю вологи, снігу і навіть пилу. - Кріпильні елементи, що дозволяють надійно зафіксувати всі покрівельні елементи, тим самим забезпечити збереження їх первісного стану під впливом різних механічних та природних навантажень. До них відносяться: гвинти для фіксації матеріалів, шайби, само різи (самонарізи), телескопічні утримувачі та ін. Особливу увагу слід приділити якості всіх застосовуваних аксесуарів.

Ця продукція повинна пройти всі випробування за якістю. А сировину для її виробництва має бути адаптоване для місцевих кліматичних умов і мати стійкість до великого температурному діапазону. А також стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Тільки в цьому випадку можна домогтися повної герметизації в конструкції і відповідно бути впевненим у її надійність. Професіонали знають, що якість матеріалу впливає на всі проектні розрахунки. Він повинен володіти:

- Міцність;

- вітростійкість;

- водонепроникність;

- вогнестійкість;

-і звичайно ж зовнішнім виглядом.

Щоб полегшити роботу покрівельників, всю покрівельну продукцію слід замовляти в комплекті, що дозволить легко виконати монтаж, а також істотно заощадити на матеріалі. При цьому слід пам'ятати, що неграмотне використання цих будматеріалів може призвести як до естетичного невідповідністю, так і до функціональних плачевних наслідків, аж до заміни всієї покрівлі! Тому, підбір покрівельних аксесуарів краще довірити фахівцеві, що знає якісь потрібно підібрати елементи, щоб дах був системою, здатною захистити всю будівлю, і мати естетичну привабливість.

До покрівельних аксесуарів відноситься дуже широкий спектр будматеріалів: - покрівельні огородження, карнизні і торцеві планки, перехідні містки та сходи; - вироби для відводу води - водовідливи, сливи, гребені і жолоби; -  Снігозатримувачі, які забезпечують поступовий схід снігу з дахів; - конькі, хребти, громовідводи, ендови, що допомагають облаштувати складні місця покрівлі; -захисні ковпаки для димохідних та вентиляційних шахт, що запобігають попадання в них сміття; - Добірні елементи, що дозволяють з'єднати покрівельні панелі, приховати стики і закрити мікрощілини від попадання під покрівлю вологи, снігу і навіть пилу. - Кріпильні елементи, що дозволяють надійно зафіксувати всі покрівельні елементи, тим самим забезпечити збереження їх первісного стану під впливом різних механічних і природних навантажень. До них відносяться: гвинти для фіксації матеріалів, шайби, саморізи, телескопічні утримувачі і ін. Особливу увагу слід приділити якості всіх застосовуваних аксесуарів.

Ця продукція повинна пройти всі випробування за якістю. А сировину для її виробництва повинно бути адаптоване для місцевих кліматичних умов і мати стійкість до великого температурного діапазону. А також стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Тільки в цьому випадку можна домогтися повної герметизації в конструкції і відповідно бути впевненим в її надійність. Професіонали знають, що якість матеріалу впливає на всі проектні розрахунки. Він повинен володіти: - Міцність; -вітровитривалость; - водонепроніцаемостью; - вогнестійкість; -і звичайно ж зовнішнім виглядом. Щоб полегшити роботу покрівельників, всю покрівельну продукцію слід замовляти в комплекті, що дозволить легко виконати монтаж, а також істотно заощадити на матеріалі. При цьому слід пам'ятати, що неграмотне використання цих будматеріалів може привести як до естетичного невідповідності, так і до функціональних плачевних наслідків, аж до заміни всієї покрівлі! Тому, підбір покрівельних аксесуарів краще довірити фахівцеві, що знає які потрібно підібрати елементи, щоб дах був системою, здатною захистити всю будівлю, і мати естетичну привабливість.

Купити покрівельні аксесуари. Ціна і монтаж!