+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Покрівельна вентиляція Товарів у наявності: 36

на сторінку
Показані 1 - 12 із 36 пунктів
Показані 1 - 12 із 36 пунктів

Покрівельна вентиляціяКронопласт, Вирпласт, Вільпе необхідна для підтримки здорового мікроклімату в приміщенні, забезпечення довговічності покрівельних конструкцій і підтримання їх експлуатаційних якостей.

Основна функція покрівельної вентиляції KronoPlast, Wirplast, Vilpe- виключити утворення конденсату, який осідає на гідроізоляційну плівку і при низьких температурах перетворюється на лід. Покрівельна вентиляція дозволяє створити додатковий повітряний циркуляцію в підпокрівельному просторі, повністю висушити покрівлю навіть у складних кліматичних умовах. Особливо вона необхідна на покрівлях, де встановлені мансардні вікна, зроблені горищні або слухові виходи, люки і т.д.

До найбільш відповідальним ділянкам покрівлі відносяться виходи труб, антен, вентиляції, саме тому для збереження їх герметичності використовуються прохідні елементи, які входять до покрівельну систему і дозволяють забезпечити необхідну вентиляцію. Їх застосування дозволяє повністю виключити потрапляння вологи в під покрівельний простір і для кожного матеріалу вони різні: металочерепиці, профнастилу, бітумної і фальцевої покрівлі, керамічної черепиці.

Логічним завершенням системи вентиляції є виходи, які підбираються під прохідні елементи за кольором і дозволяють створити цілісне і продумане рішення. Швидко і легко монтуються і надають покрівлі практичність, а також естетичний зовнішній вигляд.

Покрівельна вентиляція включає всі необхідні елементи для оформлення вентиляційних виходів всіх типів, які підходять для різних стильових рішень.

Вентиляція покрівлі
Щоб покрівля служила довго і з нею не виникало жодних проблем, необхідно строго виконувати правила її монтажу. При установці покрівлі особливу увагу варто приділити вентиляції.
Важливий елемент
Покрівельна вентиляція дозволяє створити правильне співвідношення температури і вологості, адже від цього залежить довговічність будови, а також безпеку і комфорт проживання в ньому.
Справа в тому, що тепле повітря піднімається вгору і накопичується під покрівлею, нагріваючи її. У холодну пору сніг тане на теплій даху. Зайва волога проникає всередину, руйнує утеплювач і сприяє розвитку грибка і цвілі. Також при зволоженні утеплювача всього на 5%, тепловтрати збільшуються в два рази.

«blok.lviv.ua» пропонує вам системи, необхідні при монтажі покрівельної вентиляції.

У наших каталогах ви знайдете обладнання таких марок, як Ridge Master / HipMaster, а також вироби польського виробника Wirplast (Вірпласт), KronoPlast (Кроно пласт) і фінського Vilpe (Вільпе) .

Популярність цих моделей обумовлена ​​наступними характеристиками:

    простота установки і легкість використання;
    довговічність;
    досить широка палітра кольорів;
    пристосованість до російського клімату і особливостям експлуатації;
    доступна ціна.

Замовивши вентиляцію для покрівлі в компанії «Блок.Львів.Юа», ви залишитеся задоволені якістю нашої продукції і умовами її покупки.