+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Гідро -, вітро -, пароізоляційні мембрани Товарів у наявності: 27

на сторінку
Показані 1 - 12 із 27 пунктів
Показані 1 - 12 із 27 пунктів

Гідро -, пароізоляційні мембрани (плівки): Strotex (Стротекс), Dorken (Доркен), Juta (Юта), Marma (Марма), Wa Bis (Вабіс), Fakro (Факро), Eurovent (Євровент), Corotop (Коротоп). Паробарєр, Гідробарєр, Вітробарєр

   Покрівельно - технічні розробки останніх десятиліть повністю змінили традиційний дах. Чи не використовуваний раніше горище, сприяючий завдяки вмісту в ньому великої кількості повітря безперервному вирівнюванню температури і вологості, тепер можна облаштувати як мансардне приміщення.
Призначення гідро-пароізоляційних плівок - захист утеплювача, а також конструкції даху від зволоження. Мінеральний утеплювач при зволоженні на 5% втрачає свої теплоізоляційні властивості на 50%, як наслідок це веде до збільшення витрати енергії на опалення будівлі, якщо надлишкова волога не вивітрюється з покрівельної конструкції, це може призвести до гниття крокв, промерзання даху і утворення полою на покрівельному покритті, появі цвілі, псування внутрішній обробки приміщень.

   Гідроізоляційні та пароізоляційні плівки (Мембрани) по своїм призначенням та характеристиками можна розділити на наступні групи:


1. Пароізоляційні плівки (Мембрани).
    Призначення цієї плівки (Мембрани) - перешкоджати конвективному переносу теплого повітря в утеплювач, а також дифузії водяної пари в утеплювач. Те, що тепле повітря здатний накопичувати більше вологи в порівнянні з холодним - фізична закономірність. При зниженні температури збільшується відносна вологість повітря. Коли відносна вологість стане максимальної можливо випадання конденсату, таким чином, щоб захистити утеплювач і покрівельну конструкцію від зволоження необхідно захистити утеплювач від перенесення в нього теплого повітря з опалювального приміщення. Важливим чинником у цьому випадку є також якісна укладання пароізоляційною плівки - виконання примикання пароізоляційною плівки до стіни і проклейка швів. Різні виробники плівок використовують для оцінки якості пароізоляційних властивостей плівок наступні характеристики - паропроникність, виражається вона в здатності пропускати водяні пари через квадратний метр площі за 24 години. Інший показник пароізоляційних властивостей плівки - це коефіцієнт еквівалентної товщини дифузії водяної пари Sd - розмірність цієї величини вказується в метрах і показує, який опір чинить дана плівка водяним парам по відношенню до повітря. Так, наприклад при Sd = 100 м. Можна говорити, що плівка чинить опір водяним парам як 100 метрів повітря.

2. Гідроізоляційні плівки (мембрани).
    Гідроізоляційна плівка призначена захищати утеплювач від вологи, що утворюється в підпокрівельному просторі у вигляді конденсату або від можливих протікань покрівельного покриття. Гідроізоляційні плівки можна умовно розділити на дві наступні групи: дифузійні мембрани, власне гідроізоляційні плівки і антиконденсатні. Залежно від обраного покрівельного покриття і типу вентиляції підпокрівельного простору можна підібрати той чи інший вид гідроізоляційної плівки. Для оцінки якості дифузійних плівок прийняті характеристики: паропроникності або Sd. Ще одна важлива характеристика для дифузійних плівок - це опір водяному стовпу, виражається вона в метрах і показує, який тиск водяного стовпа може витримати плівка до появи протечек.