+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Флюгер на дах Немає жодного товару в цій категорії.

   У наші дні флюгер використовується не тільки в якості приладу для визначення напрямку і швидкості вітру. Для багатьох людей флюгер є гордим прапором будинку, своєрідним оберегом, талісманом і символом свого житла. Завдяки фігуркам, встановленим на дахах, наші оселі набувають особливі відмінні риси і дозволяють господарям за коштами флюгера проявити свою індивідуальність.

    Флюгери виготовляються з листової сталі із застосуванням технології лазерного розкрою, а для захисту від корозії і додання ефектного зовнішнього вигляду покривають високоякісної порошковою емаллю.

        В асортименті компанії ви знайдете якісний флюгер на дах, купити який можна по об'єктивної вартості. У каталозі нашої продукції представлені варіанти на будь-який смак: флюгер Півень, Лев, Єдиноріг, Кішка, Собака і багато інших дозволять зробити фасад будинку і його дах зокрема оригінальним і дуже привабливим. З кожним своїм клієнтом ми обговорюємо умови співпраці індивідуально, пропонуючи найбільш зручні для вас варіанти взаємодії та враховуючи всі ваші вимоги з доставки продукції.