+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Покрівельні аксесуари Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Покрівельні аксесуари MDM, Wa Bis, Abwerg, Eurovent, Corotop, Braas, IVT - особливо важливий елемент конструкції, до складу якої, крім безпосередньо самого покрівельного матеріалу, входять несуча конструкція, утеплювач з гідро- і пароізоляцією, а також інші аксесуари покрівлі. І саме покрівля найчастіше піддається негативним руйнуючих дій навколишнього середовища. Якщо покрівля вашого будинку недостатньо надійна, то перепади температурного режиму, опади, ультрафіолетове випромінювання доставлять вам чимало зайвих проблем.

Зараз у сучасному будівництві без покрівельних аксесуарів просто неможливо уявити собі жодної покрівельної конструкції. Крім того, саме аксесуари для покрівлі стали невід'ємною частиною втілення в життя численних дизайнерських фантазій і проектів. Фахівці компанії blok.lviv.uaі кожен професійний покрівельник скаже вам, що довговічність і якість служби покрівельного покриття залежить, насамперед, від його монтажу і від того, за допомогою яких покрівельних аксесуарів буде змонтовано дах.

Будівництво, рівно, як і всі інші галузі, не стоїть на місці, і зараз покрівельні аксесуари є далеко не одним елементом декору.

Пристінні і скатні сходів, покрівельні містки і ковпаки вже давно виконують одну з найважливіших захисних функцій всієї споруди покрівлі, будучи її повноцінною частиною, а ні в якій мірі не надмірністю. Мало того, покрівельні аксесуари скоріше можна віднести до важливої ​​складової всієї будівлі, за значимістю не менш важливою, ніж сама покрівля. Водостоки і коміри з фартухами не тільки зберуть атмосферні опади, а й відведуть їх від будівлі, оберігаючи його від їх руйнівної дії.

З недавніх пір покрівельні аксесуари поповнили свій список подкровельной вентиляцією, яка є просто необхідним елементом сучасного будівництва, особливо при зведенні котеджів і заміських будинків. Саме підпокрівельна вентиляція повною мірою здатна забезпечити не тільки ефективне вентилювання всього приміщення, а й якісно зберігати будівлю від скупчення вологи, виникнення протікань, що в цілому створює приємний мікроклімат і зменшує витрати на опалення та кондиціювання будівлі.

Переваги сучасних покрівельних аксесуарів - естетичний вигляд, зручність при проведенні монтажних робіт, мала вага і тривалий період експлуатації. Зручність у виборі покрівельних аксесуарів полягає в тому, що завжди можна придбати саме той елемент, який гармонійно впишеться в фактуру покрівельного матеріалу вашого будинку. Особливою популярністю на вітчизняному ринку будівництва користуються аксесуари провідних виробників MDM (МДМ), WaBis (Вабіс), Abwerg (Абверг), Eurovent (Євровент), Corotop (Коротоп), Braas (Браас), IVT (ІВТ). У компанії Вестмет можна купити покрівельні аксесуари та додаткові елементи покрівлі - у нас завжди широкий вибір продукції.

Для облаштування надійної і довговічною даху недостатньо придбати одну лише якісну черепицю. Величезну роль, яка впливає на тривалість служби покрівлі, грають різні добірні елементи, які захищають від протікань, герметизують складні покрівельні вузли, забезпечують утеплення і вентиляцію, а також надають даху красивий закінчений вигляд. В останні роки з'явилося безліч корисних і функціональних аксесуарів для покрівлі, використання яких істотно збільшує експлуатаційні терміни покрівельних конструкцій в цілому.

Такі елементи, як: покрівельні містки, снігозатримувачі, пристінні сходи, вентиляційні виходи, покрівельні ущільнювачі, самонарізи є невід'ємною частиною правильно виконаної даху.

Щоб покрівля володіла нормальної функціональністю, крім базового покриття для покрівлі, також на додаток використовують різні аксесуари. Ці елементи застосовуються в різних областях, їх можна встановлювати безпосередньо на даху (примикання до стіни, коник, ендови), до того ж вони використовуються, щоб забезпечити безпеку, як вентиляційної системи, для зв'язку і опалення. Застосування покрівельної вентиляційної системи передбачено, щоб повітрообмін здійснювався в самому будинку, а також в під покрівельному просторі. Для того, щоб забезпечити безпечну роботу на покрівлі, легкості сходження снігу використовуються:

 аксесуари покрівлі

    снігозатримувач снігу;
    різні огорожі для покрівлі;
    містки, Трамп для покрівлі;
    громовідвід;
    обігрів водостоку і т.п.

Щоб правильно встановити флюгера, супутникові тарілки або телевізійні антени на даху, вам знадобляться різні виходи для антен.