+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Клінкерна цегла Roben (Польща) Немає жодного товару в цій категорії.

Історія компанії Roben почалася в далекому дев'ятнадцятому столітті, в його середині. З тим часом пов'язаний розвиток промисловості і хімічного виробництва. Саме з середини дев'ятнадцятого століття в європейських країнах стали випускати багато товарів. Крім того, виробництво стало все активніше переходити на нові джерела енергії, спочатку на пар, а пізніше на електрику.

На цьому промисловому підйомі виготовлення цегли та клінкерної плитки вийшло з кустарного виробництва. Ці матеріали стали проводитися в широких масштабах. Перша фабрика була відкрита в місті Бокхорн підприємцем Августом Лауфен. Згодом було відкрито ще декілька заводів, якими керував Бернард Ребен, зять власника. Його прізвище і стала згодом назвою всієї компанії.

Компанія виросла і в даний час roben цегла, черепиця та плитка, які випускаються за оригінальною технологією стали дуже популярні на ринку будівельних матеріалів. Сама компанія roben займають лідируючі позиції в своїй сфері і випускають roben клінкерна цегла, який використовується практично в усьому світі. Будівництво, дизайн та ландшафт - всюди керамічна черепиця roben і клінкерна цегла знаходять своє застосування.

Виробництво всіх будівельних матеріалів roben: черепиці, цегли, плитки, засноване на застосуванні традиційної клінкерної технології. З часів її винаходу технологія зазнала ряд змін і поліпшень, що дозволяє виробляти більш якісний керамічний матеріал. Кожна компанія виробник має свої секрети і особливості виробництва, що робить її продукцію особливою. Сучасний roben цегла виробляється саме за такою традиційною технологією, де велике значення має і сучасне технічне оснащення і технологічні особливості.

Виробляється керамічна черепиця roben або клінкерна цегла, в будь-якому випадку технологічні особливості враховуються в повному обсязі. У результаті виходить міцні будівельні матеріали, які можуть переносити значні перепади температур, механічне та хімічний вплив без будь-яких негативних наслідків. Такі особливості будівельних матеріалів підвищують їх затребуваність.

Щоб знизити собівартість продукції, керівництво активно вишукує способи енергозбереження та підвищення ефективності. Таким чином, roben плитка і клінкерна цегла стають дешевшими без погіршення якості.

Відрізняється roben клінкерна цегла від конкурентів і різноманітністю асортименту. В першу чергу слід відзначити найрізноманітніші кольори цегли. Слід зазначити, що колір цегли і черепиці визначається кольором вихідного матеріалу. Однак завдяки різним варіантам сполучень глини різних кольорів з різних родовищ з'являються дивовижні відтінки. Червоний колір вважається традиційним цегляним, в ньому нічого дивного немає. Однак roben клінкерна цегла може бути жовтого кольору і різних світлих відтінків. Дуже цікавий для оздоблювальних робіт чорний цегла і має синюватий відтінок. Такий натуральний колір незвичайний і буде прикрашати оброблювані поверхні.

Відмінність є не тільки в кольорі, але й у фактурі. Існує roben цегла з фактурою натурального природного каменю, а на противагу йому є цеглини з абсолютно гладкою поверхнею. Ці два види мають різні перехідні варіанти з різним ступенем шорсткості.

Керамічна черепиця roben не має різноманітності фактур, оскільки потрібні дещо інші якості. Зате різноманітність колірних варіацій і відтінків у неї також велике.