+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Проекти заміських будинків і котеджів Немає жодного товару в цій категорії.

Хороший Проект заміських будинків і котеджівможе зробити тільки та компанія, яка його може втілити в життя своїми руками! Все інше - це даремні красиві картинки. Наприклад, куплені готові проекти котеджів в інтернеті. Людина, яка малює проекти будинків і котеджів і не бере участі в їх реалізації, просто не може передбачити всі нюанси і взяти на себе відповідальність щодо реалізації мрії замовника. На ньому економити не можна. Наприклад, здавалося-б, що може бути простіше, ніж самому самостійно побудувати одноповерховий будинок. Але насправді навіть одноповерхові будинки просто необхідні.

Для чого потрібен проект котеджу і що він у себе включає

   У загальній ціні будинку ціна ескізу становить дуже незначну частину. Якщо дивитися ціни на будівництво будинку, то вартість проектної документації можна порівняти, наприклад, з вартістю чотирьох бетонних плит перекриття вашого майбутнього будинку. Хто-небудь намагався закласти каналізаційні виходи в будинку, передбачити вентиляційні шахти або підігнати стандартні розміри плит перекриття без проекту? Напевно намагався хтось. Цікаво, зі скількох спроб їм це вдалося. Давайте не будемо експериментувати і зробимо все як годиться, адже наші проекти будинків зроблені досвідченим, професійним архітектором і доступні за ціною.

     Правильно розроблений архітектурний проект будинку є запорукою успішного закінчення як безпосередньо будівництва, так і подальшого благоустрою житла. Мінімальний набір креслень включає в себе плани кожного поверху майбутнього будинку, розрізи, плани фасадів та пояснювальну записку. Цього достатньо для будівництва котеджу. А ось документація складного великого котеджу, виконана з максимальною точністю, може включати в себе більше ста сторінок, на яких будуть вказані різноманітні схеми, вузли, інженерія тощо Проектування - процес дуже важливий і досить трудомісткий.

Кілька полегшити його створення можна, дотримуючись певної послідовності:

    Визначаємося з зовнішнім виглядом будинку. У цьому пункті необхідно визначитися з тим, якої висоти буде споруда, скільки поверхів буде в котеджі, якою буде оздоблення фасаду, який покрівельний матеріал буде використовуватися, чи потрібен балкон і, звичайно ж, який буде загальний стиль будинку.

    Загальна площа будинку і внутрішнє планування. Це питання необхідно вирішувати, спираючись на знання про те, скільки людей буде проживати в котеджі і який їхній спосіб життя. Крім розташування житлових приміщень, обов'язково потрібно продумати такі додаткові моменти, як наявність або відсутність безпосередньо в будинку (а не в якості окремо будови) гаража, лазні та котельні.

    Правильно володіємо будинок на ділянці. Деякі котеджні селища увазі внутрішні нормативи щодо будов. Якщо таких обмежень немає, достатньо врахувати загальноприйняті норми щодо приватного житла: будинок повинен розташовуватися на відстані не менше десяти метрів від будівель, розташованих на сусідніх ділянках, і трьох метрів від паркану. Важливим моментом при виборі розташування будинку є те, яким чином ви хочете використовувати вільну від будівель землю. Якщо там буде розташовуватися сад, город, ставок тощо, це обов'язково потрібно враховувати. Рекомендується враховувати і сторони світу. Так, найбільш вдалим розташуванням вважається таке, коли вікна вітальні і кухні виходять на південь або захід, а на північ - вікна другорядних приміщень.

   Якщо не розробити проект заміського будинку, складно все передбачити.

   Часом буває досить складно визначитися з тим, чи потрібно використовувати вже готовий проект будинку та котеджу, або варто віддати перевагу індивідуальному. Розглянемо основні плюси і мінуси і того, і іншого варіанту.

Готові Проекти заміських будинків і котеджів

     Безсумнівним плюсом такого варіанту є фінансова вигідність, адже вибираючи готову документацію для будівництва будинку, ви автоматично викреслюють з будівельної кошторису витрати на проектування. Приміром, його вартість в нашій компанії становить 20 тисяч рублів. До того ж, це значна економія часу, розробка може зайняти від тижня до двох місяців. Ще одна безсумнівна перевага - так звана "обкатанность". Швидше за все, готові проекти котеджів вже хоч одного разу були втілені в життя. Отже, ви зможете не тільки побачити копію свого майбутнього будинку на власні очі, але і врахувати деякі неточності і внести невеликі зміни. Мабуть, єдиним мінусом такого варіанту є відсутність оригінальності, однак, цю проблему можна вирішити внутрішнім оздобленням приміщень.

Індивідуальний Проекти заміських будинків і котеджів

Створення і втілення в життя індивідуального архітектурного проекту - трудомісткий процес, що вимагає додаткових витрат часу і коштів. Проте, в цьому варіанті є і безперечні плюси. Котедж, побудований за індивідуальним ескізом, буде побудований спеціально для вас - з урахуванням всіх ваших бажань і потреб. Особливий, не схожий ні на один інший, такий будинок може стати справжнім втіленням мрії. Крім цього неодмінно будуть враховані всі геодезичні особливості місцевості, а фахівці дадуть вам рекомендації щодо правильного вибору будівельних матеріалів.

Наостанок, хочемо порадити майбутнім забудовникам не купувати проекти будинків і котеджів в інтернеті, так як вони будуть містити велику кількість помилок, а деякі листи будуть взагалі від інших будинків. Проекти котеджів з інтернету більше підходять для аматорського будівництва, ніж професійного.