+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Проекти класичних будинків Немає жодного товару в цій категорії.

Проекти класичних будинків - тепла і затишна класика

   Проекти будинків в класичному стилі - це завжди актуальні архітектурні рішення, які не залежать від віянь моди. Це як і раніше одні з найпопулярніших варіантів житла для індивідуального будівництва. Класичний будинок завжди виглядає сучасно і аристократично і через п'ять, і через сто років.

   Наші уявлення про традиційний будинку пов'язані з першими, ще дитячими враженнями про архітектуру. Тому він і сприймається як найбільш затишний і самий домашній. Часто класичним сприймаються в нашому розумінні будинку з мансардою, наприклад. Горища у багатьох асоціюються з дитинством.

   Серед розмаїття класичних проектів будинків є стилізовані під старовинні садиби і проміжні варіанти, що поєднують тепло затишної класики з елегантністю сучасних ліній. Але всі ці будинки, завдяки використанню в обробці фасадів сучасних матеріалів, виглядають стильно і актуально. Саме такі проекти, що поєднують в собі класичні форми та сучасні інтер'єрні рішення, користуються найбільшим успіхом у забудовників. Будинки зовні лаконічні, їх виразність і пластику вирішується традиційними архітектурними засобами: еркери, балкони, тераси, ганок з колонами.

Характерні риси проектів класичних будинків

    У такому будинку передбачаються масивні стійкі конструкції і чітке композиційна побудова.

    Об'ємні монументальні форми з чіткою геометрією доповнюються напівсферами, нішами і т. Д.

    Суворі вертикальні і горизонтальні лінії регулярно повторюються. У зовнішньому вигляді будинку чітко проглядається симетрія.

    Для будинків класичного стилю характерна стриманість в декорі. Вхідна група, як правило, оформляється колонами. Якщо будинок у кілька поверхів, то обов'язково є балкони.

    Подовжені прямокутні вікна оформлені скромно.

    Як правило, дах багатоскатний.

    При будівництві використовуються природні матеріали: камінь, цегла, натуральна деревина.

Але як би зовні привабливо не виглядали котеджі в класичному стилі, в першу чергу, замовників цікавить зручність і комфорт. Тому прискіпливо вивчається внутрішнє планування будинку: наскільки ергономічний інтер'єр, чи є можливість прилаштувати кладовочку і розширити ванну кімнату. Насправді, в проектах класичних будинків передбачені всі сучасні зручності. Простір чітко розбито по зонам: денна (вітальня, кухня, їдальня, можливо - кабінет або гостьова спальня), нічна (спальні членів сім'ї, ванні кімнати, гардеробні) і господарська (підсобні приміщення, санвузли, котельня).

Виходячи з усього вищесказаного, якщо ви прийшли до висновку, що проекти класичних будинків вам до душі, то можна привітати вас з вдалим вибором. Такий будинок стане грамотною інвестицією у світле майбутнє всієї вашої сім'ї. А компанія постарається зробити все від себе залежне, щоб запропонувати вам саме такий проект. Можливо, Вас зацікавлять проекти великих триповерхових будинків? Ознайомитися з ними Ви зможете за цим посиланням.