+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Дашки і навіси Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Виготовлення дашків і навісів

Дашки і Навіси - споруди, які відмінно послужать для захисту вашого майна і стануть чудовою прикрасою фасаду вашого будинку. Така продукція виготовлена ​​з легких і міцних матеріалів, що витримують будь-які кліматичні впливу. Компактні розміри навісів заощадять місце і створять затишну атмосферу.

Якими бувають дашки, навіси? Форму і габарити конструкції багато в чому визначає її призначення: наприклад, якщо вам потрібен навіс для автомобіля, то його розмір повинен бути більше габаритів авто, до того ж слід визначитися, з якого боку ви хочете забезпечити захист для вашого залізного коня, можна убезпечити авто з одного боку, а можна замовити конструкцію у вигляді цільної арки, яка надійно захистить вашу власність з усіх боків.

Конструкція звичайного навісу (дашка) досить проста: металевий каркас складається з стовпів, перемичок, куполи, який збирається з частин (ферм) і сполучних його перемичок. У навісах, призначених для використання в жорстких умовах можуть бути використані посилені балки, швелери і т. Д. Навіс (дашок) покривається полікарбонатним складом, цілісним або стільниковим і забарвлюється спеціальними фарбами, яким не страшні будь-які погодні явища, таким чином, наша продукція буде служити вам довгий час, при цьому зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Ви можете замовити навіси з напівпрозорого матеріалу, який забезпечить достатнє освітлення, але захищатиме вашу власність від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Сьогодні навіси (дашки) завойовують все більшу популярність і використовуються практично скрізь: на магазинах, вокзалах, ресторанах, так само у великих містах стає все більше автомобільних будівель цього типу, адже місць на стоянці часто не вистачає, а будівництво гаража обійдеться недешево, тому більш зручні і красиві конструкції мають великий попит. Необхідно відзначити, що у разі переїзду ви зможете розібрати навіс і встановити його на новому місці. Ваш автомобіль збереже приємний зовнішній вигляд надовго і йому не будуть страшні будь-які погодні явища.

Для виготовлення навісів (дашків), що ідеально підходить під архітектурний дизайн вашої будівлі і володіє необхідними функціями, найкраще звернутися до фахівців, таким, як в нашій компанії. Наші експерти швидко і сумлінно проведуть необхідні заміри та розрахунки, наша ціна на виготовлення навісів не дозволить вам витрачати гроші додатково. Ми маємо власне виробництво, що дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності і підходити до кожного замовлення індивідуально. Наші працівники створять для вас навіс з будь-якого матеріалу і якісно встановлять його в найближчі терміни, не пошкодивши фасад будівлі або ландшафт вашого саду. Повна оплата проводиться вами тільки після закінчення робіт і досягнення необхідного вам результату. Замовляйте навіси у нас і вам не доведеться шкодувати про витрачений час і засобах!