+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Навіси для автостоянок Немає жодного товару в цій категорії.

Як вберегти свій автомобіль від впливу опадів, якщо немає можливості ставити його в гаражі?

Проблема вирішувана, і найкращі помічники в цьому - навіси для автостоянок. Їх можна встановити для індивідуального використання, а також для комерційного паркінгу автомобілів на більшу кількість місць. Різниця лише в необхідному обсязі поднавесной площі, яку можна вибрати, попередньо спланувавши свій замовлення в нашій компанії . Ми спеціалізуємося на виготовленні саме таких конструкцій і пропонуємо різні види навісів для автостоянок з полікарбонату і профлиста.

Для приватного користування, замовникові досить передбачити одне-два місця.

Для монтажу аналогічної конструкції поблизу офісних будівель, багатоповерхових будинків підійде варіант із захистом багатомісної площі.

Для зведення комфортабельних критих багатомісних автостоянок відмінним рішенням є виконання навісів у вигляді аркових спарених варіантів модульного типу на 40 і більше машиномісць, а також варіантів з великими прольотами ферм.

Навіси для автостоянок ми виготовляємо з монолітного та сортового полікарбонату. Цей матеріал володіє безліччю відмінних будівельних характеристик для виготовлення зовнішніх конструкцій.

    Чудово підходить для додання конструкції необхідної форми, завдяки гнучкості конструкційних матеріалів.

    Може монтуватися без міжсекційних перегородок, що дає можливість економії корисної площі і більш комфортною парковки.

    Надійно захистить автомобіль не тільки від опадів, але і від УФ-променів.

    При всій своїй легкості, полікарбонат є досить морозостійким і надійним матеріалом, з тривалому терміном експлуатації.

    Є більш доступним за ціною в порівнянні зі зведенням гаражів.

    Дозволяє вибрати колір і форму листів, що створює простір для дизайнерської фантазії, реалізації індивідуального стилю.

Навіс для стоянки машин має розбірну конструкцію, яка встановлюється на рівній, асфальтованому майданчику. Дах з полікарбонату володіє високою світлопропускною здатністю і міцністю. Їй не страшні навіть двометрові снігові опади. Частина навісу, яка утримує дах, називається перекриттям або фермою. Вона може мати як посилене, так і полегшене будову, а її форма визначається проектом: односхила, арочна, спарена. У підставі всієї конструкції закладаються вертикальні сталеві труби-опори, з'єднані перекриттями. Вони захищені від корозії спеціальним покриттям і можуть мати різний діаметр. Багатоваріантність елементів конструкції та їх поєднань дозволяє регулювати ціну замовлення.

Компанія інтернет магазин виготовить навіс з полікарбонату будь-якої конструкції, з будь-якими складовими та елементами, з урахуванням побажань, потреб і можливостей замовника.