+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Каміни Немає жодного товару в цій категорії.

Каміни вибирають і шанувальники істинної класики, і романтики, і консерватори, і сучасні практичні домовласники. І якщо в давні часи тільки дров'яної камін міг прикрасити інтер'єр в будинках, то сучасні жителі можуть купити електричні та біо каміни. Це стильний і ефектний елемент інтер'єру зможе стати прикрасою в будь-якому будинку, так само як і на дачі, в котеджі.

Види і особливості

Найчастіше прикрасою для будинку стає класичний дров'яний камін. Такому каміну віддають перевагу шанувальники класики і простоти. Особливість дров'яного пристрою в його пристрої. Він складається з топки, димоходу і облицювання (порталу). Камінна конструкція може мати закриту або відкриту топку зі спеціальним жароміцним склом. Остання вважається одними з найбезпечніших, надійних і перевірених часом. Розташування каменів може бути кутовим або пристінним, коли пристрій встановлюється уздовж стіни. Для облицювання можуть бути використані найрізноманітніші матеріали - природний або композитний камінь, чавун або сталеві листи, кахлі, сучасні матеріали.

Не менш популярні і сталеві, чавунні каміни, виконані методом лиття.

Перевага таких камінів в тому, що вони не піддаються деформації навіть при довгостроковому використанні. У продажу можна знайти і вбудований камін. Це невеликі паливники акуратною квадратної або прямокутної форми. Для облицювання використовуються камінні кладки з цегли, може бути задіяний і дикий камінь. Для прикраси використовується акуратний кам'яний або цегляний поясок, його вистилають таким чином, щоб можна було поміщати в проміжках між цеглою або каменем приналежності.

Можна придбати камін для своєї дачі, обладнання можна використовувати в лазні. Відрізнятися воно буде конструкцією і стилем. Нерідко конструкція має спеціальний водяний контур або водяну сорочку. Це новинка на ринку опалювальних приладів, а використовуватися камінний екологічний обігрівач може в якості основного або альтернативного джерела тепла. Існує особливість в такому каміні - він може бути підключений до вже використовуваному масляного, газовому котлу.

У магазині можна купити якісні електричні каміни для дому та дачі. Цей камін має низку переваг перед традиційними видами. Ідеальне рішення для домашнього використання, оскільки не потребує оформлення дозвільного пакету документів для використання. Немаловажним електричним камінним перевагою є і повна відсутність диму. Не потрібно встановлювати димоходи, та й ціна обладнання приємно радує покупців.

Прикраса інтер'єру

Для будинків і заміської дачі дбайливі господарі вибирають і поміщають оголошення з позначкою «куплю» так, щоб запропонована ціна була невисокою. Але й не на останньому місці питання краси і ідеального розміщення в інтер'єрі. Купити сталеве обладнання або чавунне воліють шанувальники сучасного стилю. Ціна металевого пристрою демократична, дозволити його собі зможуть багато співвітчизників. Не оминають стороною сталеві електричні конструкції шанувальники мінімалізму і стилю хай-тек. А ось для шанувальників класики ідеальним рішенням залишається обладнання, прикрашене цегляною кладкою.

Вигідне технологічне рішення

Запропоновані ціни - не єдине надбання. Важливо й те, що запропоноване обладнання можна купити з вигодою для себе. Устаткування стає безперебійним джерелом тепла - при мінімальних фінансових вкладеннях будь домобудівництво буде теплим і комфортним, деякі види обладнання можна підключати прямо до газових та масляним котлам. Каміни - гарне рішення для інтер'єру - в асортименті запропоновані пристрої, які ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Висока ефективність роботи - ще одна перевага використання обладнання, його застосовують для опалення приміщення великої площі.

Секрети вигідної покупки

Інтернет магазин камінів пропонує своїм відвідувачам якісне та надійне обладнання, яке можна буде використовувати в будь-якому приміщенні. В асортименті представлені кращі моделі від провідних виробників. Клієнти при необхідності отримають рекомендації щодо вибирання, монтажу, експлуатації каміна.