+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Каміни підвісні Немає жодного товару в цій категорії.

Каміни підвісні - оригінальний акцент в інтер'єрі

Сучасні, стильні та неординарні моделі підвісних камінів представлені в нашому каталозі. Розташовують такі пристрої в житлових приміщеннях, кабінетах, офісах, готелях та інших зонах. Особливістю підвісної каміна є його роль в інтер'єрі - такий об'єкт завжди приковує увагу, вся обстановка вибирається на додаток до джерела вогню.

Розташування

Багато що залежить від уподобань власника нерухомості, а також дизайнерського рішення тієї кімнати, де планується встановити підвісний камін. Зазвичай моделі кріплять до стелі, вони не дістають до підлоги, а знаходяться на рівні очей людей, які будуть перебувати в кріслі, на дивані. Існують моделі, які монтуються на стіні за допомогою спеціальних кріплень.

Деякі конструктивні особливості

Багато хто впевнений, що установка підвісної каміна - дороге задоволення. Насправді, монтувати моделі не так складно, в їх основі завжди лежить металевих корпус, труба для кріплення і виведення продуктів горіння.

Вибираючи місце установки, враховують деякі особливості:

    відкритий вогонь повинен знаходитися на відстані двох метрів до кожного предмета інтер'єру;

    якщо планується влаштовувати відкритий камін, зверніть увагу на його комплектацію. Модель повинна комплектуватися дверцятами з склокераміки, в деяких випадках їх випускають приставними;

    при закритому вогнищі, предмети інтер'єру можуть знаходитися ближче 2 метрів до джерела вогню;

    на підлозі потрібно передбачити зону з негорючих матеріалів.

Види топок

Топки бувають відкритими і закритими. Якщо планується установка моделі першого типу, то приміщення повинно добре провітрюватися, мати велику площу. Якщо в кімнаті встановлені пластикові вікна, не передбачено витяжної вентиляції, потрібно забезпечити монтаж системи подачі повітря до самої топці. Зараз стають популярними топкові камери з панорамним склінням. У такому випадку конструкція каміна припускає наявність скла з двох, трьох сторін або по всьому периметру.

Переваги підвісних моделей в можливості реалізувати оригінальні дизайнерські ідеї в приміщенні. Підвісні каміни відрізняються невеликою вагою (від 7 до 200 кг) і малими розмірами в порівнянні з традиційними класичними пристроями.