+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Софіт  Немає жодного товару в цій категорії.

Софіт Львів, Тернопіль, Івано Франківськ, Луцьк, Рівне, Ужгород, Київ, Вінниця, Житомир, Вінниця, Чернівці, Харків, Одеса

Затишний, красивий і сучасний заміський будинок - це гармонійне, функціональне, грамотно спроектоване і професійно побудоване будову. Для того, щоб Ваш будинок мав «закінчений» вигляд, необхідно приділити особливу увагу дрібним декоративним елементам, які несуть в собі функцію дизайнерської цілісності і додають «завершеності» дому в цілому. Одним з таких елементів є «софіти».

Основні функції софітів - це декоративна обробка елементів будівлі та отримання вентиляційного простору між софітів і поверхнею, до якої він кріпиться. Завдяки цьому простору, несуча поверхня захищена від підвищеної вологи, що збільшує термін її експлуатації.

«Софіт» - це багатозначний термін, в перекладі з італійської «soffito» позначає «стеля». Софітами називають панелі з різних матеріалів, які використовуються для обробки стель, декорування та підшивки карнизів, фронтонів, звисів, крил дахів та інших горизонтальних поверхонь.

Софіти бувають:

    Перфорованими (з повною або центральною перфорацією) - використовуються для підшивки карнизів, обшивки фронтонів і приміщень з відкритим доступом повітря (веранди, альтанки) з метою створення вентиляції в підпокрівельному просторі або в каркасної конструкції, для запобігання псування ізолюючих матеріалів.
    Суцільними (закривають внутрішній простір) - застосовуються для приховування електропроводки і т.д.

 Софіт ціна

Раніше, для підшивки карнизів, широко застосовували дерев'яну вагонку, але у цього матеріалу є великий мінус - відсутність перфорації. З перфорацією можуть бути пластикові панелі і металевий профнастил. Але й у цих матеріалів є недоліки: пластик має малий термін експлуатації, оскільки вони не призначені для зовнішньої обробки, а профнастил, при неакуратною транспортуванні або монтажі схильний до подряпин, що згодом може призвести до корозії конструкції.

На сьогоднішній день, найбільш популярним і оптимальним рішенням для підшивки карнизів, є вінілові софіти. Це міцні і легкі панелі з ПВХ, достоїнства яких очевидні:

    не горять;
    не схильні до гниття
    стійки до атмосферних впливів
    стійкий до впливів мікроорганізмів і грибків
    мають малу вагу,
    прості в обслуговуванні (звичайна мийка водою та миючими засобами)
    не змінюють свій колір і форму
    міцне кріплення і усувають тремтіння софітів на вітрі
    широка колірна гамма дозволить вам вибрати підбиття до найбільш часто вживаним віконних і дверних елементам вашого будинку, гаража
    зручне замкове з'єднання приховує кріпильні елементи
    простота установки дозволить самостійно змонтувати систему підшивки без найму професійних будівельників
    красива структури деревини
    збільшена твердість панелей значно посилює конструкцію;
    відмінна вентиляція подсофітного простору завдяки перфорованим софітів
    великий термін експлуатації (50 років)

Технологія, за якою виконується підшивка софітів, принципово нічим не відрізняється від роботи з сайдингом або ПВХ-панелями, тому не вимагає особливої ​​підготовки і великої кількості часу. Для підшивки необхідно створити спеціальний каркас з металевого профілю або дерев'яного бруса, в нього можна помістити додатковий утеплювач або гідроізоляцію, що дозволить додатково захистити будівлю від негативних зовнішніх впливів. До каркаса софіти кріпляться метизами і завдяки спеціальному з'єднанню надійно скріплюються між собою, що надає конструкції монолітний вид без видимих ​​зазорів.

При правильному монтажі підшивка з софітів прослужать Вам не один десяток років, не вимагаючи заміни і складного догляду.