+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Софіт Bryza Товарів у наявності: 18

на сторінку
Показані 1 - 12 із 18 пунктів
Показані 1 - 12 із 18 пунктів

Купити  Софіт BRYZA (Бруза). Ідеальний варіант за хорошу ціну
Софіт, Подсофітка, Підшивка для карнизних звисів BRYZA (Бруза).
Софіт - це спеціальні ПВХ панелі для підшивки звернених вниз карнизних і фронтонних звисів покрівлі. Він призначений забезпечити хорошу вентиляцію покрівлі та підпокрівельного простору. При цьому надає гарний, вишуканий і неповторний вигляд покрівлі і дому. Крім усього, софіт ще виконує декоративну функцію, поєднуючись з якими покрівельними матеріалами, він відмінно підкреслює і доповнює сучасну водостічну систему. Софіт використовують у всіх видах будівництва, як в приватному так і в промисловому. Оскільки ціна софіта прийнятна, він дуже добре прижився в Україні, а подшіваясь в 60% випадків виконується саме софітамиBryza.
Софіти не вимагають ніякого особливого догляду, володіють тривалим терміном служби, ідеально підходять для наших кліматичних умов і захищають як саму покрівлю, так і підпокрівельний простір від проникнення настирливих комах, птахів, листя і атмосферних опадів. Таким чином, дозволяє продовжити термін служби Вашої покрівлі.
Пластикові панелі софіта застосовуються як з перфорацією по центру, так і без перфорації. Саме завдяки перфорації, забезпечується необхідна вентиляція покрівлі утеплювач залишається сухою, а будинок теплий. Якщо всі покрівельні та монтажні роботи виконані правильно, то Вам не варто боятися цвілі, вогкості і вологи.
Колірна гамма софітів BRYZA (Бриза) представлена ​​широкою палітрою кольорів: білий, коричневий, червоний, графітовий, зелений, цегельний (теракотовий), золотий дуб, золотий і просто горіх.
Розмір панелі: довжина - 4,0 м, ширина -0,31м. Площа однієї панелі - 1,22м.кв.