+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Софіт Gamrat (Польща) Немає жодного товару в цій категорії.

Софіти GAMRAT призначені для подшіваясь карнизних звисів покрівлі, а також забезпечення необхідної вентиляції підпокрівельного простору.
 
Софіти (підшивка карниза) GAMRAT випускаються із захисним шаром від ультрафіолету, завдяки чому можуть застосовуватися не тільки для облицювання стель і карнизних звисів, але і для обробки торця карниза, фронтону, а також облицювання стін.

Серед асортименту компанії «Азбука дому» ви можете зупинитися не тільки на суцільному, але і вибрати софіт перфорований, який забезпечує прекрасну вентиляцію підпокрівельного простору і при цьому стає оригінальним елементом на додаток до покрівлі. У нас ви без зусиль підберете золотий софіт, виконаний з імітацією структури золотистого дуба, або зможете купити вироби більш екзотичних відтінків, які копіюють структуру і колір темного дуба, червоного дерева, ясена та палісандра. У кожному разі запропонована нами продукція обов'язково порадує вас своїм прекрасним якістю та доступною ціною.

Застосувавши Софіт Gamrat:
Зовнішній вигляд вашої покрівлі і самого будинку буде ідеальним. Софіт під дерево відмінно поєднується з більшістю моделей черепиці і виглядає благородно.
Ви забудете про корозії, поганої вентиляції і негативних погодних впливах, бо софіт захищає свеси покрівлі від цих неприємностей, і сам не схильний таким явищам як грибок, що руйнують впливу. Запобігає гніздування птахів на вашій покрівлі.
Софіт можливо використовувати для будь-якого типу покрівлі та навіть самих легких конструкцій, так як він важить трохи і дуже просто монтується.
Ваша покрівля потребуватиме мінімумі догляду та реконструкції. Софіт під дерево здатний прослужити багато років без заміни комплектуючих.