+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Cофіт Mitten (Канада) Немає жодного товару в цій категорії.

Софіти Mitten (Міттен)

У наші дні існує безліч видів облицювання фасадів. Але одним з найбільш ефективних і естетично привабливих оздоблювальних матеріалів є сайдинг, вироблений канадською компанією Міттен протягом більше 45 років.
Завдяки своїй функціональності і довговічності, сайдинг Міттен знайшов широку популярність серед власників приватних будинків або комерційної нерухомості. Він надійно захищає будівлю від вітру, снігу, дощу і може використовуватися в кліматичній зоні з температурою повітря від -50 ° С до + 50 ° C. А широка колірна гамма його панелей дозволить задовольнити найвищі вимоги.
Канадський софіт Mitten має матову поверхню, що дозволяє йому не перегріватися від сонячного тепла і, як наслідок, не деформуватися. Він виготовлений з високоякісної сировини із застосуванням сучасних технологій, які передбачають формування двох різних верств з полівінілхлориду, що містять різні стабілізатори та присадки. Добавки зовнішнього шару забезпечують стійкість до впливу навколишнього середовища, а також допомагають зберегти колір матеріалу. Внутрішній шар, у свою чергу, відповідає за стійкість до деформації, жорсткість та інші конструкційні властивості.
Вся продукція компанії Мітенн піддається ряду випробувань і тестів на кожному етапі виробництва, підтверджуючи свою відповідність загальноприйнятим стандартам термостійкості і міцності.
Соффіт Mitten дуже простий в експлуатації. Він не вимагає додаткової обробки лаком або іншими захисними засобами. Йому не страшні подряпини, а для підтримки презентабельного вигляду досить просто очистити його від забруднень.
Ще один плюс на користь даного оздоблювального матеріалу додають легкість і швидкість його установки в порівнянні з іншими видами облицювання, такими як цегла або камінь.
Зазвичай сайдинг поділяють на два елементи - стінну і стельову панель (софіт). Софіти Mitten застосовуються для обробки карнизних або фронтонних звисів будівель, оформлення стель на верандах. Вони можуть бути неперфорованими і перфорованими. Перфорація софіта Mitten забезпечує вентиляцію покрівлі, запобігаючи скупчення конденсату з внутрішньої сторони панелі.
Продукція канадського виробника продається за конкурентною ціною, тому купити софіт Міттен можна досить недорого, при цьому набуваючи матеріал відмінної якості з довічною гарантією. Це означає, що гарантійні зобов'язання будуть діяти протягом всього життя покупця, більш того, ця гарантія може передаватися іншому власнику. Надання такого сервісу зайвий раз доводить якість і надійність виробів компанії Mitten Inc. Тому, купуючи софіти Міттен, Ви можете бути впевнені, що не помилилися у виборі.