+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Елементи безпеки покрівлі Немає жодного товару в цій категорії.

До елементів безпеки покрівлі відносяться снігозатримувачі, огорожі, сходи, перехідні містки. Сучасний котедж або дачний будиночок неможливо уявити собі без такого оснащення. І це не випадково.

Як тільки будинок добудований, починається його оснащення: установка громовідводу, ТВ-антени та інших необхідних речей. Та й після цього періодично потрібно підніматися на дах, наприклад для прочищення камінної труби. Щоб не пошкодити покрівельне покриття, а найголовніше - своє здоров'я, краще і безпечніше всього використовувати надійну сходи і перехідний місток.

Якщо будинок заввишки більше 3-х поверхів обов'язковою є наявність огорожі.

А вже про користь снегозадержателей в Україні з її сніжними зимами і частими змінами морозів і відлиги говорити взагалі не доводиться. Наслідки сходження снігових лавин з дахів зазвичай загрожують великими неприємностями.
В даний час при проектуванні сучасного котеджу не обійтися без елементів безпеки покрівлі - снегозадержателей, перехідних містків, сходів, огорож. Ці елементи просто необхідні, оскільки від них залежить найцінніше - життя і здоров'я.

Відповідно до діючих стандартів, 2-х поверхові будівлі (і вище) повинні мати огородження по всьому периметру покрівлі. А для виконання робіт на висоті (для обслуговування антен, вентканалов, димоходів, систем кондиціонування та інших робіт) повинні бути передбачені сходи, перехідні містки. У зимову пору року не обійтися без снегозадержателей, які запобігають лавиноподібний схід снігу і запобігають ушкодженню відсотків.

Сучасні елементи безпеки мають естетичний вигляд і не тільки не псують вигляд будівлі, але й відіграють роль сучасного декору.