+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Ковпаки на стовпи для забору Товарів у наявності: 42

на сторінку
Показані 1 - 12 із 42 пунктів
Показані 1 - 12 із 42 пунктів

Ковпаки на стовпи: для користі, для справи

Ваші володіння починаються з огорожі. За її станом судять про господаря в першу чергу. Але сьогодні кліматичні природні явища нас не особливо радують. Такі катаклізми, як кислотні дощі, град, різка зміна температур стали нерідкими на всій планеті. Від негативного впливу багато будівельних матеріалів: цегла, бетон, дерево і т. д. якщо передчасно не руйнуються, то набувають неохайного вигляду.

Для забірних стовпів ковпаки служать хорошим захистом від впливу атмосферних опадів. Наприклад, ковпаки на цегляні стовпи виготовляються з виступами за край. Вони відіграють роль своєрідного парасольки, захищаючи цегла від стікає вологи. Це виключає появу білих розлучень і зберігає кладку. Тому обладнавши кожен стовп забору такою деталлю, як ковпак, ви збережете привабливість всієї огорожі на довгий час.
Ковпаки на паркан - «вишенька на торті»

Всі ми розуміємо, що торт прикрашають вишенькою зовсім не в кондитерських цілях. Цей завершальний штрих вже став загальним, що позначає закінченість композиції.

Сьогодні така завершеність не менше важлива і в ландшафтному дизайні. А тієї самої «вишенькою на торті» можуть стати ковпаки на стовпи, що прикрашають огорожу.

У архітектурну класику прекрасно впишуться ковпаки, на верхівках яких можна встановити ліхтарі - і респектабельно, і практично.

Етнічний стиль підкреслять ковпаки у формі даху китайської пагоди, єгипетської піраміди або купола російського терема. Для будь-якого етнічного спрямування можна підібрати відповідне оформлення.

Актуальний сьогодні модерн не зажадає ніяких архітектурних надмірностей, а простоту форм ковпаків компенсує насиченість їх кольору.

Правильним оформленням огорожі можна візуально змінити її розміри: надати їй додаткову значність або, навпаки, приховати її фактичну недоступність.

Зробити правильний вибір ковпаків на паркан вам допоможуть фахівці нашої компанії. Ми готові запропонувати безліч варіантів, з яких вам залишиться тільки вибрати.