+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Снігозатримувачі Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Снігозатримувачі для покрівлі (снігорізи)

   Покрівля будь-якої будівлі або будови повинна відрізнятися красою, довговічністю і безпекою. Сьогодні система безпеки покрівлі включає в себе такі підсистеми:
- Систему обслуговування безпосередньо покрівлі,
- Систему сніг отримання (снігозатримки).
   Снігозатримувачі (їх ще називають снегобарьер, снегоблокірующімі огородженнями, снегостопорамі) виконують такі захисні функції:

1. Не дозволяють снігу сходити з покрівлі у вигляді лавини, захищаючи кожної людини, шлях якого проходить біля будинку, а також запобігаючи пошкодження покрівлі, водостічних систем і карнизів будівель.
2. Запобігають падіння покрівельного матеріалу при сильних вітрах або під час проведення ремонтних робіт.
3. Утримують сніг на даху, дозволяючи прибрати його самостійно тоді, коли в цьому виникає необхідність.
     Снігозатримувачі для покрівлі:

     - Трубчасті,
     - Мережеві,
     - Уголковие,
     - Інші.

Сьогодні найбільш поширений і ефективний спосіб усунути більшість неприємностей, пов'язаних із зимовою експлуатацією покрівлі - встановити снігозатримувачі. Залежно від виду покрівельного матеріалу, кута нахилу і архітектурної складності даху, довжини ската, місця установки і висоти будівлі система снігозатримання може бути представлена ​​кількома основними типами - трубчасті снігозатримувачі, снігозатримувач - планка, снігозатримувальні гаки (снегостопори). За принципом роботи - конструкції, пропускають крізь себе снігові маси, і конструкції, що не пропускають крізь себе снігові маси, або снігові бар'єри. До першого типу конструкцій відносяться трубчасті снігозатримувачі і снігозатримувальні гаки, до другого - снегозадержатель-планка.

Ми виробляємо сучасні трубчасті снігозатримувачі для дахів, які вважаються найбільш надійними і безпечними. Вони не видаляють сніговий покрив, а протидіють його відразу. При установці снегозадержателей на бітумній покрівлі Ви отримаєте додаткову природну теплоізоляцію.

Трубчасті снігозатримувачі - це збірна конструкція, що складається з двох труб, встановлюваних паралельно карнизного свесу в площині несучих стін, і кронштейнів, за допомогою яких труби кріпляться до несучої конструкції даху. Професійні покрівельники та інженери спеціалізованих покрівельних компаній вважають їх найбільш міцною, ефективною і універсальною системою снігозатримання, оптимально доповнює більшість покрівельних матеріалів. Трубчасті снігозатримувачі відмінно підходять для установки на металочерепиці, профнастилі, фальцевої покрівлі, покрівельних сендвіч-панелях, композитної і гнучкій черепиці. Вони поставляються на будівельний об'єкт в розібраному вигляді в упаковці. Стандартний комплект поставки включає все необхідне для монтажу на покрівлі - дві труби довжиною 3 м, 3 опорних кронштейна, саморізи або болт-шурупи для кріплення, ущільнювальні шайби з атмосферостійкою гуми. Далі система монтується згідно інструкції з монтажу.

Купити снігозатримувачі для даху можна у Львів, Київ, Тернопіль, Івано Франківськ, Житомир, Луцьк, Рівне, Закарпаття, Ужгород, Вінниця, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Бровари, Виноградів, Стрий, Суми, Чернівці, Чернігів та інших містах і населених пунктах. Докладні ціни на снігозатримувачі та іншу продукцію, а також інформацію про діючі акції і знижки - уточнюйте у консультантів в офісах продажів або зателефонувавши за безкоштовним номером:

Інтернет «blok.lviv.ua» готовий запропонувати Вам і інші види продукції, такі як: металочерепиця, металевий сайдинг, водостічні системи, металеві профілі для гіпсокартону, покрівельні саморізи та багато іншого - за вигідними цінами!