+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Каркасні будинки під ключ Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Каркасні будинки  (Будівництво каркасного будинка)

  Каркасне будівництво ввібрало в себе кращі основи двох конкуруючих в  Україні технологій: кам'яної та брусової.

   Плюси каркасного будинку перед брусовими будинками - це низька теплопровідність стін при невеликій товщині і рівнозначна ціна при однаковій кінцевій комплектації.  Чому кінцевої? Тому що за один етап будівництва з кінцевою обробкою можна побудувати тільки каркасний будинок і ніякої більше. Брусової будинок будується в два етапи: перший етап - це коробка з покрівлею, а другий етап, за вартістю по рівняємо з першим, - це його утеплення та оздоблення. Тому багато хто перебуває в омані, порівнюючи ціну брусового будинку першого етапу і канадського будинку з кінцевою обробкою, запитуючи, чому канадський будинок виходить дорожче?  А деякі навіть вважають, що він повинен бути ще й дешевше, порівнюючи з садовим будиночком (див. Нижче). Тут спрацьовує психологія, що обробка брусового будинку в майбутньому обійдеться в копійки, так як нібито основна частина будинку побудована. Це помилка! Найдорожчі роботи - це оздоблювальні роботи, і не вірте недобросовісним менеджерам, які говорять про дешеву обробці. Це міф, придуманий для того, щоб ви будували брусової будинок саме в цієї будівельної компанії. Звичайно, є на ринку і дешеві будинки, які називаються садові будиночки, призначені для сезонного, дачного проживання, до яких не можна пред'явити вимоги СНиП по довговічності і теплопровідності, і не можна назвати повноцінним житловим будинком. Нічого спільного з такими будинками будинку, виконані за канадською технологією, не мають.

Каркасний котедж також як і кам'яний будинок має можливість різноманітності обробок (штукатурка, плитка) завдяки стабільності стін. Є, визначений мінус, але тільки, в порівнянні з кам'яним будинком, це - порівняльна довговічність. Але тут, скоріше, питання філософське, подумайте, наскільки важлива для Вас довговічність кам'яного будинку, наприклад, в 200 років або каркасного в 100 років. А ось викласти суму в два або півтора рази вище - це факт не філософський, це - економіка, а майбутнє, як ви розумієте, річ не передбачувана, а жити хочеться зараз. Звичайно, тут вирішувати тільки Вам і розмірам Вашого гаманця.

Якщо говорити про оптимальний вибір, то на наш погляд, краще канадського житлового будинку, в поєднанні ціна-якість, важко знайти.

Трохи про канадською технологією

На сьогоднішньої день канадських технологій представлено досить багато. Навіть дві, здавалося б, однакові технології в різних будівельних компаніях таять у собі відмінності, що, безумовно, впливає на якість і ціну. Тому не варто дивуватися низькою ціною, яку Вам запропонують за канадський будинок, - це тільки зайвий раз повинно Вас насторожити і змусити детально з'ясувати комплектацію даної технології.

Хотілося б перерахувати деякі особливості, на які, на наш погляд, повинен звертати увагу людина при виборі компанії, якій Ви хочете довірити будівництво каркасних будинків під ключ. Звернути увагу на певні особливості, щоб можна було дійсно побудувати якісний будинок, ніж на сьогоднішній день і займаємося наша фірма. Отже, удома виконані за канадською технологією:

1. Фундамент повинен бути виконаний із запасом міцності, або розрахований під строго певний грунт і вагу будинку. Стовпчасті фундаменти без зав'язки ростверком вкрай ненадійні. Для мало заглиблених фундаментів потрібно використовувати тільки утеплену вимощення з відведенням води від будинку.

2. Каркас виконується з сухого струганого матеріалу з використанням протипожежних перемичок рис.1 і додаткових врізаних брусків рис.2 для якісної стикування зовнішнього листового матеріалу. Вся деревина повинна бути оброблена антисептиком. По зовнішніх стінах каркаса в місцях плоского з'єднання дощок один з одним (у кутах будинку, обв'язка каркаса, у віконних і дверних отворах) необхідна прокладка ущільнювача типу пенофол або джут.

3. Із зовнішнього боку каркас повинен бути обшитий листовим матеріалом (OSB або ЦСП), торці якого фарбують і закладені герметиком. Ширина шва між листами повинна становити близько 2-3мм. Сам листовий матеріал прикріплений до каркаса або скобами, або саморізами, або йоржистими цвяхами. Даний кріплення повинен бути розподілений з певним кроком, по краях листа по 10-15 см а в середині 20-30 см. Листовий матеріал відіграє важливу роль у каркасі, так як виконує функцію розкосів, які створюють основну жорсткість каркаса. Обшивка зсередини OSB плитами рекомендується тоді, коли у вас на стіни будуть навішуватись меблі або інші важкі конструкції. При обробці внутрішніх стін гіпсокартоном під подальшу забарвлення, також необхідно використовувати додатковий шар листового матеріалу OSB або Фанеру. В іншому випадку, тріщин по стінах не уникнути.

4. Утеплювач в стінах необхідно використовувати тільки плитний, краще мінераловатний. Укладання відбувається в шаховому порядку, перекриваючи стики, обов'язкове укладання в розпір. Використання підтримуючих утеплювач перемичок в стінах - це додаткова гарантія від просадки утеплювача.

5. Не варто укладати в підлогу першого поверху утеплювач відразу, не побудувавши дах. Намоклий утеплювач, такий як Ізовер, втрачає свої теплотехнічні властивості, а просушити його буде вкрай важко.

6. Монтаж усередині приміщень, на стінах і на стелях - пароізоляційний матеріал з проклейкою швів.

7. У основі каркасної технології по системі «платформа» лежать чорнові підлоги з OSB 18-25мм залежно від кроку балок, на які укладається чистову підлогу. Використання замість OSB плит фанери типу ФСФ різко знизить екологічні властивості будинку.

8. Використовувати як опалення - повітряне опалення (дивися докладно в розділі новини), в цьому випадку досягається максимальна екологічність будинку.

Загальну інформацію про технології ви можете подивитися в розділі «технології».
Різновиди технологій будівництва каркасних будинків

Каркасні житлові будинки представлені на ринку України досить широко. До них можна віднести:


Будинки каркасні, каркасно-щитові по система «платформа»

 

Дана технологія використовується в будівництві будинків. Такий тип будинків найбільш популярний у нас в Росії. Такі будинки будує і наша фірма. Каркас з щитів (стін) збирається або за місцем, або на заводі, потім встановлюється на заздалегідь підготовлену систему з балок і OSB, іншими словами платформу, і монтується. Аналогічним способом виготовляється другий поверх. Потім монтується покрівля, що складається з кроквяних дощок або ферм і самого покрівельного покриття. Далі відбувається утеплення стін, прокладка комунікацій, вставляються вікна, двері і робиться зовнішня обробка і внутрішня.

Будинки панельні максимальної заводської готовності за німецькою технологією.

Відмінність даної технології від технології каркасно-щитових будинків лише в тому, що збирається каркас щитів, а також укладається утеплювач з комунікаціями, встановлюються вікна, і робиться чорнова обробка на заводі. Вся конструкція привозиться в такому укрупненому стані на об'єкт і монтується за допомогою крана. Те ж саме відбувається і з перекриттями, які привозяться великими зібраними панелями. Недолік в такій технології полягає у використанні великовантажної техніки, що в умовах дачної забудови не завжди здійснено. Ще один мінус такої технології для скептиків, він полягає в тому, що практично неможливо простежити якість вироблених прихованих робіт, а саме укладання утеплювача - основного матеріалу в стіні і пароізоляційних плівок! У даній технології також є обмеження в конструкції покрівлі, так як покрівля поставляється так само панелями, відповідно, складну покрівлю виконати неможливо.

 

Будинки панельні, канадські за технологієюСИП

В основі цієї технології лежить монтування уніфікованих невеликих панелей, виготовлених на заводі. Дані панелі складаються з пінопласту, до якого з двох сторін приклеєні OSB панелі. Дані панелі можуть виготовлятися не тільки для стін, але і для перекриттів. Ці панелі можуть монтуватися вручну, панелі для перекриттів монтуються краном, у даної технології перекриття та покрівлю можна робити також як і за системою «платформа» без використання крану. Недоліком такої технології, на наш погляд, є сумнівна екологічність, так як в даній конструкції використовується пінопласт, який при горінні виділяє токсичні речовини. Також цього матеріалу гризуни можуть завдати більшої шкоди, ніж наприклад, мінеральній ваті.

 

Фахферковиебудинку.

Теж будинки каркасні, тільки в основі каркаса лежить масивний каркас з клеєного бруса великого перерізу з розкосами. У цьому випадку немає необхідності часто встановлювати такі стійки, а заповненням між ними може служити як склопакет, так і теплова панель. Виходить дуже красивий вид оголеного дерев'яного каркаса (фахверка) і заповнення між ними прорізів, наприклад, скла. З причини того, що у склопакетів низьке теплоопір, то такі конструкції будинків найбільш поширені в південних районах.

 

Будинкисадовідля сезонного проживання.

Принципова різниця полягає в тому, що утеплення стін у Садових будинках або взагалі відсутня, або воно менше нормативного. А конструкція каркаса розрахована на менший термін служби, так як каркас спрощений, як у кількості використаного матеріалу, так і в його якості. Його ще можна назвати спрощений каркас.