+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Пісок Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів

Пісок будівельний це природний сипучий матеріал, спектр застосування якого сьогодні дуже широкий. Якість піску залежить від родовища. Велике значення має зерновий склад, модуль крупності і коефіцієнт фільтрації піску для будівельних робіт. Пісок, що поставляється для будівельних об'єктів повинен мати сертифікат якості, відповідати ГОСТу, а так само всім вимогам, які висувають будівельні фірми для багатьох видів будівельних робіт. Пісок для будівельних робіт має різне родовище і способи видобутку, отже, пісок поділяється на кілька видів: кар'єрний, намивний, річковий, морський.
   Кар'єрний пісок видобувається відкритим способом в кар'єрах шляхом навантаження піску екскаваторами в кузов самоскидів без попереднього очищення від домішок. Кар'єрний пісок, як правило, не високої якості, по модулю крупності зазвичай дрібнозернистий (0.6-1.5) з коефіцієнтом фільтрації до 3-х метрів. Кар'єрний пісок може містити дрібні камені і глину в грудках. Такий пісок використовується, як правило, для зворотної засипки фундаменту, планувальних робіт, при зведенні дорожніх полотен і насипів.
   Пісок намивний кар'єрний видобувається в кар'єрах, шляхом намиву піску, що дозволяє очищати пісок від природних природних домішок, підвищуючи його якісні характеристики. Модуль крупності звичайно середній від 1.8 до 2.5, з коефіцієнтом фільтрації від 5 до 20 метрів. Пісок намивний кар'єрний купують виробники різних сухих будівельних сумішей, виробники бетону та бетонних конструкцій, заводи ЗБВ. Пісок тут використовується як заповнювач бетонів і для виготовлення залізобетонних конструкцій. Застосування піску кар'єрного намивного потрібно також в цегляному виробництві та в дорожньому будівництві.
   Річковий пісок видобувається з дна річок. Пісок річковий є універсальним будівельним матеріалом, оскільки має високий ступінь очищення. Модуль крупності річкового піску в основному 1.8-2.5. Застосування річкового піску, так само як і кар'єрного намивного затребуване в якості заповнювача важких, легких, дрібнозернистих, ніздрюватих і силікатних бетонів, будівельних розчинів і для виробництва сухих сумішей. Річковий пісок так само використовують як пісок для дитячих майданчиків і для дитячих пісочниць.
   Пісок морський видобувається з дна морів і заток. У процесі видобутку і доставки на склад пісок кілька разів перемивається, відбувається його додаткове очищення. Модуль крупності морського піску середній від 1.8 до 2.5, і великий від 2.5 до 2.8, з коефіцієнтом фільтрації від 10 до 20 метрів. Завдяки низькому вмісту глинистих часток, відсутності органічних включень і самої технології видобутку, якість морського піску значно вище, ніж інших пісків. Пісок морський є універсальним матеріалом, так як може, застосовуватися в будь-якому вигляді будівництва, де потрібна пісок. Пісок морський крім бетонного виробництва, широко використовується в промисловому, цивільному і дорожньому будівництві. У зв'язку з тим, що морський пісок володіє високим коефіцієнтом фільтрації (здатністю пропускати воду), його часто використовують для влаштування дренажу в фундаментах різних споруд, або застосовується як дренаж. Також це властивість піску береться до уваги при зведенні септиків та очисних споруд. Пісок морський застосовується для виготовлення стяжки підлоги, а також для зведення цегляних стін (цегляної кладки), для штукатурки та інших будівельних робіт, для яких важлива відсутність глини. Як приготувати розчин монтажний своїми руками можна дізнатися тут.
   Продаж піску для будівельних робіт здійснюється у великих обсягах в основному з весни і до пізньої осені, поки ведуться роботи на будмайданчиках. Купити пісок недорого і дешево це трудомістка робота, оскільки треба знати, де знаходяться найближчі кар'єри і постачальники піску. Кінцева ціна на пісок і його вартість з доставкою у вас на об'єкті залежить від необхідної якості піску, від обсягу, і від вантажопідйомності самоскидів якими буде здійснюватися поставка піску. Чим нижче якість піску і чим більше необхідний обсяг піску, тим нижче ціна і вартість піску з доставкою. У наш час в основному пошуки по поставкам піску здійснюються через інтернет. І зовсім не означає, що у кого сайт добре просувається, що ці постачальники найближчі до вас. А при пошуку постачальників піску йде багато часу саме на те, щоб знайти найближчих постачальників. Купити пісок з доставкою або на самовивіз краще у найближчих постачальників, так як це буде дешевше, швидше, зручніше і відчутно дешевше Вам обійдеться вартість піску з доставкою до об'єкта, без зайвого прогону транспорту з одного кінця міста в інший і, не створюючи зайвий раз пробки через великого потоку великовантажних автомобілів. Купити пісок без посередників на самовивіз, так само можна прямо на кар'єрі приїхавши на своєму автомобілі до найближчого кар'єра або площадки.
   Не має сенсу дзвонити і замовляти пісок у постачальників, які знаходяться в протилежному напрямку міста або тим більше області, витрачаючи своє чужу час і нерви, так як, якщо мова йде про невеликих обсягах, як правило, Ви заощадите багато часу на пошук в Інтернеті "Де дешевше купити пісок?".
   Нижче вказані міста де можна знайти найближчих постачальників піску і купити пісок з доставкою і на самовивіз з кар'єру або площадки.