+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Керамзит Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Керамзит є пористий будівельний матеріал, отриманий шляхом випалу легкоплавкой глини. За формою він нагадує овальні гранули різних розмірів. Дрібні гранули часто носять назву керамзитового піску.

Який буває керамзит?

Залежно від розміру зерен керамзит згідно вітчизняного ГОСТу ділять на так звані фракції: 0-5 (керамзитовий пісок), 5-10, 10-20 і 20-40 мм. Чим зерна менше - тим більше насипна щільність і, отже, навантаження на возводимую конструкцію. Всього керамзит підрозділяється на 10 марок: від 250 до 800. Ці цифри позначають ні що інше, як насипну щільність матеріалу: від 250 кг / м3 до 800 кг / м3.

Основні властивості керамзитовою теплоізоляції.

Використання керамзиту набуває особливого значення в умовах нашого мінливого клімату і підвищеної вологості, оскільки він стійкий до постійних змін температур, вогнестійкий, не руйнується при заморожуванні, не схильний до гниття. У ньому також відсутні шкідливі для здоров'я речовини і - що особливо важливо для власників легких дощатих будиночків - не живуть гризуни.

Теплопровідність керамзиту не сама видатна: від 0,08 до 1,15 Вт / м * К, що поступається показникам інших утеплювачів. Однак проблема збереження тепла вирішується тут дуже просто - за рахунок проектування більшої товщини керамзитового шару, що навряд чи істотно позначиться на вартості будівельних робіт. Для порівняння, 10 см керамзиту як утеплювач еквівалентні 25-сантиметрової товщині дошки, 60 см керамзитобетонної плити або 80-120 см цегляної кладки.

Слід пам'ятати, що керамзит накопичує вологу, тому Вам слід потурбуватися про створення якісної гідроізоляції. Особливо важливо це врахувати при використанні керамзиту для теплоізоляції по грунту.

Сфера застосування керамзиту.

Керамзит як теплоізоляційний матеріал застосовують як засипки зовнішніх стін, внутрішніх перегородок, стельових перекриттів і дахів;

    для облаштування теплих підлог або простий засипки під дерев'яну підлогу;
    в якості основи під бетонну стяжку (для укладання паркету, ламінату і т. п.);
    для утеплення водопровідних і теплових мереж;
    для утеплення фундаменту будинку і запобігання промерзання грунту навколо будівельних конструкцій.

Утеплення конструкцій за допомогою керамзиту.

Найбільш популярним способом використання керамзиту є утеплення з його допомогою стін і підлоги. Обов'язково враховуйте при цьому товщину керамзитового шару і плановану навантаження на перекриття!

Утеплення стін відбувається паралельно зі зведенням оздоблювального шару. Встановіть на висоту 50-100 см зовнішню обробку (наприклад, вагонку), а потім в утворену між стіною і обробкою порожнину засинайте керамзит. Зверху залийте його цементним молочком (особливо рідким цементним розчином). Далі змонтуйте ще 50 - 100 см зовнішньої обробки і повторюйте процес до тих пір, поки не буде завершена вся стіна.

Керамзит - один з найпоширеніших і універсальних матеріалів, використовуваних в будівництві. Він відноситься до легких будівельних матеріалів, так як має пористу структуру.

Дослівно керамзит з грецької мови перекладають, як «обпалена глина», і дійсно його отримують шляхом швидкого випалу цього природного сировини. Для виготовлення керамзиту використовується легкоплавка глина.

На перший погляд, керамзит можна сплутати з гравієм, адже він складається з гранул овальної і округлої форми, але якщо взяти їх у руку, то можна визначити головна його відмінність - легкість, обумовлена ​​пористою структурою. Висока пористість керамзиту досягається шляхом різкого теплового удару, від чого підготовлена ​​глиниста порода спучується, а зовнішня оболонка при цьому оплавляється.

Технологічний процес передбачає різні режими обробки глини, від яких і залежить насипна щільність одержуваного матеріалу. Вона може складати від 250 до 400 кг / м3. Матеріал з низькою щільністю більш пористий, тому його теплоізоляційні характеристики вище.

Залежно від величини гранул керамзит поділяється на кілька фракцій (5-10мм, 10-20мм). Випускається також керамзитовий щебінь, що має довільну форму, і керамзитовий пісок.

Даний матеріал володіє не тільки хорошою звукоізоляцією і теплоізоляцією, морозостійкістю і вогнетривкістю, але й інертністю до хімічних впливів. Завдяки теплоізоляційним властивостям він застосовується як наповнювач для легкого бетону. Споруди, стіни яких побудовані з керамзитобетону відповідають найвищим санітарно-гігієнічним стандартам, а так само довговічні. Термін експлуатації таких будинків перевершує 50 років, а вартість квартир у будинках, побудованих з керамзитобетону, набагато доступніше.

У будівництві керамзит застосовують так само при теплоізоляції різних елементів споруди - це і даху, і підлоги, і фундаменти, а також підвали. Використовуючи керамзит, можна скоротити втрату тепла до 75%. Важливий і той факт, що керамзит - екологічно чисті будматеріали, адже він складається тільки з однієї глини, без додавання будь-яких компонентів. А це означає, що він абсолютно нешкідливий. Людство протягом тисячоліть використовує вироби з цього природного матеріалу - в глиняних амфорах зберігали вино, їли з глиняного посуду, використовували глиняну кухонне начиння в господарстві. Відмінність керамзиту полягає тільки в способі його виробництва.