+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Цемент опт і роздріб Є 1товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Інтернет магазин поставляє цемент в мішках 40 і 50 кг і біг-бегах від провідних виробників Болгарії, Франції, Данії, України, Єгипту та інших країн. Особливою популярністю користується турецький цемент завдяки різноманітності марок і фізико-технічних характеристиках. Вся продукція відповідає вітчизняним і європейським стандартам, що підтверджується сертифікатами якості.

Вибираючи цемент за фізико-технічними характеристиками, слід враховувати умови, в яких передбачається експлуатація розчинів і бетонів, виготовлених з нього. Придбання матеріалу, який не відповідає необхідним параметрам, призводить до передчасного руйнування зводяться будов і конструкцій.

У нас ви можете купити цемент різних марок оптом, причому ціна залежить від обсягів поставки, виробників і виду матеріалу.
Критерії маркування цементу

Для зручності споживачів цемент маркується за такими характеристиками:

    Здатність витримувати певне навантаження (позначається літерами М або ПЦ і цифрою, що відбиває максимальний показник міцності матеріалу)
    Процентне співвідношення різних модифікуючих добавок до загального обсягу (позначається літерою Д і цифрою, що вказує зміст добавок у%)

Види цементу і області застосування

У асортиментний перелік продукції, що поставляється компанією ТОВ "Елкіт", входить сірий і білий цемент, і портландцемент різних марок. Якщо вибір потрібного матеріалу викликає деякі труднощі, то визначитися вам допоможуть наші співробітники, завдяки великому досвіду роботи в сфері будівництва.

Для зведення різних споруд сільськогосподарського, промислового та житлового призначення використовується цемент М400 Д20. Він відрізняється підвищеною водостійкістю і не схильний до впливу низьких температур завдяки спеціальним добавкам. Такий матеріал застосовують для виробництва конструкцій із збірного залізобетону, будівництва фундаменту, стінових перекриттів. Якщо ж потрібно матеріал, який витримує корозію, то застосовується портландцемент 400 Д20.

Такими ж характеристиками володіє і цемент М 500 Д20. Крім того, він має більш низьку опірність дії корозії, ніж портландцемент марки 500. Область застосування розширюється за рахунок застосування матеріалу в кладок, штукатурних та інших ремонтно-будівельних роботах, у тому числі і для виготовлення розчинів.

На сьогоднішній день виділяють кілька основних видів цементу: портландцемент, шлакопортландцемент, пуцолановий портландцемент. Залежно від свого різновиду речовина при затвердінні може мати різну міцність. Так розрізняють кілька марок цементу: 200, 300, 400, 500, 600. Говорячи простими словами, чим вище марка, тим вище міцність речовини. Приміром, цемент М400 Д20 здатний витримувати навантаження до 400 кг / м3. Даний вид неспроста узятий як приклад - він використовується повсюдно. Цемент М500 Д0 здатний витримувати вищі навантаження до 500 кг / м3. Як правило, даний продукт використовується при роботі з конструкціями, до яких пред'являються підвищені вимоги по міцності, стійкості до вологи і низьких температур.

Від марки цементу залежить не тільки його характеристики, але і вартість. На вартість товару також можуть вплинути спеціальні добавки, що входять до його складу. Відповідно, чим менше добавок, тим нижча вартість. Ціна залежить і від форми продажу цементу: навалом або тарований (цемент в мішках). Природно, що вартість товару в упаковці буде вище.

Цемент погано переносить тривале зберігання, тому його не слід закуповувати з великим запасом. Головний ворог продукту - волога, яка міститься в повітрі. Термін зберігання цементу, в середньому, становить від 30 до 60 днів. Тарований цемент в мішках може зберігатися довше. При тривалому зберіганні може значно знизитися його якість і активність (параметр, який відповідає за сполучні властивості і певну марку).