+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Гіперпрессована цегла Немає жодного товару в цій категорії.

Гіперпрессована цегла
Гіперпрессованна цегла Літос або Фагот - сучасний будівельний матеріал європейської якості за доступними українцям цінами. Рваний цегла (рваний камінь) на сьогоднішній день широко використовується в країнах Європи для проведення зовнішніх і внутрішніх облицювальних робіт державних установ, масштабних промислових комплексів, а також приватних котеджів.
Унікальні техніко-експлуатаційні характеристики роблять гіперпрессованний цегла одним з кращих будівельних матеріалів за такими показниками, як міцність, екологічність, волого- і морозостійкість, ерозійна стійкість. Гіперпрессована цегла українського виробництва Літос та Фагот превосходно впораються з будівельними завданнями будь-якої складності, а ви, безсумнівно, залишитеся задоволені результатом.
Гіперпрессованний цегла для вирішення важливих
будівельно-оздоблювальних завдань
Цегла без частки перебільшення можна назвати одним з найдавніших штучних матеріалів, який і сьогодні виробляється за технологією, несильно відрізняється від тієї, що була освоєна нашими предками багато століть тому.
Сучасний ринок будматеріалів пропонує безліч видів штучних каменів, які широко використовуються при зведенні об'єктів самого різного призначення і складності. Серед них і рваний камінь, який часто називають рваний цегла. Він незамінний при проведенні реставраційних робіт, а також для обробки сучасних будівель, виконаних «під старовинний замок».
Саме якістю, технічними і експлуатаційними характеристиками облицювальних матеріалів сьогодні приділяється особлива увага. Одна з технологій, що дозволяють отримати високоякісний оздоблювальний матеріал, - гіперпресування. Суть методу напівсухого гіперпресування полягає в тому, що на складові цегли (подрібнений вапняк, цемент, інші добавки та барвники) чиниться тиск, під яким вся ця суміш і перетворюється на гіперпрессованний цегла.
Гіперпрессована цегла: переваги в наявності!
Гіперпрессована цегла має всі властивості натурального каменю, а саме підвищеною міцністю (до 300 кг на 1 см2) при морозостійкості до 150 циклів! Таким чином, купуючи гіперпрессованний цегла, ви отримуєте максимально міцний і довговічний будівельний матеріал для свого будинку або будь-якого іншого об'єкта.
До того ж гіперпрессована цегла, купити який у Києві пропонує компанія «blok.lviv.ua», дозволить вам істотно заощадити на обробці, тому як гіперпрессованний рваний цегла, колотий цегла (цегла тичкової) вже сам по собі є чудовою обробкою, високі експлуатаційні характеристики і зовнішній вигляд якої не залишать вас байдужими.
Гіперпресованої плитка, рваний камінь - це той матеріал, який відмінно переносить коливання температурного режиму, практично не вбирає вологу і володіє підвищеною зносостійкістю. Крім того, цегла колотий, він же цегла-скеля, характеризується високою міцністю зчеплення матеріалу з розчином при кладці (у 1,5-2 рази вище, ніж у керамокірпіча).
Цегла рваний (камінь) широко використовується для обробки стін будівель, а також при реставрації пам'ятних об'єктів архітектури. Гіперпрессованний цегла, представлений сьогодні в дуже багатій колірній гаммі і максимально наближено імітує природний камінь, дозволяє не тільки дуже якісно провести реставраційні роботи різної складності, але й будь-яку будівлю зробити істинним шедевром будівельно-архітектурного мистецтва.
Гіперпрессованний цегла на сучасному ринку будматеріалів представлений наступними різновидами: гладкий, рваний цегла (рваний камінь), колотий цегла, декорований під натуральний камінь (цегла скеля), цегла тичкової та ін.
Кожна з різновидів цегли гіперпресованої найкращим чином підходить для обробки стін (цегла фактурний), цокольного поверху (цокольний цегла), забору (цегла для заборів), стовпів (цегла для стовпчиків) - одним словом, для вирішення всіляких будівельних і архітектурних завдань. Цегла фактурна можна назвати справжнім витвором мистецтва, яке в руках досвідченого архітектора послужить хорошу службу. Але навіть самий звичайний гладкий гіперпрессованний цегла завжди буде виглядати вишукано, стильно і привабливо.
Літос та Фагот - гіперпрессованний цегла в Києві за доступними цінами
від компанії «Позитив Кераміка»
Як ви вже могли самі переконатися, облицювальний гіперпрессованний цегла, ціна на який в нашій компанії вас особливо порадує, - це дійсно унікальний за своїми параметрами обробний матеріал, який зберігає свої технічні та естетичні властивості протягом багатьох десятиліть. Можете бути впевнені: стіни вашого будинку будуть виглядати, як новенькі!
Пропонований нами гіперпрессованний цегла провідних українських підприємств Літос (г.Лутугіно) і Фагот (м.Красний Луч), розташованих у Луганській області, відповідає встановленим державним стандартом (ГОСТом) ДСТУ Б В.2.7-7-94 «Будівельні матеріали. Вироби бетонні стінові дрібноштучні. Технічні умови »нормам.
Досконала технологія виробництва дозволяє отримати гіперпрессованний цегла різних форм, розмірів і кольорів, в тому числі і рваний цегла, який виглядає особливо ефектно на фасадах і цокольних поверхах будинків. Купити рваний камінь в Києві ви завжди можете в компанії «Позитив Кераміка», що пропонує українському споживачеві будівельні матеріали, доступні за ціною і відповідають найвищим стандартам якості.
На гіперпрессованний рваний камінь ціна вас приємно здивує. Настав час кардинальних змін і втілення в життя найбільш складних будівельно-архітектурних рішень!