+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Сходи на горище Є 1товар.

Підкатегорії

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Сходи на горище - це невід'ємна частина внутрішньої архітектури простору сучасного будинку. На сьогоднішній день більшість горищ і мансард є використовуваними приміщеннями, тому вкрай необхідно забезпечити зручний і безпечний підйом і спуск в ці приміщення.

У деяких випадках встановлюються стаціонарні сходові конструкції, якщо обсяг вільного простору дозволяє. Але найчастіше використовують складні сходи, які є набагато більш компактними і раціональними у використанні, такі конструкції і отримали назву горищні сходи.

Горищні сходи створені для зручного і безпечного підйому в мансарду або на горище будинку. Вони особливо актуальні, коли розмір стельового простору занадто малий для установки стаціонарних драбин або ж коли немає вільної площі на нижньому поверсі, необхідної для встановлення сходів.

Перевага цих сходів полягає в їх компактності і простоті експлуатації. Важливим плюсом так само є їх вартість.

Служіння горищні сходи являє собою блок, який запросто забирається в горище за допомогою спеціального стрижня, це дозволяє заощадити простір нижнього приміщення. Утеплювач в кришці люка і контруплотненіе допомагають запобігти втраті тепла, а стрижні і замки захищають горище від несанкціонованого проникнення.

До характерних якостям горищних сходів відносять:

    Функціональність;
    Міцність;
    Компактність;
    Зручність використання;
    Простий монтаж;
    Оригінальний дизайн.

Сьогодні, незалежно від того, які б передові будівельні технології не використовувалися, не одну будівлю не може бути без даху, де розташований горище. Досить часто виникає необхідність потрапити саме в цю частину споруди і в цьому випадку не обійтися без спеціального пристосування - сходи. Сучасна ж горищні сходи - це не стаціонарна конструкція, що займає корисне місце, а цілком функціональне виріб, який легко ховається під стелею, а купити її можна в спеціалізованих компаніях, Україна може запропонувати відмінний вибір цих конструкцій.
Враховуючи те, що Україна здавна славилася своїми надійними будинками, багато жителів нашої країни намагаються придбати або ж самим побудувати таке житло. І природно в майбутньому виникає потреба в сходах, за допомогою якої можна не тільки легко, але й безпечно потрапити на горище або мансарду. Тому важливим є пошук і правильний вибір подібної конструкції.
Що являє собою горищні сходи?
Горищні сходи виготовляється як з міцного металу, так і з дерева. Це виріб може бути використано не тільки для горища, а й для мансарди. Основним завданням цих конструкцій є забезпечення легкого доступу до горища або до мансардного поверху. Інтернет магазин будівельних матеріалів «Blok.Lviv.Ua» (Україна) пропонує широкий асортимент сходів з різних матеріалів. Білі горищні сходи купити Україна недорого
Основні переваги горищних сходів від компанії інтернет магазин будівельних матеріалів «Блок Львів»
Для того, що б зрозуміти, чому варто зупинити свій вибір на продукції, пропонованої компанією (Україна), слід звернути увагу на переваги пропонованих їй сходів для горища або мансарди. Отже, кожна горищні сходи володіє такими позитивними характеристиками: забезпечує безпечний доступ на горище; в складеному вигляді вона займає дуже мало корисного простору; горищні сходи надійна, міцна і компактна; відрізняється простотою установки; вона проста в експлуатації і безпечна; і, звичайно ж, слід зазначити оригінальність дизайну конструкції.
Крім житлових будинків горищні сходи можуть активно використовуватися і в інших приміщеннях, а саме - в гаражі або майстерні. А горищні сходи, виготовлена ​​з дерева, буде відмінним варіантом для заміського будинку, вона буде відмінно поєднуватися із загальним інтер'єром.
Види горищних сходів
Сходи для горища бувають розсувні і розкладні. Що стосується розсувних драбин, вони включають в себе 2 секції, одна з них прикріплена до люка, а друга розсувається вертикально завдяки напрямних. Такі конструкції виключно металеві. Розкладна горищні сходи значно компактніше і включає в себе 3-4 секції, які завдяки пружинному механізму випрямляються. Найчастіше такі конструкції дерев'яні, рідше - виготовлені з металу і дерева.
Ще одним варіантом складаний конструкції є сходи - «гармошка». Вона працює також на основі пружинного механізму і виготовляється виключно з металу. Але особливої ​​популярності останнім часом користуються сходи так званого «ножничного» типу. Якщо ви шукаєте один з перерахованих варіантів сходів для горища або мансарди і країна вашого проживання - Україна, то компанія «Blok.Lviv.Ua» допоможе вам вибрати оптимальну конструкцію, яка буде відповідати всім вимогам безпеки і надійності. Дерев'яні горищні сходи купити Україна недорого
Кращі горищні сходи - легко купити в компанії «Blok.Lviv.Ua» (Україна)
Рекомендації по вибору горищних сходів
Важливо звернути увагу на висоту приміщення, в якому буде монтуватися горищні сходи. Значно легше встановити конструкцію, яка розрахована на 300 см в приміщенні з низькими стелями, адже її можна зробити коротше. Хоча це не завжди можливо, тому перед придбанням подібної конструкції слід обов'язково проконсультуватися з продавцем.
Асортимент горищних сходів, пропонованих компанією «Blok.Lviv.Ua» (Україна) досить широкий і ви з легкістю можете вибрати оптимальний для себе варіант і матеріалу, і розміру, і типу практично для будь-якого об'єкта.
Якщо вам потрібна металеві горищні сходи, то зверніть належну увагу на те, щоб всі деталі були захищені від корозії. Якщо ваш вибір припав на дерев'яну конструкцію обов'язково перевірте її цілісність (крім того не повинно бути сучків і інших недоробок. Сходинки будь сходів обов'язково повинні бути з протиковзкими насічками. Якщо у вас є дітки, подбайте про їхню безпеку і придбайте драбину з поручнями.