+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Газоблоки Euroblock від виробника Немає жодного товару в цій категорії.

Купити Газоблоки Euroblock ціна. Доставка Львів, Рівне, Тернопіль, Луцьк,вся Україна


Інтернет магазин газоблоків  «Blok.Lviv.Ua» пропонує Вам придбати будівельні  газоблоки Euroblock (Євроблок) за цінами виробництва, що відповідають абсолютно всім сучасним стандартам якості. Високий досвід застосування цієї продукції для будівництва малоповерхових будівель говорить про те, що вона здатна гарантувати комфортні умови для експлуатації різних будівельних об'єктів.

   Ми пропонуємо прийнятні ціни на газо бетонні блоки Euroblock (Євроблок), застосування яких дає можливість істотно заощадити бюджет так само як великих будівельних фірм, так і тих, хто прийняв рішення звести котедж або ж іншу будівлю самостійно з газоблоку.
    Стінові газобетонні (газосиликатні) блоки щільністю D500 вважаються найкращим продуктом з метою малоповерхового житлового будівництва. З них допускається будувати стіни висотою аж до 5-ти поверхів.
    Блоки  Euroblock D600 щільністю використовуються в конструкціях стін, де існують підвісні фасади. Внаслідок поліпшення технологічних процесів, експертами, блоки володіють посиленим показником міцності на стиск В 3,5.

  
Перегородкові (для внутрішніх) ГАЗОБЛОКИ Euroblock


Перегородкові блоки (або блоки з метою перегородок) застосовуються при кладці внутрішніх несучих стін. Побудова подібних блоків може бути виконано як в перекриттях, так і на стягуванні підлоги.

Перегородкові БЛОКИ Euroblock - це найкращий будматеріал, який здатний використовуватися в монолітному і низько поверховому будівництві, тому що він містить чудові робочі властивості, ніяк не змінні протягом в цілому часу роботи.

Як розрахувати обсяг (обєм) газоблоків  для будівництва будинків?

Поради для покупця газосилікатних блоків!

Ціна на газоблоки!

 Стінові блоки Євроблок

Стінові газоблоки застосовуються з метою будівництва зовнішніх і внутрішніх несучих стін. Згідно порівнянні з перегородочними ці газоблоки значно більшої товщини і беруть головне навантаження на себе. Стінові газоблоки Euroblock сертифіковані відповідно до системи ГОСТ Р і відповідають вимогам ГОСТ.

Газоблоки Euroblock (Євроблок) виготовляється різних розмірів.

Головні розмірності стінових блоків:

На даний момент газоблоки займають лідируючі позиції серед матеріалів для несучих стін. Також газоблоки дозволяють зводити енергоефективні будівлі, котеджі, приватні будинки. При приватному будівництві саме газобетон по праву можна назвати народним матеріалом. Легкість і швидкість кладки будинків з газо (газобетонних) блоків дозволяє істотно скоротити час і витрати на будівництво.

Газоблоки, газобетонні блоки - це нові будматеріали для України, які за класифікацією відносяться до ніздрюватих бетонів. Загальні властивості газобетонних блоків і газоблоків:

    легкість газоблока;
    достатня міцність газоблоків;
    простота в укладанні і в обробц газоблокуі;
    хороша геометрія газоблоків;
    довговічність газобетону;
    приваблива ціна газоблоків.

Газоблок (газобетон) - це пористий бетон, який складається з кварцового піску, цементу, вапна, води і алюмінієвої пудри, яка служить газостворюючою. Сушка блоку відбувається в автоклаві, завдяки чому блоки виходять ідеально рівні і міцні, саме тому блок кладуть тільки на спеціальний клей для газоблоку.


Газоблоки Львів  Тернопіль, Луцьк, Рівне, Закарпаття, Івано Франківськ, Житомир, Чернівці


Газобетон (газоблок) Euroblock (Євроблок)  Львів - це високотехнологічний будівельний матеріал, який характеризується міцністю, екологічністю, ідеальною геометрією. Маючи високу вогнестійкість, вологостійкість, морозостійкість, газосилікат не схильний до руйнування, усадки і гниття, а завдяки своїм тепло - і звукоізоляційні властивості практично не вимагає додаткового утеплення та звукоізоляції і забезпечує сприятливий мікроклімат в приміщенні.
Одним з головних переваг газоблоків є їх міцність і щільність. Конструкція з газобетону не надає великого тиску на фундамент, що, в свою чергу, забезпечує безпеку і довговічність будівлі.

Важливим властивістю стін з газоблоку, що характеризує його як екологічний матеріал, є висока паропроникність. Це властивість дозволяє «дихати» стінам, забезпечуючи вільний прохід пари і газів з приміщень через стіну без її зволоження. Завдяки цьому, оптимальна відносна вологість повітря є вирішальною передумовою для приємного мікроклімату приміщень. Також необхідно відзначити що газоблоки по екологічності перевершують керамічні блоки.

В інтернет магазині «Blok.Lviv.Ua»менеджери постійно відвідують семінари та екскурсії заводів з виробництва газобетонних (газоблоків) Блоків. Це дозволяє донести до кінцевого покупця всю необхідну інформацію, допомогти зробити правильний вибір блоків. Купити газоблоки блоки у Львові, Рівному, Тернополі, Луцьку, Закарпатті, Вінниці дуже просто - зверніться до нас, і наші професіонали допоможуть вам.

У будівництві будинку з газоблоків необхідно використовувати спеціальний тонкошаровий розчин, який ідеально приклеює їх. Крім того, при його використанні відсутні містки холоду. У зв'язку з останніми змінами в законодавстві України в частині заміського домобудівництва, будинки з газосилікату отримали широку популярність. Газосилікатні блоки позволяюют зводити будівлі висотою в 2-3 поверхи без спеціальних підсилювальних конструкцій - монолітних колон. А будівлі висотою в 3 поверхи і вище побудовані з використанням стінових блоків D500 / 400 вимагають залізобетонний каркас. Найбільшого поширення отримують зараз будинки заввишки до 3 поверхів. Для будови таких будинків не потрібна важка техніка, і саме будівництво не займає багато часу. Якщо приватний забудовник вирішує економити по максимуму, то він може монтувати стіни самостійно - це зробити дуже просто купивши газосиликатні блоки. З таких стінових блоків будинок збирається як конструктор. Значно спрощує процес монтажу система паз-гребінь із захопленнями для рук. При такій системі ви економите клей, немає потреби наносити вертикальний шов, т.к блок встає один в одного дуже щільно, до того ж ви економите час на монтажі.
Газоблоків Euroblock (Євроблок)  І ЦЕГЛА, ПОРІВНЯННЯ ВАРТОСТІ.
У порівнянні з цегляними будівлями, будинки з газоблоків не вимагають такого потужного фундаменту для будівництва, і на цьому теж економляться чималі кошти на матеріалах і роботі. В цілому, на будівництво заміського цегляного будинку стандартної конфігурації йде приблизно рік. Газоблоки набагато більше за розмірами, ніж цегла, тому на будівництво будинку йде всього кілька тижнів. Будинки, побудовані з цього матеріалу, повністю відповідають кліматичним умовам України. У них ви будете почувати себе комфортно і затишно. А стіни мають звукоізоляційні властивості, тому в будинках завжди тихо і не чутно вуличного шуму, навіть якщо такий будинок розташований в безпосередній близькості до великої автомагістралі.
Газоблоки Euroblock (Євроблок)  - зараз досить затребуваний матеріал. Невеликі заводи починають випуск подібної продукції повсюдно і тут дуже важливо дотримуватися технологію виготовлення газобетонних виробів. Такий процес, як автоклавної обробки абсолютно необхідний і якщо блоки не проходять цей процес, їх довговічність зменшується в 2-3 рази. Якщо ви збираєтеся будувати будинок, то купуйте матеріал для будівництва тільки у перевірених великих компаній - дилерів, які працюють на ринку вже не один рік і заслужили репутацію надійних виробників, при зверненні в такі компанії у Вас є гарантії купити матеріал за низькою ціною і високої якості , Матеріали, які не пройшли всього технологічного процесу, особливо, автоклавної обробки, годяться в кращому випадку для одноповерхових підсобних приміщень, гаражів.
Є матеріал, який зовні може нагадувати газоблоки, але, по суті, є пінобетоном. Будматеріали з пінобетону при виготовленні не проходять автоклавную обробку, тому для будівництва житлових будинків їх краще не використовувати тому вони дають дуже сильну усадку, при якій можливе часткове руйнування по всій конструкції.
Взагалі, газоблоки - це не новий матеріал. Він застосовувався і раніше, але не був такий популярний. Газоблоки купити Euroblock (Євроблок)  ще 5-7 років тому було проблематично, тому що заводів практично не було в Україні, а якщо були то випускали маленькі обсяги матеріалу і ціна була досить висока. Зараз він затребуваний повсюдно і для їх виробництва будуються нові заводи по всій Україні. Відповідно до програми Уряду Украни «Доступне і комфортне житло», вдома будуються з газобетонних стінових блоків якраз і є доступними за ціною і за якістю прийнятними.
Цегляні будинки занадто дорогі, а при зведенні дерев'яних будинків виникають складнощі у непрофесійних приватних забудовників, на додачу до всього дерево - дуже горючий матеріал.
В Європі автоклавний газобетон давно придбав стабільно високу популярність, адже якісні заміські будинки тут норма. Нам же залишається тільки переймати досвід європейських приватних забудовників і починати виробництво власних проектів з цього матеріалу і подальше будівництво, а так само розвиток даної галузі.

Газоблоки Euroblock (Євроблок)  купити за доступною ціною ви можете в офісі продажів у офіційного заводського представництва - компанії Blok.Lviv.Ua


Газоблоки ЦІНА Euroblock (Євроблок), ЗАВАНТАЖЕННЯ.

На нашому сайті відображені різні виробники газоблоків, всі заводи сучасні і досить великі. У каталозі представлені газоблоки ціна, на які завжди актуальна на поточний момент. Ціни на доставку газоблоків ви можете дізнатися, зателефонувавши на наш багатоканальний номер - менеджер розрахує вам попередню вартість за куб з доставкою.
Газоблоки Euroblock (Євроблок)  ціна, на які знижується завдяки максимального завантаження машини 32,4 м3. Мінімальна партія для поставки 20 тонн газосиликата, так як ми великооптовий дистриб'ютор. Ціна на газосиликатні блоки варіюється протягом року, в залежності від попиту матеріалу цін на сировину і енергію. Взимку ціна газосилікатних блоків нижче, ніж влітку т до попит на них сильно падає через низькі температури, при сильному морозі будувати дуже важко і деякі відкладають будівництво на весну і літо. У нашій компанії за рахунок професіоналізму менеджерів ціна на блоки нижче, ніж у інших дилерів, у нас є логістична складова, що немало важливо при поставках.
Газоблоків, ЇХ НЕСУЧА спроможність.
Дуже багато хто задається питанням: купити газоблоки, якої товщини буде оптимально, і скільки поверхів я можу побудувати, використовуючи газосиликатні блоки і клей для них.
Максимально допустиму висоту або поверховість стін з газоблоків рекомендується розраховувати, беручи до уваги несучу здатність внутрішніх і зовнішніх стін при обліку їх спільної роботи на стиск. Стіни з газосилікату по розташуванню можуть бути зовнішніми і внутрішніми, а так само - конструктивно, ненесучими несучими і самонесучими.
- Несуча стіна - це основне вертикальне несуче -ограждающая конструкція будівлі, яка спирається і передає на фундамент основне навантаження від плит перекриттів і власної ваги газосилікатних стін, і розділяє суміжні приміщення в будинках і захищають їх від впливу навколишнього середовища.
- Самонесуча стіна - це вертикальна зовнішня захисна конструкція, яка захищає внутрішні приміщення будівлі від впливу зовнішнього середовища, спирається і передає на наш фундамент навантаження від власної ваги.
- Несучих стін, (матеріал - газоблоки) - це зовнішня стіна, яка спирається на перекриття в межах поверху при висоті цього самого поверху не більше 6 метрів (якщо висота буде більше, то ця стіна відноситься до самонесущей).
- Газобетонна перегородка - це внутрішня, вертикальна не несуча стіна, яка спирається на міжповерхове перекриття, така стіна розділяє суміжні приміщення в будинку.
У будівлях, де є самонесучі і ненесучі зовнішні стіни, навантаження від покриттів, міжповерхових перекриттів і т.п. передається на монолітний каркас або монолітні поперечні конструкції будівлі. Несучі стіни, при зведенні яких застосовують газосиликатні блоки, рекомендується монтувати висотою не більше 5-ти пов. включно, але так само не більше 20 метрів.
Коли стіни з газосилікату самонесучі - висота не повинна перевищувати 9 пов. , Але не більше 30 метрів (Частина I). Газоблоки мають певну класифікацію: по міцності і щільності, що стосовно поверховості будинків. Далі ми розповімо Вам до яких меж можна використовувати газосиликатні блоки.
- При щільності D 500 і класі бетону B 3,5 (на даний тип газоблоків ціна звичайно вище на 100 гривнів з куба), за умови що внутрішні і зовнішні стіни будуть несучими ви можете побудувати не більше 5 поверхів, так само ви повинні використовувати клей для газосилікатних блоків або розчин не нижче марки 100.
- До 3 поверхів Без монолітного каркаса ви можете Будувати ПРИ D наступних характеристиках 500 і клас бетону В2.5, так само може і застосовуватися блоки D 400 В2.5 які виробляють виключно Європейські виробники. При монтажі так жк повинен використовуватися клей для газосилікату або розчин не нижче М75.
- 2 Максимум поверху можна побудувати з газоблоків D400 B 2.0, із застосуванням клею для пористих бетонів теж саме - або клей або розчин не нижче М 50.
Поверховість будівель може бути набагато більше, в яких застосовуються газосиликатні блоки лише для заповнення монолітних каркасів або монтажу не несучих стін з поверховими перекриттям. Достатні характеристики D400 D350 або - 300 B 1.5 на рахунок клею теж саме.

Купити газоблок Euroblock (Євроблок) за доступною ціною. Доставка прямо з завода виробника