+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Мідна водостічна система (Ринви) Немає жодного товару в цій категорії.

Мідна водостічна система з міді (мідні ринви)

Мідь - матеріал, який володіє унікальними характеристиками, що дозволяють широко використовувати вироби з нього в будівництві. Вироби з міді довговічні, красиві, стійкі до корозії, міцні. Матеріал абсолютно безпечний для людей, має бактерицидні властивості, тому його застосовують в водостічних системах.

Водостоки мідні, реалізовані в інтернет магазин водостоков "Blok.lviv.ua", виконані у відповідності до європейських стандартів якості, тому термін їх служби, при дотриманні умов експлуатації, може досягати ста років.

У нас представлений широкий асортимент мідних водостічних систем, але ми розуміємо, що при облаштуванні будинку більшістю клієнтів рухає бажання зробити його незвичайним, вишуканим, ексклюзивним. Тому в каталозі додатково представлені подібні системи ручної роботи. Ви можете підібрати систему із запропонованого на сайті списку або надати нам свої ескізи. Ми виготовимо водостоки мідні протягом 3-5 днів.

Якщо мідна водостічна система виготовляється безпосередньо на будівельному майданчику, то в такому випадку підрядник розрізає мідні листи і, виходячи з проекту, робить формовку з них всіх необхідних елементів: труби, жолоби, воронки, коліна і т.д. Загин на краях повинен бути виконаний так, щоб під час з'єднання всієї конструкції і затиснення їх з крайками інших деталей, утворився шов, так званий фальц. Для здійснення належного функціонування у робочого повинен бути спеціальний верстат для фальцювання металевих виробів.

Водостічна система з міді (водосток) - надійне рішення

Водостоки мідні володіють унікальними характеристиками, через що знайти їм гідну альтернативу практично неможливо. Коротко про головне:

    тривалий і надійний термін експлуатації;
    повністю екологічно чисте виріб;
    можливість ремонту покриття;
    краса і благородство;

Мідна водостічна система після закінчення декількох років починає яскраво блищати, а потім набуває деяку матовість і поступово темніє: з'являється коричнево-бронзовий шляхетний колір ближче до чорного.

Пропонована у нас мідна водостічна система стійка не тільки до корозії, але і до механічних, температурних навантажень. Якість продукції вигідно доповнено адекватною вартістю.

Труби зі сталі, пластика або жерсті мають ряд недоліків. Сталь схильна до корозії, в зимовий час може лопнути через утворення льоду, а жерсть досить м'який матеріал, на якому при найменшому механічному впливі виникають вм'ятини. Труби з ПВХ подібних недоліків позбавлені, але через перепади температур з часом втрачають первісну форму і герметичність, доводиться використовувати додатково ущільнювачі з гуми, компенсатори і воронки. Тому так цінуються вироби з кольорових металів, позбавлені подібних недоліків.

Мідна водостічна система ніколи не буде коштувати дешево, але недобросовісні виробники і постачальники, розуміючи переваги цього матеріалу, необгрунтовано завищують реальну вартість виробів з нього. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, завдяки яким Ви зможете отримати якісні вироби швидко, не переплачуючи.


Особливості монтажу водостічних систем з міді

Збірка мідних комунікацій для відводу опадів з покрівлі вимагає застосування набору виключно спеціалізованих компонентів, і роботи кваліфікованих майстрів. Кронштейни, кріплення, хомути виготовляються з того ж матеріалу. Для додання необхідної міцності використовуються ребра жорсткості. Застосовуються анкери та металовироби з нержавіючої сталі, яка гарантує стійкість до впливу всього набору зовнішніх факторів. Жолоби з'єднуються в нахлест або за допомогою припою, а труби? через перехідник або за допомогою розширення внутрішнього діаметра торця. Мідна водостічна система при правильній збірці стає частиною єдиного архітектурного ансамблю з покрівлею на багато десятків років.

Замовляйте водостічні системи, звернувшись до нас по телефону в розділі "КОНТАКТИ". Ми надамо вичерпну консультацію, допоможемо визначитися з вибором і виготовимо високоякісну продукцію!