+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Фасадна сітка Немає жодного товару в цій категорії.

Фасадна сітка - вигідна ціна, широкий асортимент захисної фасадної сітки. Купити

Інтернет магазин фасадних матеріалів «Blok.lviv.ua» пропонує купити фасадну сітку по найбільш вигідною ціною в Москві. Ми реалізуємо великий асортимент захисної фасадної сітки, що включає більше 30 найменувань. А також все необхідне для утеплення та оздоблення фасадів.

Якщо ви шукайте найбільш вигідні умови придбання будівельної фасадної сітки, компанія «Блок Львів» забезпечить їх. Наш каталог включає якісну і недорогу продукцію, виготовлену українськими виробниками. Ми поставляємо захисну фасадну сітку, що відповідає різним задачам і вимогам, серед яких:

Екранування фасадів з метою їх привабливого візуального сприйняття - естетичну привабливість об'єктів незакінченого будівництва здатна надати захисно-уловлює фасадна сітка зеленого, білого, блакитного, жовтого тонів. Є в нашому каталозі також сітка захисно-уловлює кольорів українського кольору, що дозволяє не тільки естетично екранувати об'єкт, але і виділити його на тлі міського «пейзажу».

Захист навколишнього середовища і забезпечення безпеки на будівельному майданчику - даним вимогам відповідає будівельна фасадна сітка з міцних поліпропіленових ниток, виготовлена ​​методом вузлового плетіння. Вона володіє особливою конструкцією осередки, яка дозволяє вловлювати і затримувати всередині будівельний пил і більший сміття. Якщо за межі об'єкта випаде інструмент або інший важкий предмет, сітка захисно-уловлює не "випустить" його за межі недобудови.

Захист будівельних лісів - з цією метою застосовується фасадна сітка для лісів з дрібним осередком. Вона дозволяє продовжити термін служби опорних конструкцій, знижує інтенсивність впливу на них факторів навколишнього середовища. Вкриті за допомогою фасадної сітки для будівельних лісів конструкції захищені від дощу, який викликає їх корозію і гниття. При цьому захисно-уловлює сітка не затримує обмін повітря, який дозволяє осідає на лісах волозі швидко випаровуватися.

Перевагою застосування поліпропіленової фасадної сітки на об'єктах є також її нездатність «глушити» сигнали і радіохвилі. Вона не обмежує мобільну і радіозв'язок, не створює перешкод і шумів. Полімерна тканина не проводить електрику, що стає додатковим аспектом безпеки на будівельному майданчику. І не піддається горінню, що дозволяє рекомендувати фасадну сітку для використання на всіх об'єктах незакінченого будівництва для забезпечення їх безпеки і естетичної привабливості.

Важливою перевагою є і ціна фасадної сітки. У компанії «Blok Lviv» ви можете купити її за все від 8 гривень за квадратний метр. При необхідності фасадну сітку можна використовувати повторно.

Будівельна сітка та інші товари для захисту, утеплення та оздоблення фасадів

Крім будівельної фасадної сітки наша компанія пропонує до продажу матеріали для утеплення та оздоблення фасадів. В асортименті представлені товари відомих брендів за доступною вартості. У каталозі «Блок Львів» ви знайдете:

Захисні будівельні укриття - тенти, поліетиленову плівку, геотекстиль, спанбонд, мішковину й ін., Що застосовуються для зберігання будівельних матеріалів і обладнання від намокання, а також для забезпечення необхідних умов для застигання бетонних конструкцій.

Матеріали для монтажу - монтажну піну і клей, герметики, грунтовки. Сучасні засоби забезпечують швидке і надійне кріплення поверхонь, дозволяють виконати гідроізоляцію без істотних витрат;

Фасадну гідро- і теплоізоляцію - захисні мембрани, фасадні утеплювачі, суміші для гідроізоляції, що виключають теплові втрати, намокання подкровельного утеплювача, збереження конструкційних елементів будівель і споруд від негативного впливу середовища;

Фасадні фарби і штукатурки - якісні і довговічні матеріали, які дозволяють зробити фасад індивідуальним на тривалий час;

Сайдинг - вініловий, металевий, цокольний, зручний в монтажі і надзвичайно довговічний, що робить його кращим матеріалом для зовнішньої обробки будівель і споруд.

Будівельну армуючої сітки - скловолоконних, металеву, пластикову, поліпшує технічні характеристики поверхонь після обробки, подовжує термін їх служби без істотних витрат;

Фасадні дюбелі і профілі - кріпильні елементи для систем теплоізоляції.

Фасадна сітка купити за оптимальною ціною!

На сьогоднішній день  фасадна сітка, завдяки своїй різноманітності і асортименту, отримала досить широке застосування і розповсюдження - від сільського господарства до будівництва. Будівельні сітки по області застосування можна умовно розділити на два основних типи:

- Фасадна штукатурна сітка;

- Захисна фасадна сітка.

- Склосітка фасадна

- Сітка для утеплення фасадів

Області застосування фасадної сітки

Фасадна захисна пластикова сітка для будівельних робіт призначена для повного огорожі будмайданчика і фасадів будівель з метою безпеки працівників і перехожих. Вона здатна запобігти вільному проникненню пилу, сміття та інструментів на прилеглу до будмайданчика територію, а так же захистити від сонячних променів, сильних поривів вітру та атмосферних опадів. Ще однією сферою використання такої сітки є спорт: у вигляді огорож лижних трас, тенісних кортів, полів для гольфу та інших спортивних майданчиків. Такі сітки виготовляються з плоскою нефібрілірованной поліетиленової нитки, яка досить стійка до ультрафіолету і гниття завдяки особливій просочення. Захисні сітки відмінно пропускають повітря і світло, забезпечуючи на будівельному майданчику комфортні умови роботи. Матеріал, з якого виготовляються сітки, а так само просочення, яка використовується у виробництві, нетоксичні і хімічно інертні, а вузловий метод плетіння сіток запобігає розпускання в місцях обрізу або розриву.

Штукатурна сітка говорить сама за себе - її використовують при проведенні шпаклювальних або штукатурних робіт. Склосітка досить успішно здатна замінити металеві сітки при проведенні таких робіт, вона легша, проста у використанні і не піддається корозійних змін. Якісна склосітка має полімерну просочення, яка надає їй стійкості перед лугом і завдяки застосуванню саме такої сітки шар наноситься обробної суміші менш схильний до розтріскування.

Армована сітка призначається для підвищення термічного опору зовнішніх стін будівель і заощадження теплової енергії.

Де купити придбати фасадну сітку?

Необхідно пам'ятати, що вартість фасадної сітки безпосередньо залежить від ринку споживачів. Так само на цей критерій впливає матеріал виготовлення сітки - пластик (або поліетиленова нитка), скловолокно або метал. Залежно від Ваших потреб буде варіюватися вартість необхідних матеріалів. На нашому сайті за допомогою зручного пошуку можна відшукати потрібний Вам матеріал, де буде вказана його ціна, фото, модель і форма випуску. Варто зауважити, що випускається і реалізовується сітка зазвичай в рулонах, однак якщо Вам необхідно купити невеликий відріз - потрібно просто зв'язатися з нами і ми доставимо все необхідне Вам в будь-яку точку Львова і області.

В інтернет магазині фасадних матеріалів "Blok.lviv.ua" ви завжди зможете знайти і купити сітку - як для установки огорож, так і під кладку, кручену (оцинкований та неоцинкований), зварену, просічно-витяжну, сітку -рабицю, скловолоконних мережу і стеклохолст, а також стовпи для кріплення огорож.

Сітка для кладки, або як вона ще називається "армпоясів", застосовується на всіх етапах будівництва об'єктів нерухомості, починаючи фундаментними - і закінчуючи оздоблювальними роботами. Армована сітка використовується для того, щоб знизити повзучість розчину і бетону, яка відбувається під впливом перепадів температур, вологи, навантажень. Армована сітка застосовується:

При армуванні залізобетону, цегляної кладки, скла, кладки стін, дорожніх покриттів;

З метою армування при заливці перекриттів, підлог і фундаментів;

Для укладання кахлю;

Під час штукатурних робіт;

Як кріплення шахтних і гірничих виробок;

Для виготовлення каркасів теплиць, парників, для клітин;

Для створення огорож.

При армуванні цегляної кладки, стрижні сітки приймають на себе розтягують поперечні зусилля, які виникають в процесі стиснення кладки; таким чином, сітка кладки перешкоджає руйнуванню цегли при розтягуванні і вигині, збільшуючи несучу здатність стін. Кладки сіткою армують стіни, стовпи і простінки, застосовують для будівництва рівної підлоги, в процесі виштукатурює стін з таких різнорідних матеріалів, як пінобетон-цегла, газоблок. Сітка кладки проводиться за допомогою методу контактного зварювання на верстатах точкового зварювання. Проводять сітку практично у всіх областях нашої країни, з огляду на відносно низьку вартість подібних верстатів.

Штукатурна сітка, яка також називається суцільнометалевої просічно-витяжної сіткою (ЦВПС) використовується як армувальний матеріал під час покриття стін штукатуркою. Стека потрібна для того, щоб з часом у стінах не розпочали з'являтися тріщини. У штукатурці сітка є своєрідним скелетом поверхні, яку обробляють. Так само, штукатурну сітку часто використовують для настилів ступенів, оскільки вона здатна витримувати важкі вагові навантаження.

Сітка фасадна Львів - матеріал, який знайти дуже легко. Ви можете вибрати її в нашому магазині за доступною вам ціною.

Використовуються при штукатурних і шпаклювальних роботах. Сітка і з скловолокна успішно замінює при штукатурних і шпаклювальних роботах металеві сітки (прості у використанні, легкі за вагою, не схильні до корозії). У якісної склосітки скловолокно просочується розчином полімеру, який надає сітці штукатурної лугостійкі властивості, на відміну від дешевих товарів. Сітка захисна фасадна для будівельних лісів, дрібно сплетена з еластичної полімерної нитки. Фасадна сітка перешкоджає вільному падінню інструменту і різного сміття з робочих зон лісів, а також забезпечує оптимальне екранування будівельного майданчика. Сітка виготовлена ​​з високоміцного стрічкового поліетилену (HDPE) і має вузлове плетіння по краях полотна.