+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Карнизна підшивка софіт ASKO  Товарів у наявності: 37

на сторінку
Показані 1 - 12 із 37 пунктів
Показані 1 - 12 із 37 пунктів

Купити  Софіти ASKO ( Аско ) - професійна карнизна підшивка. ціна

ASKO ( аско ) - спеціальні панелі з полівінілхлориду для підшивки карнизних і фронтонних звисів і стель. Панелі виробляються методом ламінації - нанесення на поверхню панелей спеціальної плівки, яка відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігає яскравість забарвлення. Крім того, карнизна підшивка є додатковим елементом при облаштуванні вентиляції покрівлі, тому що вона має перфорацію, що сприяє проникненню повітря в вентильований зазор і вивітрювання зайвої вологи з-під покрівлі. Панелі ASKO володіють достатньою шириною і дають можливість вмонтувати в них освітлення та елементи декору. При правильному монтажі термін служби панелі становить понад 25 років, зберігаючи всі свої експлуатаційні властивості. Але головною перевагою софітів є їх універсальність, панелі можна підібрати під будь-який тип покрівлі і колір фасаду. Для підшивки карнизних звисів в колір водостічної системи використовують панелі ASKO однотонні кольори, такі як білий і коричневий. Для декоративної підшивки карнизних звисів з акцентом на колір вікон, використовують панелі ASKO, з імітацією під дерево. Панелі ASKO виробляються методом ламінації як у смужку (білий, коричневий), так і під дерево - дуб золотий, горіх, червоне дерево, світлу сосну або яблуню.

Софіти ASKO ( Аско ) переваги:

універсальність - використовується з будь-яким видом фасаду і покрівельного покриття;

сприяє вентиляції підпокрівельного простору;

не піддається гниттю, корозії, не вимагає фарбування;

простота і зручність монтажу;

термін служби не менше 25 років при температурах експлуатації від -50˚до + 60˚С;

Карнизна підшивка (СОФИТ) ASKO ( Аско )  - сьогодні це обов'язковий елемент правильно зробленої покрівлі. Головним призначенням карнизної підшивки є захист підпокрівельного простору від попадання в неї вологи, пилу і бруду і надання завершеного вигляду покрівельного свесу.Карнізная підшивка акуратно закриває всі дерев'яні і кроквяні частини покрівлі, при цьому дозволяючи повітрю вільно проходить через перфорацію, забезпечуючи вентіляцію.Но головною перевагою є їх УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Панелі можна підібрати під будь-який тип покрівлі і колір фасаду. Для підшивки карнизних звисів в колір водостічної системи використовують однотонні кольори, такі як білий і коричневий. Для декоративної підшивки карнизних звисів з акцентом на колір вікон, використовують панелі, з імітацією під дерево. Панелі виробляються методом ламінації як у смужку (білий, коричневий), так і під дерево - дуб золотий, горіх, червоне дерево, світлу сосну або яблуню.

Софіт Аско  - спеціальні панелі з полівінілхлориду для підшивки карнизних і фронтонних звисів і стель. Панелі виробляються двома методами, а саме ламінації і коекструзії.

Ламінація - нанесення на поверхню панелей спеціальної плівки, яка відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігає яскравість забарвлення.

Коекструзія - сплав двох різних мас до складу якої входять пластифікатори, барвники, стабілізатори кольору та інші спеціальні присадки. У софіта є дві поверхні - зовнішня і внутрішня. Зовнішня поверхня софіта відповідає за взаємодію з навколишнім середовищем, а внутрішня - за жорсткість конструкції, за її протистояння вітровим навантаженням, викривлення панелей, від якості цієї поверхні залежить, як буде вести себе софіт при зміні температур і при механічному впливі. Крім того, карнизна підшивка є додатковим елементом при облаштуванні вентиляції покрівлі, тому що вона має перфорацію, що сприяє проникненню повітря в вентильований зазор і вивітрювання зайвої вологи з-під покрівлі. Панелі мають достатню шириною і дають можливість вмонтувати в них освітлення та елементи декору. При правильному монтажі термін служби панелі становить понад 25 років, зберігаючи всі свої експлуатаційні властивості.

Купити Софіт Аско для підшивки звису покрівлі за оптимальною ціною: універсально, надійно, естетично.

 Це спеціалізовані панелі, створені для облицювання звернених вниз площин: фронтони, карнизи, звиси, склепіння в приміщеннях відкритого типу і т.д. Дану обшивку монтують до короба по краю покрівлі, що надає покрівлі завершеність і естетичний зовнішній вигляд.

Стикуються панелі за допомогою замкового механізму, який приховує місця з'єднання. За допомогою таких сайдинг панелей можна приховати електроповодку, повітропроводи і утеплювачі. Софіти застосовують при новому будівництві та реставрації житлових споруд, а також промислових і торгових будівель.

Ціна на сайдинг панелі ASKO виготовлені за допомогою технології ламінування. Такий спосіб дозволяє захистити софіт від вицвітання під дією сонячних променів, зберегти насиченість кольору матеріалу.

Колірна гамма матеріалів польського виробництва (11 кольорів) дозволяє підкреслити характер і стиль будинку.

Характеристики  сайдинг панелей ASKO:

Ширина панелі 0,3 метра

Довжина панелі 3,5 метра

Площа панелі Ѕ = 1,07 м²

Софіт сайдинг, який використовується для підшивки звису покрівлі, випускається декількох видів:

● Чи не перфорований - використовується для обробки відкритих конструкцій (наприклад, альтанки, веранди).

● Перфорований - рекомендується до використання там, де важлива вентиляція всередині конструкції даху або карниза (обов'язково використовувати при монтажі даху з бітумної черепиці)

Увага! Ми відвантажуємо софіти ASKO ( Аско ) за єдиною ціною зі складів в містах: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтава, Миколаїв, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Черкаси, Суми, Тернопіль, Луцьк, Кривий Ріг, Бердянськ, Херсон , Вінниця, Чернігів.

Також відправляємо в будь-яку точку України, де працюють склади поштових служб, таких як Нова Пошта, Інтайм, Делівері та інші.

Вам достатньо зателефонувати нам, продиктувати список всіх комплектуючих ASKO і дізнатися їх наявність в найближчому місті зі списку вгорі.

Підшивка звисів сайдингом ASKO: переваги

Облицювання звисів допомагає захистити зовнішні стіни від намокання. Переваги даного методу очевидні:

1. Софіт Аско (Asko ) забезпечує теплоізоляцію і не продувність огороджувальних конструкцій в рівні покрівлі та горищного перекриття.

2. Прекрасно поєднуються з іншими декоративними матеріалами, внаслідок чого самі сміливі дизайнерські витівки можуть втілитися в життя.

3. Захищає кроквяні конструкції від негативних впливів навколишнього середовища.

4. Підвищує термін експлуатації покрівлі.

5. Не вимагає витрат на утримання.

6. Встановлення можливе в будь-який час року.

7. Попереджає проникнення птахів, комах, листя і опадів.

8. Пожежна безпека і екологічність матеріалів.

Основні переваги софітів Аско (Asko )

Виробник Asko

Країна виробник Польща

Вид сайдингу Вініловий

додаткові характеристики

Вид сайдингу Вініловий

Виробник Asko

Країна виробник Польща

Країна виробник Польща

Колір золотий дуб

покриття вініловий

особливості монтажу

Монтаж панелей не забирає багато сил і часу. Його можна виконати власноруч в будь-який час року. Встановлюються панелі на дерев'яну обрешітку. Для робіт використовують саморізи. За допомогою J-, або Н-профілів, формують кути і приєднання. Основний момент, який слід врахувати при монтажі, - температурне розширення матеріалу. З цією метою потрібно підібрати довжину панелі менше на кілька міліметрів, а саморізи НЕ закручувати до упору.

Пропонуємо купити софіт високої якості за доступною ціною в нашому інтернет-магазині. Софіт - сучасний спосіб підшивки покрівельного простору. Це практична і надійна заміна традиційним матеріалам. Такий сайдинг прикрасить зовнішній вигляд споруди і ідеально впишеться в навколишній простір.