+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Керамічні блоки Leier Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Купити Керамічні блоки Леер (Leier) Ціна.

Компанія POLSKA SA з 2001 року пропонує високоякісний керамічний блок Leier , вироблений з використанням передових технологій. Процес виробництва керамічного блоку Leier унікальний, в результаті виходить продукція , яка характеризуються більш високим рівнем теплоізоляції , звукоізоляції , морозостійкості і вогнестійкості. Споживачі вже оцінили якість Leier Thermopor . Це ідеальне з'єднання традицій та інновацій. Цегла Leier використовується для зведення внутрішніх і зовнішніх стін будівель. Його використання забезпечує низьку собівартість будівництва , що проявляється в економії матеріалів , робочої сили і часу , а також низьку вартість експлуатації будинку - відмінні показники енергозбереження . При використанні блоків товщиною 38см або 44см немає необхідності в додатковому утепленні стіни , що теж істотно знижує витрати на будівництво.

Купити Керамічний блок Леер (Leier) Ціни.

Технологія виготовлення поризованих керамічних виробів з'явилася в 80-х роках 20-го століття. Керамічні блоки Леер (Leier) використовуються в будівництві для кладки зовнішніх і внутрішніх стін для будинків будь-якої поверховості.

Інтернет магазин керамічних блоків пропонує купити керамблоки українських та зарубіжних виробників в асортименті.
Переваги матеріалу

При кладці стін навіть в один ряд додаткова теплоізоляція не потрібно. Спорудження не тільки ефективно зберігає тепло, а в його приміщення жарким літом буде прохолодно.

Тих, хто вирішив придбати для будівництва керамічні блоки, Київ порадує широким асортиментом і великим вибором виробників. Вертикальні з'єднання блоків «паз-гребінь» не вимагають розчину, що значно прискорює зведення стін і дозволяє зменшити витрату розчину на 35%. На керамічні блоки ціни порівняно не високі, а додаткова економія часу і грошей на будівельних роботах робить їх застосування економічно вигідним.

Паропроникність дозволяє природним шляхом регулювати вологість у приміщеннях, завдяки чому ніколи не з'являються вогкість і цвіль. Мікроклімат внутрішніх приміщень завжди комфортний, що дуже важливо для здоров'я людей, що знаходяться в будівлі тривалий час.

Керамоблоки Леер (Leier) володіють відмінною звукоізоляцією і дозволяють не встановлювати додаткові звукоізолюючі матеріали. У компанії завжди можна купити керамблок Леер (Leier) і багато інших будівельних матеріалів. На сайті організації можна ознайомитися з усім, пропонованим асортиментом матеріалів для будівництва.

Будівництво з використанням великогабаритних блоків обходиться дешевше, ніж з іншими матеріалами. Економія відбувається в першу чергу за рахунок скорочення часу будівельних робіт в 3-5 разів. Один блок замінює до 15-ти цегл, при цьому має невелику вагу, а технологія кладки досить проста. Купити керамічні блоки можна в більшості магазинів будівельних товарів. У вартості будівництва не останню роль відіграють і відсутність необхідності в пристрої додаткової звукоізоляції і теплоізолюючого шару.

Керамблокі, ціна на які вас порадує, є сучасним, економічним і абсолютно екологічно безпечним будівельним матеріалом. Все це робить його досить привабливим для використання при зведенні житлових і нежитлових будівель.