+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Софіт BudMat (Польща) Немає жодного товару в цій категорії.

Софіт (підшивка звисів даху) BudMat (Польща)


Підшивка покрівлі (Софіт) є невід'ємною частиною комплексної пропозиції по влаштуванню покрiвельного «пирога» від знаменитого польського виробника який Ви можите купити в інтернет-магазині. Софіт БудМат (BudMat) проводиться з матеріалу ПВХ високої якості. Він стійкий до погодних умов, можливого впливу цвілі і грибка, гарантійний термін експлуатації до 25-ти років.

Софіт BudMat використовується для оформлення різних горизонтальних поверхонь, звернених донизу. Софіт призначений для виконання декількох функцій: забезпечує вентилювання підпокрівельного простору і захищає його від вітру і атмосферних опадів, надає конструкції закінчений естетичний вигляд. Софіт Будмат дуже легко монтується, не створює додаткового навантаження на покрівлю.

Сайдинг BudMat виготовлений з полівінілхлориду високої якості, стійкого до впливу ультрафіолету і різких перепадів температури. Естетичний зовнішній вигляд підшивки для покрівлі Будмат додасть Вашому будинку завершений, гармонійний вигляд і підкреслить унікальний дизайн Вашої покрівлі.

За рахунок великої різноманітності кольорів і структур, можна підібрати ідеальний варіант для будинку будь-якого дизайну.