+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Софіт Royal Soffit (Польща) Немає жодного товару в цій категорії.

Купити Софіт  Підшивка Royal Soffit (Роял Софіт) ціна

Софіти в архітектурі (від Італ. Soffito - стеля) називають панелі для обшивки різноманітних горизонтальних поверхонь звернених донизу, таких як звіси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях і т.д. Одним із прикладів відмінної якості виробів фірми Royal Europa, є софіти Royal Soffit. Панелі Royal Soffit застосовуються для зовнішньої обробки будинків, карнизів, стель і для необхідної вентиляції. Панелі бувають перфоровані і суцільні. Панелі Royal Soffit пропонуються всіх кольорів і відтінків сайдингу. Підшивка Royal Soffit монтується зовні будівлі, під навісом перекриття або даху. Найважливішим її перевагою є можливість застосування в різного роду конструкціях дахів. Покращує естетику будівлі, а також забезпечує відповідну вентиляцію.
Софіт випускається в трьох форм-факторах
         без перфорації
з центральною перфорацією повністю перфорований

Перфоровані софіти застосовуються для підшивки виступаючих частин даху будівлі: карнизів. Також софіти відмінно підходять для стелі на закритій веранді. За ними можна легко заховати проводку, повітроводи та інші комунікації. Завдяки циркуляції повітря, в Ваших приміщеннях протягом багатьох років буде сухо і тепло.
Неперфоровані софіти використовують, переважно, для підшивки стель відкритих веранд, а також внесених карнизів дахів, звисів, козирків, альтанок в саду, фронтонів і т.д.

Переваги використання софітів в будівництві Royal Soffit (Роял Софіт)

• механічна міцність софіта - стійкість до ударів і пошкоджень, а також до впливу атмосферних явищ забезпечує збереження зовнішнього вигляду протягом усього терміну служби. Софіти не вигоряють і не змінюють колір при дії прямих сонячних променів і вологості, і будівля довго виглядає як нове;
• універсальність софітів - їх можна застосовувати як для зашивання будь-якого покрівельного простору. Завдяки широкій колірній гамі їх можна поєднувати з будь-якими типами покрівельних і оздоблювальних матеріалів, що дозволяє не обмежувати політ фантазії дизайнера;
• простота догляду - софіти не вимагають фарбування і оновлення протягом всього терміну експлуатації, а для відновлення зовнішнього вигляду потрібно всього лише іноді мити водою з миючим засобом;
• біологічна стійкість - на відміну від дерев'яних облицювальних матеріалів, жоден тип софітів не пліснявіє і не уражається грибком;
• бездоганний зовнішній вигляд - під софіти можна приховати всю проводку, повітроводи та комунікації, а завдяки замкового з'єднання, прихованими залишаються також кріплення панелей і комплектуючих фасаду;
• легкий і зручний монтаж - монтаж можна проводити в будь-який час року, швидко і легко;
• екологічна і пожежна безпека - всі види матеріалів, з яких виготовлені софіти, незаймисту і нетоксичні, що дозволяє використовувати їх в спеціальному будівництві з підвищеними вимогами до пожежної безпеки і стійкості до агресивних середовищ АЗС, станції техобслуговування, медичні установи;

• продовження терміну служби покрівлі - перфоровані софіти служать для зашивання підпокрівельних просторів: через отвори забезпечується вентиляція і тим самим збільшується час експлуатації покрівлі;
• невелика вага - невелика вага софітів важливий при оновленні застарілих будівель, фасади яких можуть бути не розраховані на навантаження, неминучу при їх облицюванні традиційними матеріалами.

Вініловий сайдинг - це матеріал для обробки фасадів будівель малої поверховості: багатоквартирних будинків, котеджів, адміністративних будівель, магазинів, гаражів, бань, автозаправних станцій. Отримав широке розповсюдження і став популярним завдяки універсальності, високим призначеним для користувача характеристикам і невисокою ціною.

Історія появи і виробництво Royal Soffit (Роял Софіт)

Сайдинг відомий ще з XIX століття, але дошки із пластику вперше були застосовані канадськими будівельниками тільки після 1950 року, потім новинка була підхоплена в США, а вже через кілька років з'явилася в Європі.

Спочатку сайдингові панелі виготовлялися шляхом продавлювання компаундною маси через калібрований отвір фігурного профілю, але з часом цей спосіб поступився місцем методикою коекструзійного з'єднання різних полімерів, завдяки чому вдалося отримати більш довговічні вироби.

Склад і характеристики Royal Soffit (Роял Софіт)

    Полівінілхлорид (ПВХ). Основа сайдингу, що надає йому міцність і визначає форму.
    Карбонат кальцію. Є наповнювачем.
    Бутадієн. Компонент, подовжує термін служби.
    Барвники. Надають панелям необхідний колір.
    Модифікатори. Надають панелям велику міцність.
    Діоксид титану. Зміцнює фарбувальні склади.

Фізичними характеристиками, визначальними параметри вінілового сайдинга, є міцність на розрив, температурний поріг міцності, коефіцієнт теплового розширення, модуль пружності, номінальна товщина, стійкість до кислотного впливу, швидкість поширення полум'я і димовиделеніе. Як правило, зниження порогів характеристик виникає, якщо у виробництві використовується вторинна сировина.

Однією з різновидів виробів з вінілу є акриловий сайдинг, який відрізняється тим, що в сировині додаються надають міцність і стійкість до високих температур акрилові компоненти.
 
типи сайдингу

Як правило, виділяють три основних типи сайдингу:

    Стіновий сайдинг. Йде на покриття вертикальних поверхонь.
    Цокольний вініловий сайдинг. Має підвищену міцність і більш короткі листи.
    Софіт. Їм обшивають горизонтальні поверхні.
 
маркування Royal Soffit (Роял Софіт)

Вініловий сайдинг маркується в залежності від форм-фактора, або кількості хвиль так званої ялинки: S (Single, D (Double), Т (Triple) - одинарна, подвійна і потрійна. Після букви проставляється ширина однієї хвилі в дюймах. Так як не існує загальноприйнятого міжнародного стандарту, кожен виробник встановлює свої параметри ширини і довжини.

У наш час купити сайдинг не представляє жодної проблеми, так як він дуже поширений, та й ціна на нього вкрай невисока, однак при виборі варто звертати увагу на якість.

Вініловий сайдинг є універсальним матеріалом, що випускаються в дуже широкій гамі кольорів і типорозмірів. Дозволяє при невеликих фінансових і тимчасових витратах надати будь-якого будинку красивий і презентабельний вигляд.
комплектуючі сайдингу

Royal Siding - сучасний спосіб обробки фасаду ззовні, а також оздоблювальний шар в системі утеплення стін зовні (Royal Europa). Фасад, який виготовляється з полімеру, має високу ударну в'язкість. Він не буде гнити і не іржавіти. Сайдинг в Одесі, Херсоні, Миколаїв Royal Siding дуже стійкий до механічних і атмосферних факторів. Форма і конструкція з'єднань сайдінга перешкоджають проникненню вологи і при цьому дають можливість стінам дихати. Сайдинг у вигляді фасаду виключає необхідність консервації. Для очищення сайдингу досить обмити його водою з типовими миючими засобами.
Моделі і колірна гамма сайдінга

Планка "J" J профіль використовується для закладення торців панелей, обрамлення віконних прорізів і т.пр.

    довжина - 3,81м
    штук в упаковці - 40
    вага упаковки - 19 кг
    код - J12
    кольори - 19 кольорів по палітрі Royal

Внутрішній кут внутрішній кут призначений для облицювання внутрішніх кутів будівель

    довжина - 3,05 м
    штук в упаковці - 10
    вага упаковки - 10 кг
    код - ICP
    кольори - 17 кольорів по палітрі Royal

Зовнішній кут Зовнішній кут призначений для облицювання зовнішніх кутів будівлі, при наявності необхідної кваліфікації можливо застосовувати для обробки укосів віконних і дверних прорізів до 70 мм.

    довжина - 3,05 м
    штук в упаковці - 10
    вага упаковки - 16 кг
    код - OCP
    кольори - 17 кольорів по палітрі Royal

Фінішна планка Застосовується для обрамлення верхній частині панелей в горизонтальній лінії.

    довжина - 3,81м
    штук в упаковці - 40
    вага упаковки - 14 кг
    код - FT
    кольори - 19

Привіконної профіль Широкий "J" профіль.

    довжина - 3,05 м
    штук в упаковці - 20
    вага упаковки - 20,4 кг
    код - WCA
    кольори - 14

Стартовий профіль Стартова смуга - технологічна смуга призначена для початку монтажу панелей.

    довжина - 3,81м
    штук в упаковці - 40
    вага упаковки - 19 кг
    код - ST
    кольори - без кольору (прихований елемент конструкції)

Сполучна планка сполучна планка використовується для стикування стельових панелей на кутах карнизів і для стикування самих панелей з метою виключення стиків панелей внахлестку.

    довжина - 3,05 м
    штук в упаковці - 20
    вага упаковки - 21 кг
    код - TT
    кольори - 19

Прикриває планка "L" Карнизна планка. Застосовується для прикриття лобовій (карнизної) дошки.

    довжина - 3,05 м
    штук в упаковці - 20
    вага упаковки - 23 кг
    код - L
    кольори - 17

Зовнішній кут ELITE Спеціальний зовнішній кут. Напівкруглий з декоративною кольоровою вставкою.

    довжина - 3,05 м
    штук в упаковці - 12
    вага упаковки - 17 кг
    код - OCPS
    кольори - білий

Планка укосу Застосовується для обробки укосів віконних і дверних прорізів.

    ширина 221 мм.
    довжина - 305 м
    штук в упаковці -
    вага упаковки - кг
    код - WS
    кольори - білий