+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Софіт для підшивки даху Docke Товарів у наявності: 11

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів

 Купити Софіт Docke (Деке) - вірне рішення проблеми вентиляції ціна

Виробник сайдинга Docke (Деке) пропонує рішення ще одного важливого питання - захисту вентиляції підпокрівельного простору і покрівельної системи від вологи. Вона досягається за допомогою спеціально розробленого софітних сайдингу.

Складська програма по софітів Docke (Деке) включає в себе 3 декору - білий, коричневий і гранатовий (суцільний і з центральною перфорацією). Замовними позиціями є білий, коричневий і гранатовий кольору з повною перфорацією. Термін поставки замовлених позицій - від семи до чотирнадцяти робочих днів при 100% передоплаті (кратно упаковок).

Для максимально наближеного перегляду фотографії і текстури панелі натисніть на фото, а потім на хрестик побільше розміром в правому нижньому кутку.

Всі кольори софітів Деці поставляються на склад у вигляді суцільних і панелей з центральною перфорацією. Ціна в кожному кольорі однакова. Також в наявності панелі-коротиші (1,85 х 0,305) в тому ж вигляді. Панелі з повною перфорацією є замовними.

Правильна вентиляція покрівлі життєво необхідна. Холодне повітря потрапляє в підпокрівельний простір через карниз. Далі він, нагріваючись від тепла будинки, піднімається вгору і виходить назовні через отвори в покрівлі (вентильований коник). Вентильовані софіти не тільки покращують зовнішній вигляд будинку, але і забезпечують достатній воздухоотток. Вони використовуються при обробці стель, відкритих веранд і виносних карнизів дахів.

Софіти Деці бувають суцільними, з частковою перфорацією, а також повністю перфорованими (отвір під вентиляцію в кожній смузі панелі). Багато сучасні конструкції дахів потребують застосування софітів саме з перфорацією, щоб уникнути намокання утеплювача.

Для того щоб забезпечити циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі, а також з метою захисту карнизів і фронтонів від вологи, компанія «Красальт» радить Вам використовувати софіти для даху docke - перевіреного бренду.

Порожній простір під покрівлею Вашого будинку - це не місце для птахів, які в'ють там гнізда, не місце для осиних вуликів і проживання інших малоприємних комах! Дане простір повинен використовуватися виключно для ефективної циркуляції повітря. Софіти Docke допоможуть захистити Вашу покрівлю від непрошених гостей і забезпечать проникнення достатньої повітряного потоку в підпокрівельний простір

Софіти для даху Docke

Софіти-панелі Т4 від «Docke (Деке)»

Різниться три типи панелей Т4 від бренду Docke: суцільні, цельноперфорірованние і панелі з перфорацією по центру. Розмір кожної панелі незалежно від її типу - 3050 х 305 мм. Панелі складаються з трьох з'єднаних між собою частин.

    
Перфоровані панелі покриваються перфорацією по всій своїй площі і забезпечують максимальну вентиляцію підпокрівельного простору.
    
Панелі з перфорацією по центру - це посилений захист від опадів і достатня вентиляція покрівлі.
    
Суцільні панелі без перфорації підходять для оформлення стель на верандах або в альтанках, а також для облицювання фронтонів.

Софіти-панелі Т2 від «Docke (Деке)»

Следует відзначити, що Docke софіт серії Т2 більше підходять для регіонів з сильними рвучкими вітрами, оскільки вони оснащуються подвійними ребрами жорсткості і більш надійними замками. Софіти Деці Т2 мають більш широку сферу застосування. Розміри панелей складають 3050 х 151 мм. Т2 може бути перфорованого та суцільного типу, мати коричневий, білий або насичений червоний колір.

У комплекті з софітами поставляються аксесуари, необхідні для їх монтажу - профіль і фаски. Софіт Деці розміри:

    
Довжина 3050 мм
    
Робоча ширина 151,13 мм
    
Корисна площа панелі 0,46 кв.м

Софіти Docke (Деке) представлені в трьох «смачних» кольорах:

    
класичний сніжно-білий «пломбір»;
    
коричневий «шоколад»;
    
чуттєво - елегантний червоний «гранат».
 
У тих же кольорах представлені монтажні аксесуари:

    
J-фаска.
    
Н-профіль.
    
J-профіль.

Довжина профілю складає 3050 мм.

Софіт Docke (Деке) ціна


У нас на софіт Docke (Деке) ціна доступна.