+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Саморізи покрівельні Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Саморізи по дереву і металу - купити покрівельні саморізи

Саморіз, якщо бути точним самонарезающий гвинт - це металевий кріплення виглядає як стрижень із зовнішнім різьбленням і голівкою. пропонує Вам великий асортимент саморізів. На сайті ТК-Лідер Ви зможете вибрати шурупи для кріплення дерев'яних лаг, вони необх. для закріплення ел-тів великої довжини до дер. конструкц. або дюбелів. Шурупи виконані зі сталі, можливо з покриттям - гальваніка або гарячий цинк. Ми також пропонуємо купити з посиленим свердлом і шестигранною головкою, виконані зі сталі. Ці саморізи потрібні для закріплення до мет. конструкціям, і забезпечують надійну фіксацію. Також ми у нас ви можете купити покрівельні саморізи, які використовуються для закріплення мет. аркушів в нахлест. Що б уникнути появи іржі, металовироби оцинкування, це і зберігає їх від корозії. Якщо Вам потрібно прикріпити фасадні, шаруваті плити, Вам згодяться саморізи для сендвіч панелей. Вони виконані зі сталі і покриті білим або жовтим цинком. У меб. пром. використовуються шурупи з прессшайбою. Ці саморізи потрібні при кріпленні до мет. каркасів та конструкцій. Матеріалом для виробництва таких металовиробів є кислототривка, нержавіюча, вуглецева стали. Металовироби цілком можуть бути з покриттям: електрооцінкованіе або фосфатування. У нас Ви зможете вибрати і купити саморізи для кріплення листів металу, саморізи для гіпсокартону по металу і дереву. Всі види зі сталі, і гарантують надійне і довговічне закріплення Ваших конструкцій. Ви зможете вибрати потрібні розміри згідно таблиць, представлених на сайті. Також на сайті ТК-Лідер Ви зможете придбати не тільки саморіз, а й інші кріпильні мет. і Немет. вироби. Будь-який куплений товар в нашій компанії гарантує Вам надійне кріплення конструкцій, і Ви зможете бути впевнені на 100% в успіху саме Вашого проекту.

Покрівля - важливий елемент будинку, якість якого впливає і на зовнішність будівлі, і на стан внутрішніх приміщень. Часто при монтажі вважають, що достатньо придбати якісне покрівельне покриття, але не враховують супутні матеріали, а адже без них неможливо отримати прекрасний результат. Тому слід враховувати, що на термін служби покрівлі безпосередньо впливають всі її конструктивні елементи, і навіть такі дрібні деталі, як саморізи покрівельні, які дозволяють не просвердлювати попередньо матеріал покрівлі. Вибору таких елементів потрібно також приділяти велику увагу, адже навантаження на них при установці і експлуатації дуже висока, при чому набагато вище, ніж на сам покрівельний матеріал. Тому тільки якщо дані деталі будуть відповідати всім необхідним параметрам, можна отримати якісний результат.

Перш за все, слід знати, що якісні саморізи на відміну від неякісних, як правило, мають маркування. До того ж, спеціальну гумову прокладку на шайбі неякісного саморіза, яка призначена, щоб забезпечити герметизацію місця кріплення до матеріалу покрівлі, легко відокремити.

Купити Саморізи покрівельні (RAL). ціна

Якісні саморізи покрівельні виготовляють з вуглецевої сталі, яка має антикорозійне покриття. Аналогічним матеріалом є нержавіюча сталь, але в такому випадку вироби коштують набагато дорожче. Тіло деталі кріплення повинно бути міцним, твердим і стійким до атмосферних явищ. Капелюшок повинна бути покрита полімерною фарбою. Найлегшим способом перевірити якість матеріалу і виготовлення шурупа це стиснення шайби пассатижами. На неякісному виробі відшарується фарба з шайби і відокремиться гумова прокладка, тоді як на якісному елементі все залишиться в цілісності.

Якісний саморіз здатний служити більше 50 років. Для виготовлення шайб використовують атмосферостойкую гуму, яка відрізняється високою стійкістю до дії різних температур і їх перепадів. Крім того, якісна гумова прокладка повинна протидіяти хімічних впливів. Варто відзначити, що елементи кріплення бувають різного кольору, вибирати який слід відповідно до колірної гами покрівельного матеріалу. Забарвлення якісних покрівельних саморізів здійснюють відповідно до каталогу RAL.