+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Клінкерна цегла СБК Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Купити клінкер клінкерна цегла СБК ціна

Клінкерна цегла СБК  це екологічно чистий будівельний матеріал для облицювання фасадів, вироблений з натуральної сировини. Клінкерна цегла СБК виготовляється шляхом випалу до повного запікання, при температурі близько 1200 ° С, за рахунок чого даний цегла для облицювання набуває різноманітних відтінків і кольору. Колір клінкеру СБК визначається хімічним складом глин і їх процентним вмістом в шихті (сировинної суміші), що видобувається з різних пластів кар'єра.

Клінкерна цегла СБК для облицювання фасаду будівель має велику перевагу в надійності і довговічності служби. Довгий термін служби є похідною від таких показників як :. Межа міцності при стисненні від 200 до 300 кг.с. / см.кв, водопоглинання не більше 6%, і морозостійкість від 100 до 300 циклів заморожування і відтавання.

Клінкер цеглу СБК широко використовується для облицювання фасадів нових будинків при малоповерховому будівництві і перших поверхів висотних будівель, для реставрації фасадів старих будівель, а також як матеріал для внутрішнього оформлення приміщень. Цегла СБК може комбіновано використовуватися з іншими оздоблювальними матеріалами, такими як: облицювальна цегла, штукатурні сумішами, дерево і т.д.

У нас Ви можете купити клінкерну цеглу СБК у Львові. Ціна на клінкерну цеглу СБК низька конкурентна, гнучка система знижок, доставка в будь-яке місто України. «Blok.lviv.ua» - постачальник високоякісних будівельних матеріалів і надійний помічник для Вашої будівництва. Для отримання більш детальної інформації та прорахунків на замовлення, телефонуйте нашим фахівцям.