+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Гаражні ворота HORMANN  Товарів у наявності: 230

на сторінку
Показані 1 - 12 із 230 пунктів
Показані 1 - 12 із 230 пунктів

Купити Ворота гаражні, секційні, автоматичні Hormann, Львів ціна


    Гаражні ворота у Львові набули широкого поширення. Сьогодні ворота секційні  Hormann все активніше витісняють свого попередника - звичайні розсувні ворота. Поза всяким сумнівом, автоматичні ворота Hormann (Львів) роблять наше життя простіше і приємніше. Ворота гаражні Hormann відносяться до нового покоління гаражних воріт. Такі гаражні секційні ворота, автоматичні, Хорманн автоматичні ворота забезпечують відмінну теплоізоляцію завдяки особливій конструкції «сендвіч». Виробляючи 50 понад років гаражні ворота, Hormann вважає своїм обов'язком, пропонувати тільки якісні ворота. Над розробкою автоматичних гаражних воріт працюють конструкторські та виробничі підрозділи Hormann: Вони безперервно допрацьовують ворота, вдосконалюють зовнішнє оформлення воріт, довговічність і безпеку автоматичних воріт, прагнучи до оптимального технічного рішення. Скористайтеся цими досягненнями з вигодою для себе, купуючи гаражні ворота Hormann, за рахунок інновацій, які Вам надасть тільки Hormann, Львів. Саме секційні ворота вважаються найбільш зручними і практичними серед всіх видів автоматичних воріт.

     Гаражні ворота Hormann не вимагають наявності додаткового простору, монтаж гаражних воріт перед гаражем або всередині нього, завдяки вертикальному відкриття. Ворота гаражні Hormann (Львів) мають полотно, що складається з горизонтальних секцій, які пов'язані петлями. Полотно, по рухаючись оцинкованим напрямних, переміщається з вертикальної позиції в горизонтальну і йде під стелю. Гаражні ворота не тільки функціональні, але і дозволяють заощадити корисну площу. Ще одна перевага воріт: секційні гаражні ворота підходять під гаражний отвір будь-якої форми, будь то отвір з прямокутною, скошеної, сегментний або полуциркульной аркою. Ворота Hormann легко встановити в цей отвір.

     З метою спрощення і зручності управління, гаражні автоматичні ворота Автоматичні, Hormann, пропонуються замовникам для всіх монтажних умов, які підходять мобільні і стаціонарні приналежності високої якості. Асортимент комплектації воріт величезний - починаючи з мікропульта ДУ, кодових замків і детекторів відбитків пальців і закінчуючи спеціальним обладнанням, таким як аварійний акумулятор. Всі ворота Hormann можна укомплектувати під замовлення. (Замовлення м. Львів). Тому це більше комфортабельно і безпечно. Ворота гаражні компанії Hormann Київ управляються з тим же зручністю для себе, як якщо б це був телевізор. При вітрі і негоді Ви можете залишатися в машині і відкривати ворота в гараж лише одним натисненням кнопки.

    Високоміцні пружні і погодостійкі ущільнення, якими, гаражні ворота Hormann гаражні ворота Hormann оснащуються зовні з усіх чотирьох сторін, витримують вітрові навантаження і вплив зливової води на ворота. Об'ємний профільований рукав підлогового ущільнення додатково компенсує дрібні нерівності. Ворота Хорманн (Львів) довготривало захищені від шкідливих атмосферних впливів завдяки гаряче цинковані матеріалу з поліефірним грунтовки покриттям.


Гаражні ворота Hormann ( Хорманн ) мають три варіанти товщини панелей.


     Сталеві секційні гаражні ворота Hormann замовник "підлаштовує" відповідно до індивідуальних потреб, при цьому можливий вибір одного з трьох варіантів товщини панелі воріт.

     Одностінні гаражні ворота LTE-40 є найбільш сприятливим варіантом, ідеально відповідним для вільно стоять Ворота, гаражні ворота, панелі для воріт для гаражей, що не вимагають теплоізоляції.

     Гаражні ворота EPU-40 з подвійними стінками і хорошою теплоізоляцією є хорошим технічним рішенням - ці ворота рекомендуються, якщо Ваш гараж безпосередньо примикає до будинку.

     Гаражні ворота LPU-40 з подвійними стінками пропонують оптимальну ізоляцію. Ворота LPU-40 рекомендуються, якщо Ви, наприклад, використовуєте свій гараж як любительську майстерню або хотіли б скоротити свої по опаленню Витрати. Крім того, ламелі воріт товщиною 42 мм подбають про високу стійкість і плавному, безшумному ході, коли ворота гаража відкриваються або закриваються.


Зовнішній вигляд воріт Hormann.


Вузький горизонтальний гофр типу S є класичним варіантом Гофр середніх розмірів забезпечує великий вибір типів ворот. Ексклюзивне оформлення воріт для ексклюзивного житла.  Вузька касета середніх розмірів великих серії С

Ворота - три варіанти обробки поверхні.

     Гаражні ворота мають три варіанти обробки. Виберіть одну з трьох привабливих і стійких до погодних умов Ворота, гаражні ворота, Hormann по верхностей гаражних воріт: Woodgrain, Silkgrain або Decograin. Поверхні воріт оптимально захищені від корозії, краплі дощу не залишають слідів і запобігає забруднення навколишнього середовища. Ворота Hormann з численними варіантами кольорів і витонченої обробки під дерево Сталеві секційні ворота Hormann і бічні двері з декоративною обробкою поверхні Woodgrain і Silkgrain поставляються серійно в особливо вдалою білій колірній гамі. Ворота Hormann (Київ) 15 мають Також по переважних кольорів тією ж ціною, а також бл. 200 кольорів за шкалою RAL і, Відповідний до дверних високоякісним HORMANN мотивами.

Ворота, гаражні ворота, Hormann

ексклюзивний колір "антрацит" за зразком CH703

     Гаражні ворота можуть мати обробку поверхні Decograin в трьох варіантах мотивів - Golden Oak (під золотистий дуб), Rosewood (під рожеве дерево) і темний дуб (під темний дуб). Внутрішні поверхні воріт - світло-сірого кольору (RAL 9002).

Можливість установки в ворота хвіртки без порога
Ворота, гаражні ворота, хвіртка, Hormann Хвіртка в воротах дуже практична. Чи не відкриваючи гаражні ворота повністю, Ви отримуєте доступ до всього, що знаходиться в гаражі: до садового інвентарю, велосипедів та ін. Уникаючи перекочування велосипеда або тачки через дверний поріг в воротах, Hormann пропонує хвіртки без порогів. Вони знижують ризик раптового падіння і спрощують проходження коліс. Із закритою хвірткою ворота гаражні працюють як звичайні секційні ворота.


Гаражні Підйомно-поворотні (щитові) ворота Hormann Беррі, Львів


Тут якість поєднується з привабливим зовнішнім виглядом.

     Berry Hormann Ворота мають: якість і безпеку, зовнішній вигляд і комфорт, а також відпрацьована техніка. Кожні ворота Hormann Беррі мають більш ніж 50-річний досвід і ноу-хау в області виготовлення гаражних воріт. Все це зробило підйомно-поворотні ворота Hormann № 1 воротами в Європі. А дякуючи великим різноманіттю мотивів Ви безумовно знайдете ворота Вашої мрії.
     Ворота виготовлені з оцинкованого матеріалу з порошковим ґрунтовкою. Це забезпечує воротам найкращий захист від корозії. Ваші ворота довго зберігають гарний вигляд.

Ворота, гаражні ворота, ворота HORMANN Беррі

Автоматичні ворота, автоматика для гаражних воріт Hormann
Швидко, безпечно, надійно - гаражні ворота і SupraMatic.

Ворота, автоматика для воріт

     SupraMatic - потужний, надійний електропривод для гаражних воріт з численними додатковими функціями:
  • Регульований плавний пуск і зупинка воріт. Забезпечує щадний режим роботи воріт і приводу, ворота безшумно рухаються в будь-якій фазі руху полотна;

  • Автоматична система замикання воріт, оптимально механічні захищає ворота Hormann від підважування;

  • Надійна автоматика відключення - миттєво зупиняє ворота в разі несподіваних перешкод;

  • Чи не вимагає догляду зубчастий ремінь з автоматичним регулюванням натягу;

  • Аварійне відкривання воріт зсередини гаража;

  • Серійна комплектація 4-канальним пультом ДУ;

  • Вбудований 3-канальний приймач;

  • Регульоване освітлення (1-5 хвилин).

 Ворота, автоматика для гаражних воріт

      Гаражні ворота та ProMatic - першокласне якість від Hormann за доступною ціною

 Ворота, гаражні ворота, пульт для воріт

     4-канальний мініатюрний пульт дистанційного керування для гаражних воріт HSM 4, входить в комплект будь-якого приводу Hormann.
* Додатково можна укомплектувати пультами HS 4 HSE 2. HSD 2, HSZ 2.


Офіційний представник Hormann на Україні, м Львів