+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Профілі та комплектуючі Knauf гіпсокартон Львів Немає жодного товару в цій категорії.

Профілі та комплектуючі Кнауф Knauf гіпсокартон в Львів


Кожна людина хоч раз у своєму житті займався ремонтними роботами. І практично будь-який ремонт вимагає застосування такого будівельного матеріалу, як гіпсокартон. Отже, що ж таке гіпсокартон? Це будівельний облицювальний матеріал, який складається з шару будівельного гіпсу, покритого з двох сторін картоном. А що ж таке будівельний гіпс? Це свого роду повітряний скорозшивач, отримане в результаті термічної обробки природного гіпсу, під впливом температури 110-180 градусів. Гіпсокартон легко ріжеться, встановлюється і взагалі простий в застосуванні.

 Для правильного вибору профілю та комплектуючих Кнауф Knauf до гіпсокартону потрібно знати його види, класифікації, маркування, а також його будівельні властивості і характеристику, інакше обраний вами матеріал незабаром доведеться замінити. Щоб уникнути подібних ситуацій, давайте розглянемо всі його належні якості.
Гіпсокартон з доставкою сьогодні!


У будівництві існують 4 види гіпсокартону і Профілів та комплектуючих Кнауф Knauf, який використовується в залежності від ситуації:

 1. ПРИ зведенні перегородок. У сучасному будівництві дуже часто вдаються до перепланування приміщення, і роблять це за допомогою будівельного гіпсокартону. Адже звести нову стіну з цегли або блоків дуже складно, займає цей процес багато часу і вимагає чималих фінансових витрат, а використання гіпсокартону займає мало часу і економить кошти. Щоб звести таку стіну, потрібно всього лише прикріпити до стелі й підлоги металеві конструкції, на які встановлюються гіпсокартонні листи, після чого їх обклеюють шпалерами або облицьовують плиткою.

 2. При будівництві і облицюванні стелі. Якщо вам потрібно ремонт стелі, ви можете спокійно використовувати гіпсокартон. Він прекрасно допоможе вам вирівняти стелю, якщо він нерівний, а також якісно задекорувати поверхню. Якщо ж ви вирішили в стелю вставити софіти, то, природно, підвісна стеля з гіпсокартону - відмінне рішення проблеми. Дизайнерський стелі будь-якої складності ви зможете також виконати за допомогою цього матеріалу. Застосовуючи спеціальні будівельні інструменти, ви зможете легко впоратися з будь-яким малюнком і декором.

 3. ПРИ вирівнюванні стін. У давні часи вирівнювання стін було дуже складним і трудомістким процесом, який здійснювався за допомогою глини, цементу або бетонної суміші. У сучасному світі з застосуванням новітніх технологій виконати таку роботу зовсім нескладно. За допомогою гіпсокартону ваша стіна буде виглядати ідеально рівно і без зайвих пошкоджень.

 4. При зведенні арок, ніш або колон. Гіпсокартон є дуже гнучким матеріалом, тому зробити за допомогою нього арку - не складе ніяких труднощів. Він не розсипається, не ламається, характеризується хорошою пружністю. Тому якщо ви вирішили зводити другорядні будови, то слід свій вибір зупинити на гіпсокартоні, так як він допоможе впоратися з будь-якими труднощами.

 На сьогоднішній день застосовується гіпсокартон і профілі та комплектуючі Кнауф Knauf кількох видів:

 - Найпростіший гіпсокартон. Ціна його найбільш прийнятна, і застосовується він виключно для вирівнювання стін і для облицювання. Він не володіє ніякими будівельними властивостями і може використовуватися тільки при нормальних умовах. Підвищена вологість або температура завдадуть пошкодження гіпсокартону. Появі грибків, цвілі, а також руйнування самого матеріалу вам будуть забезпечені;

 - Вогнестійкий гіпсокартон. Такий вид будівельного гіпсокартону застосовують в приміщеннях з підвищеним ризиком загоряння і з підвищеними температурами. Перед застосуванням гіпсокартон просочують антисептиками і антипіренами, що дозволяє йому переносити високі температури. Такий гіпсокартон не слід використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, інакше утворенню грибків спричинить за собою заміну матеріалу;

 - Гіпсокартон вологостійкий. Такий вид гіпсокартону застосовують в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, кухонні приміщення, ванні кімнати, лазні і парильні. Будівельний гіпс такого гіпсокартону обробляють хімічними речовинами, які захищають матеріал від промокання і гниття, яке відбувається через підвищену вологість. Варто врахувати, що навіть самий вологостійкий гіпсокартон не витримає вологість, більше ніж 60%.

 Щоб правильно купити гіпсокартон, потрібно знати його характеристики і властивості. Отже, будівельний гіпс класифікується за тонкощі помелу: грубий, середній і помел. Чим менше помел будівельного гіпсу, тим більше щільність матеріалу.

 Гіпсокартон, як і інший будівельний матеріал, має марку. Тому, вибираючи гіпсокартон, потрібно звернути увагу на маркування, яка показує межа міцності будівельного гіпсу.

 Слід зробити висновок, що гіпсокартон, як і інший будь-який будівельний матюкав, потрібно ретельно вибирати і знати як всі його переваги, так і недоліки. Удачи в ваших будівельних роботах!

 Профілі та комплектуючі Кнауф Knauf ціна


Гіпсокартон - за всю історію будівництва зарекомендував себе як один з самих практичних і недорогих матеріалів. Гіпсокартон чудово підходить для монтажу легких стін стін, перегородок, для облицювання та офомленія стін, а також для створення систем підвісних стель. Гіпсокартон Київ складається з двох аркушів картону, між якими знаходиться прошарок будівельного гіпсу, яка в свою чергу, складається з різних наповнювачів. Основний наповнювач гіпсокартону - гіпс.

Гіпсокартон має властивість «дихати», може пропускати повітря, підтримуючи в приміщенні відмінний вологостійкий режим. Безперечною перевагою гіпсокартон Київ є екологічність.

Гіпсокартон, ціна якого невисока, не містить токсичних речовин. Системи з гіпсокартонних листів не мають горючих властивостей, не містять в собі токсичних елементів, ці системи мають кислотністю, порівнянної з людською шкірою. Гіпсокартон не має радіоактивних властивостей, він може забезпечити високу звуко- і термоізоляцію. У гіпсокартону немає запаху, він термонейтрален.

Купуйте гіпсокартон і комплектуючі в магазині будматеріалів Блок Львів - це гарантія якості на довгі роки.
Гіпсокартон - широко використовуваний в будівництві матеріал. Його застосування дозволяє значно швидше і простіше провести обробку стель, стін і т.д., а також зробити перегородки та інші конструкції.
Види гіпсокартону і Профілі та комплектуючі Кнауф Knauf:
ГКЛ або гіпсокартонний лист, стіновий гіпсокартон
- Зазвичай застосовується для роботи в приміщеннях з нормальною вологістю (квартири, офіси). Зовні сірого кольору з синьою маркуванням.
ГКЛП або вогнестійкий гіпсокартон
- За рахунок спеціальних армуючих добавок в осерді набуває підвищену опірність до відкритого полум'я (до 20 хвилин). Застосовується в виробничих приміщеннях, вентиляційних шахтах, електричних щитах, горищах. Має сірий вид з червоною маркуванням.
ГКЛВ або вологостійкий гіпсокартон
- У складі гіпсу має антигрибкові речовини і гранули з силікону, а картон володіє вологостійкістю. Ці властивості дозволяють використовувати його в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли, кухні, гаражі). Додатково рекомендується покривати листи водостійкими грунтовками, фарбами тощо Листи зеленого кольору з синьою маркуванням. ГКЛВО - це гіпсокартон, що володіє і вогнестійкими, і вологостійкими властивостями. Його застосування необхідно в приміщеннях з підвищеною вологістю і підвищеними вимогами до пожежної безпеки. Листи мають зелений колір з червоною маркуванням. Гіпсокартон класифікують ще за типом кромки: ПК - пряма. Застосовується, коли не потрібно закладати стики, т.зв. «Сухого монтажу». КК - стоншування. Використовується при обклеювання армуючою стрічкою з подальшим шпатлюванням. ЗК - закруглена. Шпатлюется, але без армуючої стрічки. ПЛК - напівкругла з лицьового боку. Шпатлюется без попереднього використання армуючої стрічки. ПЛУК - напівкругла і стоншування з лицьового боку. Потребує використання армуючої стрічки з подальшим шпатлюванням.


Профілі та комплектуючі Кнауф Knauf Львів


Ось уже двадцять років, гіпсокартон - найпопулярніший на українському ринку будівельний матеріал. У Києві гипосокартона купити можна найчастіше для того, щоб зробити поверхню стін рівною - під штукатурку, для моделювання простору - зведення нових стін і арок. Як відомо, гіпсокартон по ділиться своїми властивостями на:
- Гнучкий, для створення рельєфу;
- Більш жорсткий, для стель і стін;
- Вологостійкий, для кухонь і ванних, і вогнестійкий, для промислових приміщень.
Пам'ятайте, гіпсокартон повинен відповідати нормам безпеки, бути екологічно чистим і містити натуральні речовини, а також мати сертифікат. Зазвичай, гіпсокартонна плита - це два полотна картону, а між ними шар гіпсу. Гіпс, завдяки своїй пористій структурі, вважається «дихаючим» матеріалом і підтримує в приміщенні стійкий до вологи режим. Масштабне будівництво багатоповерхівок і котеджів, модний європейський ремонт старих квартир стимулюють продажу будматеріалів, зрозуміло, що в Києві гіпсокартон купують дуже активно. Тому, гіпсокартон київ купити не буде складно завданням, завжди можна скористатися мережею інтернет, де більш доступна ціна і різноманітне призначення.
Профілі та комплектуючі Кнауф Knauf  львів Склад
Головною складовою цього матеріалу є гіпс. Гіпс це натуральний, природний матеріал, який пропускає через свої пори повітря, це означає, що вироби з цього матеріалу підтримують в приміщенні певну вологість. Про переваги цього матеріалу, можна писати багато, але досить сказати і того, що гіпсокартон Київ завоював своїм екологічно чистим складом, що означає, що він не радіоактивний, не токсичний, не має кислотності і ніякого запаху. Конструкції з гіпсокартону, такі як листи, мають рівну гладку поверхню, завдяки чому це дає можливість зверху на них наносити склошпалери, текстильні, паперові, і бамбукові шпалери, фарбувати і штукатурити, наносити декоративні панелі і облицьовувати плиткою. У наш час вже проводиться кілька різних видів гіпсокартонних шпалер, які успішно використовуються при ремонтах та будівництві: арочний гіпсокартон, стіновий гіпсокартон, стельовий гіпсокартон, а також спеціалізовані: вогнестійкий, вологостійкий, огневлагостойкій. Листи гіпсокартону мають стандартну ширину 120см і висоту 200см, 250см і 300см.
Чому Профіль та комплектуючі Кнауф Knauf?
Ви затіяли ремонт, але вам невідомий цей матеріал і вас роздирають сумніви, як вчинити і що купити? Ви можете піти двома шляхами, звернеться до знайомих за порадою, або ж до фахівців які ми впевнені, зійдуться на думці, що цей вид матеріалу чудово поводиться в будівництві, він досить економічний, легкий у використанні і абсолютно не шкідливий для вашого здоров'я і вашої семи. Якщо ви звернетеся за допомогою до фахівця, то вам легше буде спланувати ваш бюджет на ремонт, так як він допоможе вам скласти кошторис покупки: необхідний вид і потрібну кількість листів гіпсокартону, і матеріали які потрібно ще додатково (кріплення, профілі, дюбелі, шпаклівки, стрічки). Ви самостійно, але за більшу кількість часу теж зможете, ми впевнені, скласти цей проект. Серед будівельників Києва гіпсокартон дуже популярний особливо серед тих, хто любить робити все своїми руками, тому що цей вид матеріалу не вимагає будь-яких спеціальних навичок, і інструментів. Він легко ріжеться на будь-які необхідні форми і має невелику вагу, що сприяє самостійному кріпленню.


Ціни на Профілі та комплектуючі Кнауф Knauf


Будматеріали в наш час коштують недешево і якщо у вас з'являються думки про ремонт, то відразу з цим з'являються асоціації »зуби на полицю, ремінь тугіше, строга економія, в кращому випадки кілька місяців». Так-то воно так, але яке не було б лихоліття, але в відсутності вибору, нас не звинуватиш. Величезна кількість спеціалізованих магазинів будматеріалів можна обходити днями, порівнюючи ціни в пошуку, де дешевше. І ще з'явився новий вид підприємництва, інтернет-магазини, які нічим не поступаються звичайним магазинам, а ціни можуть приємно здивувати в кращу сторону, так як власники не платять оренду і в ціну вона не входить.

Гіпсокартон в Львів мають самі різні ціни, а тому що як і всі товари, на ціни впливає виробник, хоча зовні вони як би схожі. Найвигідніші ціни в інтернет-магазині, але і тут ви можете зіткнутися з величезною різницею. Тому що, хтось ставить ціну з мінімальною націнкою, хтось взагалі на гіпсокартон не ставить націнку, але на комплектуючих завищують удвічі, а хтось ставить ціну відповідно до своїх вимог. Як вчинити, що б не переплатити? Все просто ви можете менеджеру інтернет-магазину будматеріалів Blok.lviv.ua скинути свою заявку, де будете описувати потрібну кількість необхідних матеріалів і вкажіть спосіб доставки. Вам вишлють розрахунок, і ви будете знати, на що орієнтуватися. А якщо ви так продубліруете свої запити в кілька магазинів, то і маєте можливість вибрати найбільш підходящий, за ціною, вам магазин.