+38 (067)77 37 287 або +38 (050 ) 22 64 355 Допомога, замовлення, консультації

Знижки

Тротуарна плитка бруківка Авеню Немає жодного товару в цій категорії.

ЯКІСНА тротуарна плитка бруківка ВІД ЗАВОДІВ ІМ. КОВАЛЬСЬКІЙ  у Львів

Чому при впорядкуванні території більшість домовласників віддають перевагу тротуарній плитці бруківці? Тому що це є, красиво і довговічне. Але як вибрати дійсно якісну продукцію? Відповідь проста - купувати вироби відомих виробників, наприклад, таких як завод Ковальської. І не слід думати, що якісне - значить дуже дороге. Ціна продукції виготовленої на заводі і десь в гаражі не сильно відрізняється, але надійність і довговічність декоративних елементів мощення фабричного виробництва в рази вище.

На сьогоднішній день існує досить багато виробників тротуарної плитки бруківки, але, напевно, немає ніякого сенсу розглядати кустарно виготовлені вироби, оскільки ні про яку якість мова тут йти не може. Безумовними лідерами на ринку є плитка бруківка тротуарна Ковальської. Ця продукція і буде взята за основу вибору. Тим більше що різноманітність асортименту вищеназваних виробників здатне задовольнити смаки найвибагливіших естетів, котрі вирішили відтворити на своїй території справжній витвір мистецтва.

Купити тротуарну бруківку плитку від заводу Ковальська у Львові

Плитка бруківка для тротуарів вже давно стала не просто черговим різновидом дорожнього покриття, а способом вирішення завдань декорування прилеглих до будівель територій. За допомогою тротуарної плитки Авеню (завод Ковальської) можна візуально розширити простір або навпаки - його зменшити, створити ультрасучасний зовнішній вигляд або перетворити територію в острівець античної давнини. Тим не менш, деякі домовласники або власники офісів до сих пір вважають за краще укладати асфальт, думаючи, що таке покриття буде служити довше, ніж брукована плитка. Це помилкова думка. Проведемо невелике порівняння:

    Якісні ФЕМ (фігурні елементи мощення) мають тривалий гарантійний термін експлуатації (Ковальська тротуарна плитка -. 15-20 років, плитка заводу Золотий мандарин - 25-30 років.), І це далеко не межа. Асфальт служить набагато менше, тріска і розсипаючись під впливом перепаду температур. До того ж при нагріванні бітумне покриття виділяє характерний запах і токсичні елементи, тому його ніяк не можна назвати екологічно чистим матеріалом.

Тротуарна бруківка плитка від заводу Ковальська ціна  Львів

    У разі механічного пошкодження або при будь-якій іншій необхідності (наприклад, ремонт підземних комунікацій) тротуарна  бруківка плитка легко демонтується, її можна в будь-який момент зняти і знову укласти без втрати естетичних якостей. З асфальтом все набагато складніше - ремонтна латка буде чітко видна, як би добре вона не була зроблена.

    Зовнішній вигляд чорно-сірого однотонного асфальту не йде ні в яке порівняння з декоративним брукованих покриттям. Плитка бруківка тротуарна Ковальської і Золотого мандарина має широку кольорову гаму і велика різноманітність конфігурацій. Вибір всіляких фактур і типорозмірів дозволяє створювати дійсно унікальні і унікальні композиції, здатні прикрасити будь-яку прилеглу територію.

    Ще одним помилкою є твердження, що крізь шви плитки пробивається всіляка рослинність, порушуючи естетику ландшафту. Це відбувається тільки в тому випадку, коли не дотримуються правила підготовки і влаштування основи. Але коли за справу беруться професіонали, такі проблеми повністю виключаються.

Тротуарна плитка бруківка Авеню являє собою колекцію декоративних елементів мощення, в основному призначених для приватного використання. Широка колірна гамма виробів дозволяє реалізовувати найсміливіші дизайнерські проекти, формуючи всілякі орнаменти та візерунки. Крім цього існує спеціальна серія плитки Ковальської для ділянок з інтенсивним рухом, в тому числі і автотранспорту, а також для виробничих територій. Важливо врахувати, що для забезпечення максимальної міцності облицьованої поверхні, необхідно виконати професійні попередні розрахунки і правильно облаштувати основу, на яку згодом буде проводитися укладка.

Набагато більший асортимент продукції пропонує компанія виробник бруківки. Якщо плитка Авеню представлена ​​в основному елементами мощення, то серед виробів  можна знайти всілякі блоки для зведення стін, облицювальні матеріали, широкий перелік декоративних елементів для ландшафтного дизайну. Вибір плитки також різноманітний. Залежно від сфери застосування, можна вибрати декоративне покриття для пішохідних тротуарів, а також проїзду легкового, вантажного і великовантажного транспорту. Іншими словами, укладання можна здійснювати скрізь, де в цьому є необхідність. Головне - врахувати товщину і характеристики верхнього шару плитки.

Далі слід сказати про технології виробництва, за якими виготовляється  бруківка плитка тротуарна Ковальської. Щоб забезпечити високу якість фігурних елементів мощення і надати їм максимальну міцність, використовується метод напівсухого вібропресування. Розчин з важких бетонів з низьким вмістом вологи подається в прес-форми. Потім суміш піддається тиску та інтенсивної вібрації. Таким чином, виходить готова продукція. За уявною простотою виготовлення ховається складний виробничий процес. Для його здійснення використовується високотехнологічне обладнання провідних зарубіжних виробників. Практично повна автоматизація виробництва зводить до мінімуму вплив людського фактора на якість виробів, що випускаються. Саме так проводиться і плитка Авеню, і плитка КВАДРА, тому в високій якості цих матеріалів для мощення та благоустрою території можна бути повністю впевненим.

Справа в тому, що методика напівсухого вібропресування має цілу низку переваг у порівнянні з іншим способом виготовлення ФЕМ (вібролиттям). В першу чергу - це низьке водо-цементне співвідношення бетону, завдяки якому досягаються високі показники морозостійкості - виключається розтріскування і руйнування вироби. Крім того, плитка тротуарна Авеню і КВАДРА має виняткову міцність за рахунок пресування (на суміш впливають тиском в 14 тонн) і вібрації. Досягти таких результатів можна тільки за допомогою спеціального обладнання, яке через свою високу вартість не доступно численним кустарям. Саме тому не рекомендується купувати матеріали для мощення тротуарів невідомого походження, і вимагати в місцях реалізації відповідні сертифікати якості.

Повертаючись до правил вибору тротуарної плитки, необхідно сказати про облік сфери її застосування. Адже елементи мощення володіють різною міцністю і стійкістю до стирання. У цьому сенсі продукція Золотий мандарин має більш високі показники, ніж вироби заводу Ковальської. Незважаючи на схожі технології виробництва, тротуарна плитка Авеню більш гігроскопічна і менш стійка до інтенсивних навантажень, але це ні в якому разі не говорить про те, що її якість нижче. Просто область застосування даної продукції в основному призначена для приватних територій і місць з невеликою прохідністю. А ті моделі, які здатні витримувати велике навантаження, представлені в обмеженому асортименті.

Отже, перерахуємо основні переваги, якими володіє плитка Авеню Ковальського заводу і плитка КВАДРА від провідного виробника України - Золотий мандарин:

    довговічність, стійкість до стирання і механічних пошкоджень;
    різноманіття форм і кольорів;
    несхильність впливу ультрафіолетових променів, низьких температур і підвищеної вологості;
    нескользящая поверхню практично повністю виключає травматизм (при виборі плитки Авеню необхідно звертати увагу на її рельєфність, так як деякі моделі мають надмірно гладку поверхню, тому підходять не для всіх сфер застосування);
    легко миється і очищається (для Ковальської тротуарної плитки необхідно застосовувати делікатні миючі засоби без агресивних хімічних елементів);
    за рахунок швів, грунт під основою має можливість «дихати», а на поверхні не створюється парниковий ефект;
    швидкий монтаж і демонтаж;
    доступна вартість.

З усього вищесказаного видно, що плитка Ковальської і Золотого Мандарина дійсно перевершує за якістю всі існуючі на ринку аналоги і будь-які інші ландшафтні покриття. Секрет простий - продукція виготовляється в заводських умовах, на спеціальному обладнанні і під ретельним контролем якості на всіх етапах виробництва. Саме тому не можна однозначно сказати, що плитка тротуарна Авеню краще або гірше, ніж продукція КВАДРА. Просто дані вироби мають різну категорію класності. Завод Ковальської випускає продукцію для приватного використання і обмежену серію для виробничих територій. Золотий мандарин пропонує більш широкий асортимент тротуарної плитки та декоративних елементів VIP-класу. Такі вироби рекомендовано використовувати не тільки в приватних домоволодіннях, але і при облаштуванні прилеглих територій офісів і адміністративних будівель, кафе і ресторанів, торгових і складських приміщень. Іншими словами плитку КВАДРО можна укладати в будь-яких місцях незалежно від інтенсивності руху та кліматичних умов. Це дійсно якісна продукція, що підтверджується відповідними сертифікатами на кожен вид виробів.

Завдяки не великий вартості, ціни тротуарна плитка стала популярною в середовищі будівельників рівня професіонал.
Тротуарна плитка бруківка надає приємну видимість підкреслюючи ексклюзивність Вашої підходу до оформлення території.
Щороку завод виготовляє тротуарної плитки понад 300 000 м2 (бруківки). У нас можна купити тротуарну плитку. Вартість представленої в таблиці плитки в Києві від самих найбільших виробників України. Бренд "Авеню" зарекомендував як кращу якість за низькою ціною тротуарної плитки. Все що випускаються нашим заводом камені володіють відмінною рисою жізнестойкосі і стійкості до формальним впливам.

Тротуарна плитка Львів - форми фігур Львів

Плитка ФЕМ зображена следующіми фігурами: плитка Старе місто, Бруківка, Поребрик, Княжий шлях, Фалка, Бордюр, трапеція, Поребрик, Подвійне Т, Цегла, Хвиля, Діагональ, Ромб, Паркет, Римський камінь, Модерн,
Стовпчик палісад, стовпчик РИНГ ,, лоток бордюр парковий, борт дорожній, блоки стінові, блоки перегородкові, бордюр, бордюр дорожній коток, поребрик.

Кольори пропонованої тротуарної плитки: перлина, сірий, червоний, чорний, графіт, жовтий, цукру, помаранчевий, бурштин, тарракота, корал, паприка, бордо, вишня, колорадо, мокко, коричневий, Гавана, венге, оливка, тайга, Арктика.

Вище в таблиці перераховані ціни Ковальської тротуарної плитки бруківки. Як бачимо, ціна і її форми найрізноманітніші. Вибір визначається індивідуальністю кожної людини. Ми переконаємо Вас в тому, що наша тротуарна плитка вигідна для вас. За Вами вказати колір, кількість і придбаний товар на об'єкті. Принцип за яким ми завжди працюємо полягає в следующе: "Тільки якісні будматеріали". Клієнти в нас цінують розуміння і професіоналізм.
Тротуарна плитка буває одно- і двухслойнойи.
Товщина ФЕМ - 60, 80, 100, 120, 140 мм.
Стирання лицьового шару равняеться 0,7 г / см2.
Морозостійкість (переносити температури нижче 0 ° С) - до 200 циклів.
Міцність повинна бути від 450 кг / см.кв.
Водопоглинання становить не більше 6%.
плитка тротуарна
Як підібрати ФЕМ по товщині:
40 мм - підходить для використання тротуарів, а також пішохідних доріжок;
60 мм - застосовують у випадку, коли з цієї площі будуть їздити легкові автомобілі;
80 мм - для площ, майданчиків автотранспорту, а також в тому числі дороги з неінтенсивним рухом;
100 мм - для доріг де протягом максимально інтенсивне.